Volgens mij gaat het om druiven. De laatste keer dat ik met O&N in Spanje zat, moest ik 12 druiven in m'n mond duwen. Maar ja, dat was niet in Madrid en dus zou het niet ontopic zijn als ik hier mijn verhaal over die O&N-viering zou plaatsen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 11:28 schreef DutchTrain het volgende:
In Madrid schijnt het wel feest op straat te zijn met Oud en Nieuw. En je moet 1 olijf per klokslag om 12 uur opeten.. dat is zo'n beetje alle kennis die ik erover heb.
Nee, we blijven hier ontopic.quote:Maar het is toch juist de bedoeling dat we in dit topic kunnen vertellen hoe O&N in het buitenland is... anders had je het toch net zo goed in het Spanje of Madrid topic kunnen vragen ?
Druiven iddquote:Op dinsdag 9 augustus 2005 11:36 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Volgens mij gaat het om druiven. De laatste keer dat ik met O&N in Spanje zat, moest ik 12 druiven in m'n mond duwen. Maar ja, dat was niet in Madrid en dus zou het niet ontopic zijn als ik hier mijn verhaal over die O&N-viering zou plaatsen.
[..]
Ik bevind me met oud&nieuw trouwens in Albufeira, Portugal. Daar is een inmens groot vuurwerk aan het strandquote:Puerta del Sol is het Spaanse equivalent van Times Square. Elk jaar stroomt op oudejaarsavond het plein vol met mensen die de gouden bal willen zien vallen de klok willen horen luiden. Als de klok slaat, probeert iedereen om 12 druiven te eten wat wordt gevolgd door een flinke slok Spaanse champagne, “cava” geheten. Het eten van de druiven moet geluk brengen in het nieuwe jaar.
ik vind het zelf ook niet meer dan wel aardig, maar als het er niet is, mis je het om een of andere dwaze reden toch...t is allemaal zo stil en zo rustig.... heel vreemd, ik had ook niet gedacht dat ik het zou missen, maar toch is het zo om een of andere dwaze redenquote:Op donderdag 11 augustus 2005 16:05 schreef Hik het volgende:
Vuurwerk houd ik toch niet van, dus dat komt eigenlijk wel goed uit.![]()
in dat geval is madrid the place to bequote:Op donderdag 11 augustus 2005 16:23 schreef Hik het volgende:
Ik vind het niet eens aardig. Ik heb er gewoon een hekel aan...![]()
Behalve als de klokkenluider bezopen isquote:In Madrid schijnt het wel feest op straat te zijn met Oud en Nieuw. En je moet 1 olijf per klokslag om 12 uur opeten.. dat is zo'n beetje alle kennis die ik erover heb
Doe eens extreem, Belgiëquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 20:51 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
1998-1999: Iqique, Chili
2003-2004: Granada, Spanje
2004-2005: Buenos Aires, Argentinie
Welk land is volgend jaar aan de beurt?
Helaas zie ik nog bij veel sites die de goedkoopste tickets voor je zoeken dat de data waarop ik wil nog niet beschikbaar zijn. Bij de KLM wel maar das dus 1600 euroquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 22:13 schreef k_man het volgende:
We hebben hier een 'Hoe kom ik goedkoop van a naar b' topic....
Ga je mee naar Madrid?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 11:33 schreef SeLang het volgende:
2005 --> 2006 [ weet ik nog niet ]
Kom je ook naar de TRV meet?quote:Op donderdag 29 september 2005 14:22 schreef ChrisJX het volgende:
De tickets zijn binnen, ik ga met wat vrienden naarrrrr, New York
Daar staat mij ook iets van bij ja. Ik heb 'n jaar of 20 geleden oud en Nieuw in Marbella (in zuiden van spanje) geviert en daar kregen we inderdaad ook 12 druiven.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 11:28 schreef DutchTrain het volgende:
In Madrid schijnt het wel feest op straat te zijn met Oud en Nieuw. En je moet 1 olijf per klokslag om 12 uur opeten..
Ik las het netquote:Op donderdag 29 september 2005 14:25 schreef Jaguarized het volgende:
Kom je ook naar de TRV meet?
Je komt er niet vanaf he?quote:Op donderdag 29 september 2005 14:52 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Ik las het net
Heb je dat, ga je naar New York, kom je FOK!kers tegen
Ach, stiekem zijn drie van mijn vier reisgenoten ook geregistreerd op FOK!quote:
Hoe ga je dat doen in 2027?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 20:49 schreef Individual het volgende:
2000 Albuquerque, US
2001 Berlin, Duitsland
2002 Catalunya, Barcelona![]()
2003 Den Haag, Holland
2004 Edinburg, Schotland
2005 Fortalea, Brazilie
2006 Goa, India moet nog wel even boeken trouwens..
2007 Havanna, Cuba of Honolulu, US
Heb ergens wel een lijst met de rest...
wie biedt?quote:Op donderdag 29 september 2005 15:41 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Hoe ga je dat doen in 2027?
Ergens in een of andere taal vast welquote:Op donderdag 29 september 2005 19:57 schreef Individual het volgende:
wie biedt?
..verder met landen misschien? Argentina, Belize, Colombia...
Zijn er landen die met een X beginnen trouwens?
We hebben nog genoeg tijd om dat uit te vogelen dacht ik zo..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |