jaaaaaaaaaa. ik ben erbij..quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 12:40 schreef UnleashMitch het volgende:
Officiele opening van de Band of Fok!kers public ranked server!!
Als alles goed gaat dan zorgen de mensen van i3d.nl er voor dat vannacht rond middernacht de public ranked server van Band of Fok!kers online komt.
Uiteraard willen we dit niet zonder een klein ‘feestje’ voorbij laten gaan en daarom nodigen we iedereen uit om morgenavond te komen spelen op de server.
Omdat een goed begin het halve werk is zullen we aanvangen met een Urban Map Night. Morgenavond beginnen we dus met de maps Strike at Karkand, Sharqi Peninsula, Dalian Plant, Mashtuur City.
We hopen morgenavond de hele server te kunnen vullen met Fok!kers. De avond begint morgen om 20:00 en duurt tot we er geen zin meer in hebben. Wees er snel bij want er zijn slechts 32 slots beschikbaar. Het IP adres wordt morgenavond openbaar gemaakt.
Tot morgen allemaal !
Band of Fok!kers
Me 2: 3kmenacequote:Op vrijdag 5 augustus 2005 12:59 schreef domolanglekker het volgende:
trouwens kan ik bij de xfire lijst worden gezet?
Xfire: domo666
Heeft ash net al gepost enkele posts terug..quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 13:46 schreef N-E-R-D het volgende:
[..]
Me 2: 3kmenace
http://forums.bf2s.com/viewtopic.php?pid=1795![]()
Gaaf, ik ben erbij!quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 12:40 schreef UnleashMitch het volgende:
Officiele opening van de Band of Fok!kers public ranked server!!
Tot morgen allemaal !
Band of Fok!kers
he dan ben jij zeker in bf2 vaal05quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 14:54 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Trouwens mijn X-fire naam is vaal.
Snel donatie voor de server doen heb je altijd voorrang boven iedereenquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 12:47 schreef domolanglekker het volgende:
en net als ik moet werken he
maar goed als er rond 22:00 nog plek is kom ik de boel wel even schoon vegen
![]()
De server blijft sowieso 3 maanden in de lucht. Op dit moment hebben we (geloof ik) al 40,- over met nog enkele donaties in de pijplijn. Dat geld wordt gebruikt voor de volgende 6 maanden. Mocht je nu willen doneren (15,- voor 3 maanden) dan kan dat altijd en wordt dat bedrag meegenomen voor de volgende drie maanden. Uiteraard krijg je de dan wel vanaf het begin volledige toegang tot de server en voorrang op niet betalende members. Hoe je een donatie moet doen lees je hier.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 12:58 schreef Molotov25 het volgende:
Cool kan niet wachten
btw Is er nog een donaties nog om de server de eerste drie (of 6 )maanden in de lucht tehouden
Ik kan wel wat missen voor een stabiele server
Als je niet eens kan darten mist ze je ook niet tochquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 13:49 schreef Ash het volgende:
Me vriendin heeft me nodig voor een koppel dart toernooi en dat terwijl ik nogneens kan darten![]()
Donequote:Op vrijdag 5 augustus 2005 15:09 schreef Morpheus2002 het volgende:
Mitch kun jij die XFire lijst in de OP updaten?
Blijf dan ook eens met je tengels van die stekkertjes af !quote:
Of je nick is nog zo nieuw (denk aan 1 of 2 dagen) dat je stats nog niet up to date zijn en je dus nog geen stats hebt. Of je hebt een foutje gemaakt in de naam.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 17:02 schreef diamondvoodoo het volgende:
Hmmm mijn naam is duidelijk diamondvoodoo (allemaal kleine letters)
Doe ik iets fout of wat??
Could not load stats for "diamondvoodoo". Error:quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 17:06 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Of je nick is nog zo nieuw (denk aan 1 of 2 dagen) dat je stats nog niet up to date zijn en je dus nog geen stats hebt. Of je hebt een foutje gemaakt in de naam.
Op deze website kan je rechts je nickname invullen, dan krijg je je stats te zien en ook je Player ID (een 6 of 7 cijferig nummer) als je dat nummer hebt dan krijg ik dat graag van je.
There's your problem. IGN heeft zojuist alle stats-sites eruit gegooid omdat ze de account server teveel belasten. Dus helaas, je zal nog eventjes moeten wachten tot je op de stats-sites verschijntquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 17:33 schreef diamondvoodoo het volgende:
Ik speel sinds gisteren eigenlijk online dus ik hoop dat je gelijk hebt, dat het even duurt.
koop dat ding gewoonquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 18:04 schreef diamondvoodoo het volgende:
hmmm nu wil ik net gaan spelen geeft hij aan dat me cd key al in gebruik is... en gisteren kon ik gewoon spelen??
(oke, hij is niet legaal... maar dan vraag ik me af waarom ik gister WEL kon spelen)
Iemand idee?? En anders ga ik hem zo ff kopen, dit spel is het tenminste waard en het is koopavond..
toch blijft het raar... en trouwens, als je het spel koopt dan heb je de cd-key, kun je hem vervolgens niet ruilen voor een ander spel??? DAn heb je battlefield 2 en een ander spel...?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |