Misschien iets meer info?quote:Op vrijdag 26 mei 2006 12:17 schreef Borizzz het volgende:
Misschien een domme vraag hoor, maar mn vriendin wil graag een I-river... en aan mij om er eentje aan te schaffen (voor haar verjaardag)
Goede keuze? Iemand tips? En waar kan ik m het beste aanschaffen?
Alvast bedankt!
Daar heb je een punt ja...quote:Op vrijdag 26 mei 2006 12:33 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Waar heb je nog ondersteuning voor nodig? Ik mag hopen dat ze inmiddels een goede firmware hebben weten te maken, wat ik me herinner is dat bugs er vrij snel uit gehaald werden (bij mijn iFP 190 wel in ieder geval).
Mediamarkt en BCC hebben sommige modellen in hun assortiment zitten, maar die zijn over het algemeen een stuk duurder dan wanneer je hem via het internet besteld.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 12:35 schreef Borizzz het volgende:
Betekent dit dat iRiver alleen aan te schaffen is via het internet? Of kan dat ook gewoon in een winkel ofzo?
Idd de H10 GGB lijkt me een goede.
Hij laat wel via USB op.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 14:18 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik kan vast wel gewoon de H10 tegelijk aan USB aansluiten en aan de adapter he? Hij laadt zo te zien niet via USB.
quote:Dear Sir/Madam,
Thank you for contacting iriver customer service. You can recharge via usb cable. Please connect your H10 to PC with turning off.
If you have further enquiries, please feel free to contact us again.
Regards,
sunny
Qua look en feel vind ik die net ff wat minder, hele serie gaat volgens binnekort mij EOL, in Azie zijn ze al niet meer te krijgen, dus vandaar de uitverkoopquote:Op zaterdag 17 juni 2006 17:32 schreef Morpheus2002 het volgende:
De H10 20gb is al voor ¤ 160,- te krijgen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |