quote:Op zondag 7 augustus 2005 14:38 schreef Berkery het volgende:
John Kerry?
Waarom zou dit weinig met muziek te maken hebben? Het gaat toch over bands? Anders zijn zo goed als alle lijstvragen dus niet trivia-waardig. Dat ie lastig is, is weer wat anders...quote:Op zondag 7 augustus 2005 15:41 schreef RichardQuest het volgende:
Inderdaad, eigenlijk heeft dit weinig met muziek te maken...ik heb m'n hele platenbak overhoop gehaald en posters afgezocht.
1. Bee Gees
2. Depeche Mode
3. Green Velvet
4. Einstürzende Neubauten
5. Etienne de Crecy
6. Orgue Electronique
7. Freak Electrique
8. Queen Bee
9. Des Esseintes
10. Elektronische Maschine
Flauwekul en dat zou je weten als je veel vaker hier rondkijkt. Regelmatig komt er een lijstjesvraag en dan doen de meeste mensen het nog zonder hun platenkast te raadplegen. (waaronder ik zelf)quote:Op zondag 7 augustus 2005 15:55 schreef RichardQuest het volgende:
Dit kan niemand uit z'n hoofd, en dus is het opzoekwerk. Als iets op het puntje van je tong ligt is opzoeken leuk, maar dit heeft niets met muziekkenis te maken.
zo staat die op hun site.quote:Op zondag 7 augustus 2005 16:35 schreef peaceman het volgende:
Erg onduidelijke foto... maar voorlopig geen idee... (iets country-blues achtigs?) Ik ga film kijken.. tot later...![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |