Het is geen spel in de trand van kolonisten oid. Ik heb al een proto liggen, maar het is echt iets in de trand van het knikkeren en flippos. Een spel waar je onderdelen van kan sparen, en tegen elkaar kan verspelen. echt een spel voor op het schoolplein zeg maar. denk je dat 999games daar interesse in heeft of moet ik het dan echt in een hele andere hoek zoeken.quote:Zelf op de markt brengen kan goed maar kost ontzettend veel werk en geld. Als je het via een bestaande fabrikant wil doen dan raad ik 999games aan (makers van onder andere kolonisten van catan) omdat die meestal vernieuwende spellen op de markt brengen dus ik denk dat je daar meer kans maakt als bij MB bijvoorbeeld.
Precies wat ik wilde zeggen, dat fragment heb ik ook gezienquote:Op dinsdag 9 augustus 2005 11:19 schreef dahei het volgende:
Ik heb hier een tijdje terug een item over op tv gezien. Je kunt je idee opsturen naar een spellenfabrikant. Jumbo heeft aangegeven dat ze ongeveer 100 van zulke ideeën per jaar krijgen waarna er zo'n 2 overblijven die echt goed genoeg zijn om geproduceerd te worden.
Maar inderdaad... Eerst vastleggen, anders heb je grote kans dat ze er met je idee vandoor gaan. Ook heb je kans dat iemand anders jouw idee al eerder heeft gehad en deze al vast heeft laten leggen waardoor jij er (helaas) niets mee kunt. Ook dit komt naar voren bij een registratie.
Succes!
Nee dan denk ik niet dat je veel kans maaktquote:Op dinsdag 9 augustus 2005 11:21 schreef lippit het volgende:
[..]
Het is geen spel in de trand van kolonisten oid. Ik heb al een proto liggen, maar het is echt iets in de trand van het knikkeren en flippos. Een spel waar je onderdelen van kan sparen, en tegen elkaar kan verspelen. echt een spel voor op het schoolplein zeg maar. denk je dat 999games daar interesse in heeft of moet ik het dan echt in een hele andere hoek zoeken.
daar zat ik dus ook aan te denken. maarja wou ff kijken wat de andere opties waren.quote:dan registreer je je idee eerst en dan ga je naar Smith/Lays en probeer je het via de chipszakken aan de man/kind te brengen.
bij de bart-smit/intertoys/overige speelgoedzaken heb je bij de kassa vaak van die kleine zakjes met ruil-plaatjes en overige rotzooi, misschien moet je daar eens kijken welke leveranciers dat op de markt brengen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 12:35 schreef lippit het volgende:
[..]
daar zat ik dus ook aan te denken. maarja wou ff kijken wat de andere opties waren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |