Soms is het weleens handig als je fora doorloopt.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 09:38 schreef snellejelle het volgende:
nou ik had helemaal niet door dat RTL5 de wedstrijd live uitzond... heb dus niet gekekeneindstand had ik vantevoren voor getekend maar achteraf toch wel een klein beetje teleurstellend....
helaas had ik gisteren geen internet en wees gerust, het zal me geen tweede keer overkomenquote:Op donderdag 11 augustus 2005 09:40 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Soms is het weleens handig als je fora doorloopt.
Verder wordt elk europees duel door een Nederlandse club uitgezonden op Ned 2 of RTL 5, mits ze niet tegelijk spelen.
Troost je maar metr de gedachte dat je aan Ajax-zijde niets gemist hebt, behalve een zondagsgoal van Babelquote:Op donderdag 11 augustus 2005 09:43 schreef snellejelle het volgende:
[..]
helaas had ik gisteren geen internet en wees gerust, het zal me geen tweede keer overkomen![]()
Mooie club voor hem om het ongelijk van Blind te bewijzen.quote:Celta wil Daniel de Ridder
Het Spaanse Celta de Vigo heeft haar vizier gericht op Daniel de Ridder. De aanvaller mag vertrekken bij Ajax. Dinsdag zorgde De Ridder met uitspraken in Het Parool ervoor dat een langer verblijf bij Ajax uitgesloten is
Het Algemeen Dagblad meldt dat de Spanjaarden de rechtsbuiten graag willen overnemen. De Ridder liet al weten graag naar het buitenland te willen vertrekken en was daarom niet blij pas op het laatste moment van Ajax te horen dat hij mag vertrekken. "Ik had al weg kunnen zijn en ik neem Ajax dit kwalijk. Het is nu nog maar de vraag of ik weg kom. De meeste clubs hebben hun selectie voor het seizoen nu wel rond."
Gelukkig voor de aanvaller lijkt Celta nog een plaatsje vrij te hebben.
Ook een vijftal Nederlandse clubs toonde reeds interesse in De Ridder. Onder bevinden zich in ieder geval Willem II en Vitesse. Ajax zou wel een kleine transfervergoeding willen ontvangen voor de vleugelspits.
en die was gelukkig in het sportjournaal te zienquote:Op donderdag 11 augustus 2005 09:44 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Troost je maar metr de gedachte dat je aan Ajax-zijde niets gemist hebt, behalve een zondagsgoal van Babel
klopt...quote:Op donderdag 11 augustus 2005 00:56 schreef Radegast het volgende:
Heeft Danny Blind Frank de Boer gepolst als tijdelijke linksback?
Lijkt mij een prima korte termijn oplossing!![]()
zijn beltegoed zal wel op zijnquote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:18 schreef --HOOLIE-- het volgende:
[..]
klopt...
Blind polste Frank de Boer als linksback
10/8/2005 21:41
Frank de Boer zegt teleurgesteld te zijn. Danny Blind had hem onlangs telefonisch gepolst om in te springen als linksback bij Ajax. De Nederlandse recordinternational wilde graag, maar heeft sindsdien niets meer vernomen van de coach.
De Boer deed zijn relaas als analist bij RTL5 bij de wedstrijd tussen Ajax en Brøndby IF in de derde voorronde van de Champions League.
Ajax is nog op zoek naar een linksback omdat vaste waarde Maxwell nog enkele maanden is uitgeschakeld met een knieblessure. De Boer had een tijdelijke oplossing moeten zijn.
'Ja, een beetje teleurgesteld ben ik wel', bekende De Boer, die binnenkort weer terugkeert naar Qatar, waar hij nog één seizoen zal voetballen. De 35-jarige verdediger is niet van plan zelf contact op te nemen met zijn oude aanvoerder. 'Nee, het is zijn beurt om te bellen.'
BRON : VI
Het lijkt me wel wat hoor...
Als PSV-supporter zie ik hem dolgraag komen in elk geval als linksback.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:32 schreef SoA-Holic het volgende:
Tja, heb iemand een idee hoe Frank nu nog speelt? Want het niveau in Qatar zal niet stimulerend zijn voor je vorm van iemand van 35. Ik heb grote vraagtekens bij zijn komst.
Vonk mocht dan wel onzeker zijn op sommige momenten, hij is wel degene die dit gelijkspel uit het vuur gesleept heeft....quote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:34 schreef Bartjaah het volgende:
Ik kan me wel voorstellen dat het zuur was om zo laat zo'n lullige goal tegen te krijgen, maar over de uitslag zal niemand bij ajax klagen denk ik. Het was vaak niet best en Brondby was toch net iets beter. Was wat meer te pruimen geweest als ipv die lullige goal dat hele aardige lobje erin was gegaan iets eerder...Sneijder had zijn schoenen ook verkeerd om aan trouwens, wat een kans! En het is te hopen voor ajax dat Stekelenburg weer snel fit is, want Vonk was soms wel erg onzeker. Oh ja het ergste van gisteren vond ik Barbera Barend...hehe..
Het spel was dan ook minimaal een uur alng dramatisch. De sporadische keren dat het even draaide, zag je ook meteen hoe beperkt Brondby eigenlijk is....quote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:15 schreef ThomasBerge het volgende:
Ik ben nog niet erg tevreden over het vertoonde spel van Ajax gister. Vooral in de eerste helft was het slordig en rommelig. Wat wel een pluspunt is, is het doelpunt van Rosenberg.
De tweede helft was al een stuk beter, met een mooi goal van Babel. Jammer van die tegentreffer daarna. Maar 2-2 is een goede uitgangspositie.
Dus moet hij maar blijven staan? Dat snap ik niet. Tuurlijk heeft hij een paar belangrijke reddingen gedaan, maar verder was het echt een en al onrust achterin. Hij heeft zeker niet verdient om als eerste op het bord gezet te worden komend weekend.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:37 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Vonk mocht dan wel onzeker zijn op sommige momenten, hij is wel degene die dit gelijkspel uit het vuur gesleept heeft....
Klopt helemaal. Maar met betekking tot Vonk was de onrust was in even grote mate te wijten aan het gepruts voor hem. Hij heeft allang laten zien dat hij dat goed beheerst. Ik heb hier een keer of 1000 gehoord dat een keeper er staat om ballen tegen te houden, en dat voetballende kwaliteiten een aanvulling zijn. In dit licht bezien moet Vonk gewoon blijven staan. Nu toont hij dus ook nog eens goede reflexen!!quote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:42 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dus moet hij maar blijven staan? Dat snap ik niet. Tuurlijk heeft hij een paar belangrijke reddingen gedaan, maar verder was het echt een en al onrust achterin. Hij heeft zeker niet verdient om als eerste op het bord gezet te worden komend weekend.
Babel speelde tegen PSV toch ook best kut, maar omdat ie scoort moet ie blijven staan? Boukhari speelde gisteren ook niet goed, maar wanneer die gescoord had, zou die mogen blijven staan? De beste speler in vorm moet spelen, niet de doelpuntenmakers of spelers die punten redden.
Als je dit zelf terugleest zie je hoop ik toch ook hoe raar die uitspraak is? Leuk hoor, spelers in vorm, maar zolang er geen punten worden gepakt en er niet wordt gescoord kom je nergensquote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:42 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..] De beste speler in vorm moet spelen, niet de doelpuntenmakers of spelers die punten redden.
idd wat heb je nou aan doelpunten en mensen die punten reddenquote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:42 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]De beste speler in vorm moet spelen, niet de doelpuntenmakers of spelers die punten redden.
quote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:49 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Als je dit zelf terugleest zie je hoop ik toch ook hoe raar die uitspraak is? Leuk hoor, spelers in vorm, maar zolang er geen punten worden gepakt en er niet wordt gescoord kom je nergens. Dan maar spelers uit vorm die wel scoren en doelpunten maken.
![]()
Hmm. Ja, ik zet het er verkeerd neer. Wat ik bedoel is dat zo'n moment van een goede actie, niet hem verzekerd van een basisplaats of alleen maar positieve kritiek achteraf.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:56 schreef snellejelle het volgende:
[..]
idd wat heb je nou aan doelpunten en mensen die punten redden
Vandaag nog halen...quote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:18 schreef --HOOLIE-- het volgende:
[..]
klopt...
Blind polste Frank de Boer als linksback
10/8/2005 21:41
Frank de Boer zegt teleurgesteld te zijn. Danny Blind had hem onlangs telefonisch gepolst om in te springen als linksback bij Ajax. De Nederlandse recordinternational wilde graag, maar heeft sindsdien niets meer vernomen van de coach.
De Boer deed zijn relaas als analist bij RTL5 bij de wedstrijd tussen Ajax en Brøndby IF in de derde voorronde van de Champions League.
Ajax is nog op zoek naar een linksback omdat vaste waarde Maxwell nog enkele maanden is uitgeschakeld met een knieblessure. De Boer had een tijdelijke oplossing moeten zijn.
'Ja, een beetje teleurgesteld ben ik wel', bekende De Boer, die binnenkort weer terugkeert naar Qatar, waar hij nog één seizoen zal voetballen. De 35-jarige verdediger is niet van plan zelf contact op te nemen met zijn oude aanvoerder. 'Nee, het is zijn beurt om te bellen.'
BRON : VI
Het lijkt me wel wat hoor...
Veel te traag. Daarom komt Escude daar ook tekort.quote:
Baseer je dat nou op die ene wedstrijd van Galatasaray tegen (Olympiakos?) waavan wij in Nederland slechts die twee fragmenten hebben gezien? Bij Galatasaray was hij niet goed, maar dat kan ook andere redenen hebben gehad. Op het EK vorig jaar was hij gewoon goed, wellicht zelfs wel de beste verdediger van Oranje.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 11:34 schreef Suijk het volgende:
Omdat Frank de Boer op CL niveau zal moeten kunnen acteren en dat lukte hem 3 jaar geleden al niet meer. Een linksback moet meer kunnen dan een pass geven, namelijk een buitenspeler uitschakelen en dat lukt Frank gewoon niet meer. Ik zie dat echt niet zitten, het is geen Maldini...
Baseer jij je op die ene invalbeurt op het EK?quote:Op donderdag 11 augustus 2005 11:57 schreef Radegast het volgende:
[..]
Baseer je dat nou op die ene wedstrijd van Galatasaray tegen (Olympiakos?) waavan wij in Nederland slechts die twee fragmenten hebben gezien? Bij Galatasaray was hij niet goed, maar dat kan ook andere redenen hebben gehad. Op het EK vorig jaar was hij gewoon goed, wellicht zelfs wel de beste verdediger van Oranje.
Of wil jij met Urby de CL in?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |