Ja precies, die andere zeepjes horen ook nog een beetje aandacht te krijgen...quote:Op donderdag 11 augustus 2005 23:32 schreef Anitra het volgende:
HIWTK vind ik wel lekker!!
Maar ik ben er 1 die van afwisseling houd, dus het ligt echt an mijn bui waar ik me mee was.
Ja, anders worden ze verdrietig!!quote:Op donderdag 11 augustus 2005 23:37 schreef Shirley het volgende:
[..]
Ja precies, die andere zeepjes horen ook nog een beetje aandacht te krijgen...
En dat moet je niet hebben want dan worden ze depressief en als ze depressief worden moet je ze ruilen, want depressieve zeepjes douched echt niet lekker als ze je zo zielig aan liggen te kijken.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 23:43 schreef imago het volgende:
[..]
Ja, anders worden ze verdrietig!!
Rue Pont d’Ile 27-29 maar geen idee waar in Luik dat is, gek trouwens dat er wel een Lush in Belgie is maar geen Belgische Lush websitequote:Op vrijdag 12 augustus 2005 00:26 schreef Godivia het volgende:
Hallo allemaal weer!
Ik zou nog even laten weten hoe het is afgelopen met Big.. lekkere shampoo hoor! Alleen moet ik mijn draai nog even vinden maar hij beviel zeker goed.
Is er trouwens iemand die weet waar de Lush in Luik zit, daar zit toch ook een Lush dacht ik? Hij staat alleen niet op de franse site en ik wilde er binnenkort eens naartoe maar een adres is dan wel handigIs het ook een beetje de moeite waard?
Ja super! Even met Sweet16 overleggen, kunnen we misschien een keer naar Den Bosch gaanquote:Op vrijdag 12 augustus 2005 00:37 schreef Godivia het volgende:
Dankjewel Vava! Die in Den Bosch zit er geloof ik nog niet zo lang dus dan heb je geluk
haha dankjequote:Op woensdag 10 augustus 2005 22:16 schreef Anitra het volgende:
Maerycke ook hier gefeliciteerd![]()
Exces ik v ond die gumback helemaal niks, hopenlijk vind jij het wel lekker. En welkom trouwens!
jah die heb ik ook, maar jah ik weet nog niet echt het effect, het prikt een beetje nadat ik het zeg maar op mijn gezicht heb gedaan en afgewassen,quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 02:42 schreef MissBliss het volgende:
De Herbalism bevielondanks de geur
Hier is Dream Cream niet meer weg te denken. Mijn zoon heeft geen eczeem plekken meer en mijn vader is van zijn zeer droge huid af.quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 02:38 schreef Excess_All het volgende:
[..]
haha dankje
nee inderdaad de gumback vind hem vreselijk ruiken en hij smeert ook niet echt lekker, de dream cream is nu wel al een beetje een succes, ik werk namelijk veel met water en daardoor heb ik wel eens exzeem op mijn handen, en dat is nu al een heel stuk minder, dus ff doorsmeren en wie weet dat het wel de " droom creme" is die het beloofd
ga morgen eens de milky bar proberen
En al uitgeprobeert? Wij willen je eerste ervaring, met lush, graag ten oren krijgenquote:Op vrijdag 12 augustus 2005 09:29 schreef Nugget het volgende:
Zo! Gisteren in Den Bosch voor het eerst bij de Lush winkel geweest en een pot Dream Cream, Big en een Blossom-kadootje voor een vriendin gekocht. En guess what? Ik ga er vandaag heen en ze woont in Maastricht. Lush!![]()
![]()
Jazeker! Ik heb gisteren gedousht met Big en na het föhnen was het ook daadwerkelijk BIG! Normaal ben ik veel in de weer met volumesprays maar die heb ik maar laten staan. Gisteravond ook dream cream opgesmeerd en ik werd vanochtend wakker met een superzacht velletje. En dat voor mijn normaal zeer droge en zeer gevoelige huid!quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 09:44 schreef ymme het volgende:
[..]
En al uitgeprobeert? Wij willen je eerste ervaring, met lush, graag ten oren krijgen![]()
Weer een zieltje erbijquote:Op vrijdag 12 augustus 2005 09:51 schreef Nugget het volgende:
[..]
Jazeker! Ik heb gisteren gedousht met Big en na het föhnen was het ook daadwerkelijk BIG! Normaal ben ik veel in de weer met volumesprays maar die heb ik maar laten staan. Gisteravond ook dream cream opgesmeerd en ik werd vanochtend wakker met een superzacht velletje. En dat voor mijn normaal zeer droge en zeer gevoelige huid!
Ook heb ik een stukje Figs and Leaves Soap en Fever massagebar meegekregen maar die heb ik nog niet geprobeerd. De verkoopsters waren erg vriendelijk!
I'm hooked.
maar hoe gebruik je het dan precies, gewoon een beetje erop doen en uitsmeren en hoe vaak en wanneer eigenlijk, ik heb me nu ingesmeerd na het douchen, weet niet of dat wel juiste tijdstip is danquote:Op vrijdag 12 augustus 2005 08:56 schreef Anitra het volgende:
[..]
Hier is Dream Cream niet meer weg te denken. Mijn zoon heeft geen eczeem plekken meer en mijn vader is van zijn zeer droge huid af.
De Baybashampoo Assisi is echt een aanrader, Djulian zijn haren glanzen echt mooi!!!
Koel, ik ben ook benieuwd naar BIG.quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 09:51 schreef Nugget het volgende:
[..]
Jazeker! Ik heb gisteren gedousht met Big en na het föhnen was het ook daadwerkelijk BIG! Normaal ben ik veel in de weer met volumesprays maar die heb ik maar laten staan. Gisteravond ook dream cream opgesmeerd en ik werd vanochtend wakker met een superzacht velletje. En dat voor mijn normaal zeer droge en zeer gevoelige huid!
Ook heb ik een stukje Figs and Leaves Soap en Fever massagebar meegekregen maar die heb ik nog niet geprobeerd. De verkoopsters waren erg vriendelijk!
I'm hooked.
Djulian smeer ik ook in na het douchen. Toen hij nog plekken had deed ik het 2 tot 3 keer op een dag (maar na 2 dagen was dat niet meer nodig). Nu dus nog maar 1x per dag en soms een dagje overslaan als ik het vergeet.quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 10:52 schreef Excess_All het volgende:
[..]
maar hoe gebruik je het dan precies, gewoon een beetje erop doen en uitsmeren en hoe vaak en wanneer eigenlijk, ik heb me nu ingesmeerd na het douchen, weet niet of dat wel juiste tijdstip is dan
Lekker!!! Na de dagen dat je je er op verheugd had kan je eindelijkquote:Op vrijdag 12 augustus 2005 10:56 schreef MissyMirjaM het volgende:
hm, ik denk dat ik dream cream ook maar ga toevoegen aan mijn lijstje
ik ga straks
Je had al antwoord over de zeep gegeven. Fok is zo traag als dikke poep door een hele dunne trechter hier.quote:Op vrijdag 12 augustus 2005 12:02 schreef Maerycke het volgende:
En volgens mij heb je ook nog een stukje zeep, maar ik weet niet meer welke in je gestuurd heb..Volgens mij is het of Pineapple Grunt of Canadian Maple (ik denk de laatste want die is het lekkerste van de twee)
![]()
De lush in Luik is een beetje groter dan die in bijv. maastricht (lees: je kunt in deze actually je kont draaienquote:Op vrijdag 12 augustus 2005 00:26 schreef Godivia het volgende:
Hallo allemaal weer!
Ik zou nog even laten weten hoe het is afgelopen met Big.. lekkere shampoo hoor! Alleen moet ik mijn draai nog even vinden maar hij beviel zeker goed.
Is er trouwens iemand die weet waar de Lush in Luik zit, daar zit toch ook een Lush dacht ik? Hij staat alleen niet op de franse site en ik wilde er binnenkort eens naartoe maar een adres is dan wel handigIs het ook een beetje de moeite waard?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |