Is dat niet zo dan?quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:40 schreef nightfall het volgende:
de'r zijn ook nog een hoop mensen die denken dat de data van een cd, of cd-rom op de onderkant van het schijfje staat
Ik heb het wel vaker gehoord, maar ik ging er ook altijd nog vanuit dat de data aan de onderkant staat. Als je een cd brandt zie je daarna immers ook vooral aan de onderkant (waar dus geen label zit) het beschreven vlak zitten.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:40 schreef nightfall het volgende:
de'r zijn ook nog een hoop mensen die denken dat de data van een cd, of cd-rom op de onderkant van het schijfje staat
nee,. dat is logisch,. maar neem als test nou eens goede cd,. 1tje die je ergens gratis hebt gekregen en vrij nieuw is,. zet een kras op de bovenkant, en je zult zien dat je zo door de cd heen kunt kijken,. en kijk vervolgens maar eens oftie het nog normaal doet.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:28 schreef GrupoBalanca het volgende:
huh maar als er aan de onderkant tig krassen opstaan, dan doet ie t ook niet..
Nou volgens wikipedia zitten de putjes dus aan de bovenkant. Dat is de grap en dan is het ook wel logisch dat die kant sneller beschadigt. Maar cd is transparant dus beide kanten moeten gewoon niet bekrast worden denk ik dan.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:36 schreef roobje het volgende:
Is het niet gewoon zo dat de laag waar de data zit tussen twee lagen zit? Aan de onderkant zit gewoon een doorzichtig stuk plastic en aan de bovenkant zit de sticker. Waarschijnlijk is die sticker kwetsbaarder dan dat stuk plastic aan de onderkant en is een kras op de bovenkant ernstiger dan aan de onderkant? Ik denk niet dat de data echt zit in de laag die je aan kan raken met je vinger hoor
Waarom zit dat leesding in een CDspeler dan aan de onderkant??quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:43 schreef nightfall het volgende:
[..]
zet maar eens een krasje op de bovenkant ja
Dat idee had ik toen ik klein was ook. Om wat specifieker te zijn: ik dacht dat de dokter dan met die boormachine van de onderkant van het kind een stukje afhaalde of juist een stukje extra vastmaakte (afhankelijk ervan of de ouders liever een jongen of een meisje hadden)quote:menesis schreef:
Ik dacht vroeger dat er bij een bevalling altijd een boormachine werd gebruikt ("er is iemand geboren")
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |