Dat lijkt me overbodig aangezien je verplicht met gids en dragers naar boven gaat.quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 19:57 schreef Salvad0R het volgende:
die berg wordt vaak onderschat kwa mogelijkheid tot beklimming.
er ligt permafrost op de bovenkant... er zijn al veel mensen gestorven daaro omdat ze met hun korte broekje en rugzakje dachten dat bergje te kunnen tackelen.
het is daar bovenop koud en fucked up. Bereid je goed voor... laat mensen weten welke route je neemt, triband telefoon mee, enz enz.
Kenia, Afrikaquote:Op vrijdag 12 augustus 2005 20:09 schreef Sport_Life het volgende:
Nooit van gehoord eigenlijk, tis een berg begrijp ik? Waar ergens?
quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 20:09 schreef Sport_Life het volgende:
Nooit van gehoord eigenlijk, tis een berg begrijp ik? Waar ergens?
hmm, verplicht ?quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 20:05 schreef Shivo het volgende:
[..]
Dat lijkt me overbodig aangezien je verplicht met gids en dragers naar boven gaat.
Het is ongetwijfeld veiliger, maar vooral ook lucratief. Geheel terecht overigens, Tanzania is een van de armste landen ter wereld. Maar reken dus op ongeveer 100 dollar per dag per persoon, terwijl een tocht zeven dagen duurt.quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 20:34 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
hmm, verplicht ?
dus als je in je 1tje gaat klimmen, ben je strafbaar..?
het is logisch dat zonder gids gaan klimmen ten strengste wordt afgeraden door elke vorm van autoriteit daaro...
i rather be safe than sorry, dus wat dit betreft is er qua veiligheid niets overbodig, imho.
quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 20:47 schreef Shivo het volgende:
[..]
Het is ongetwijfeld veiliger, maar vooral ook lucratief. Geheel terecht overigens, Tanzania is een van de armste landen ter wereld. Maar reken dus op ongeveer 100 dollar per dag per persoon, terwijl een tocht zeven dagen duurt.
Overigens, de laatste keer dat ik er was lag de Kili in Tanzania.
Oh dattequote:
Om de eeuwige sneeuw te zien moet je snel zijn want die verdwijnt in rap tempo. Kili is overigens ongeveer 5800 mtrs hoog.quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 21:48 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Oh datte. Ja sorry, kom daar nooit
.
[afbeelding]
Foto's zien er wel uitdagend uit om te beklimmen moet ik zeggen!![]()
Zou er nog bij moeten komen dat ongetrainde mensen zonder opleiding en ervaring op bergsportgebied moeilijke bergen van bijna 6000m hoog gaan beklimmenquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 11:12 schreef SeLang het volgende:
De mensen die ik gesproken heb die de Kilimanjaro "beklommen" hebben waren nogal teleurgesteld omdat het zo weinig voorstelt. Je loopt zo naar boven.
In Marokko kan je prima skieen en boarden overigens. Ten zuiden van Marakesh staan in het Atlas gebergte skiliften op 3000 m.quote:Op maandag 8 januari 2007 21:45 schreef spooky1234 het volgende:
lijkt me echt geweldig om een keer te gaan snowboarden op de kilimanjaro.. ik bedoel hoeveel mensen gaan er in Afrika snowboarden?!![]()
Keep on dreaming.quote:Skiliften in de alpen zijn voor de gewone man.. als je echt cool wilt zijn ga je naar Kilimanjaro en in plaats van een skilift laat je je omhoog dragen door een paar locals die je met "bwana" aanspreken..
En dan is het wachten tot ze je neerzetten en zeggen "bwana, we go no further!"En dan vanaf daar naar beneden boarden.. Wooha! :-)
Ja idd en in ZuidAfika heb je ook een wat ski-mogelijkheden.. maar daar gaat het niet om.. dat zijn echt ski resorts en t gaat juist om een safari-ski-experiencequote:Op maandag 8 januari 2007 22:29 schreef Lucille het volgende:
[..]
In Marokko kan je prima skieen en boarden overigens. Ten zuiden van Marakesh staan in het Atlas gebergte skiliften op 3000 m.
Never stopped, never willquote:Keep on dreaming.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |