Smaken verschillen en regels zijn er om overtreden te worden. De compositie met zee geeft het op zichzelf platte onderwerp juist wat diepte.quote:Op maandag 22 augustus 2005 19:05 schreef Werewolf het volgende:
Deze laatste vind ik wel de mooiste. Je had hem allen van mij nog wel van dichterbij mogen nemen. Dan zie je de zee niet meer zodat alleen je onderwerp op de foto staat.
Zou je mij die ook willen mailen? marco@fotologie.nlquote:Op maandag 22 augustus 2005 19:05 schreef Werewolf het volgende:
Ik heb trouwens wel een PDF documentje van een fotografie cursus. Heb ik in ieder geval veel tips uit kunnen halen en al snel mooiere foto's mee kunnen maken.
Het is 3 1/2 MB en wel in het Engels. Als je wilt, mail ik hem wel door...
daar ben ik erg benieuwd naar. Je kunt hem mailen naar mail @ zoeperzazke.nl .quote:Op maandag 22 augustus 2005 19:05 schreef Werewolf het volgende:
Ik heb trouwens wel een PDF documentje van een fotografie cursus. Heb ik in ieder geval veel tips uit kunnen halen en al snel mooiere foto's mee kunnen maken.
Het is 3 1/2 MB en wel in het Engels. Als je wilt, mail ik hem wel door...
In het Friese gehucht van Dokkumquote:Op dinsdag 23 augustus 2005 15:26 schreef RonaldV het volgende:
En zo kwamen er langzaam maar zeker weer nieuwe namen voorbij!
@Soeperzake: blijf vooral doorgaan met deze camera. Het is niet de prijs van de camera, of het aantal speeltjes dat erop zit, maar de persoon erachter die de foto maakt of breekt. Juist met een hele simpele camera wordt je gedwongen om creatief te zijn met je mogelijkheden, en daar leer je het meeste van. Als ik kijk naar de volgorde van je foto's dan denk ik dat je al op de goede weg bent, je experimenteert iig genoeg!
@DutchErrorist: Ik vind hem mooi zoals hij is. Waar staat deze molen?
@purplerose: katten in de zon zijn altijd leuk om te fotograferen. Ze lijken er ontzettend van te genieten op een bijna menselijke manier.
@Mexx: ik heb weinig met macro, maar zoiets als dit: dat vind ik dan weer wel mooi
Dokkum is een mooie plaats. Ik had werkelijk geen idee dat dit de molen daar is. Ik moet toch weer eens naar Friesland met de camera, er zijn daar mooie lokaties!quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 16:45 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
In het Friese gehucht van Dokkum..
Ik kan hier weinig mee. Het heeft IMHO niet veel met fotografie te maken. Maar hey, da's mijn mening.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 16:52 schreef _moder8or_ het volgende:
Hmm. Hiernogmaals de foto van de velg. Hierboven deed hij het niet. Vaag
1
[[url=http://img100.imageshack.us/img100/6872/018ns.th.jpg]afbeelding][/URL]
Gemaakt met een Canon Powershot A95
Het is een foto, en het stelt iets voor. Wat is voor jou wel fotografie?quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 16:57 schreef -MEXX- het volgende:
[..]
Ik kan hier weinig mee. Het heeft IMHO niet veel met fotografie te maken. Maar hey, da's mijn mening.![]()
Nou, hij is niet helemaal scherp. De achtergrond wel, dus er is iets met scherpstellen. Als je het automatsch gedaan hebt, probeer het dan eens op de macro stand. Die werkt veel beter voor korte afstanden. Als je het op de hand gedaan hebt, doe dan wat ik heb gedaan: ga op bezoek bij de opticien. Zonder dollen of afzeiken: door fotografie kwam ik erachter dat er iets mis was met mijn ogen.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 17:17 schreef purplerose het volgende:
@RonaldV Ze vond het idd heerlijk, ze bleef maar heen weer bewegen
Maar vond je hem foto technisch ook redelijk of kon het nog iets beter door.....te doen
Je kunt soms naderhand uit de EXIF gegevens nog een hoop informatie halen.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 17:32 schreef purplerose het volgende:
LOL
Hij stond wel op de macrostand, weet alleen niet de andere instellingen meer precies.
pssstquote:Op dinsdag 23 augustus 2005 17:43 schreef Werewolf het volgende:
[..]
Je kunt soms naderhand uit de EXIF gegevens nog een hoop informatie halen.
Open je foto (zoals hij uit je camera kwam) in Photoshop.
File - File Info... - Section: EXIF en dan krijg je veel informatie over de camera-instellingen tijdens het maken van de foto.
Andere pakketten moeten dat ook wel kunnen en er zijn geloof ik ook wel freeware standalone EXIF readers.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |