die met dat vliegtuig naar boerengat en terugquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 20:36 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik heb de muis bij vliegen niet eens geprobeerd
Het vliegen gaat op zich ook niet onaardig, maar ik vind het gewoon lang niet altijd leuk, en al die verplichte missies met vliegen staan me een beetje tegen.
Ah, je bent zeker bij die missie waar je op dat vierkantje staat, maar nog niks kan.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 21:01 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Freefall (maar die komt nog, heb ik nog niet gehad), en sowieso, die hele flightschool al. Bah.
Zijn er trouwens al pics van die map van SA die je kan vinden in Area 69, bij die missie waarbij je voor Truth de Jetpack moet stelen?
die screenshot heb ik al gemaakt inderdaadquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 21:01 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Freefall (maar die komt nog, heb ik nog niet gehad), en sowieso, die hele flightschool al. Bah.
Zijn er trouwens al pics van die map van SA die je kan vinden in Area 69, bij die missie waarbij je voor Truth de Jetpack moet stelen?
Pittig, en zoals zoveel kutmissies, er zit een willekeur en dus geluksfactor in. Maar er zijn moeilijkere missiesquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 20:19 schreef diep-in-de-war het volgende:
is die rijles met die auto in 2 min terug wel te halen?
en een busje/auto na een kruispunt op het eerste rechte stuk die plots vanaf de linkerbaan over de parkeerplaats rechts draaitquote:Op vrijdag 5 augustus 2005 22:17 schreef livEliveD het volgende:
een willekeur
Name onequote:Op vrijdag 5 augustus 2005 22:17 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Pittig, en zoals zoveel kutmissies, er zit een willekeur en dus geluksfactor in. Maar er zijn moeilijkere missies![]()
Zero's missie met dat bommen vliegtuigje in de stadquote:
Bij die races moet je gewoon gelijk uitstappen met je minigun en al die gasten in 1 keer neerknallen, vooral met die races in LSquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 11:32 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Zero's missie met dat bommen vliegtuigje in de stad
Minstens 2 races in SF
Dat Freefall geval
Etc.![]()
Worden die dingen niet gewoon weer teruggezet? Nou ja, uiteindelijk heb ik ze allemaal gehaald. Ik had wel een keer 3 sterren bij een motorrace (die korte van 1:00 - 1:30 met die kutmotoren) waarbij die hele troep op een blokkade van de pliesie knaldequote:Op zaterdag 6 augustus 2005 12:33 schreef Yildiz het volgende:
Bij die races moet je gewoon gelijk uitstappen met je minigun en al die gasten in 1 keer neerknallen, vooral met die races in LS
Vond ik allemaal makkelijker dan die laatste trial van de rijschool goud halen.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 11:32 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Zero's missie met dat bommen vliegtuigje in de stad
Minstens 2 races in SF
Dat Freefall geval
Etc.![]()
op het einde zie je iedereen met een tv lopen... bij Riot volgens mijquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 13:12 schreef SpeedyGJ het volgende:
En wie heeft dit mee gemaakt?
Een vrouw die een TV jat
[afbeelding]
Ik zie die backpacker veel lopen op Verdant Bluffs, dat kereltje stelt niet zo veel voorquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 15:40 schreef Yildiz het volgende:
Ik zoek trouwens nog steeds semi-actief naar die rugzaktoerist, ik heb em 1 keer gezien toevallig, en toen ik een screenshot wou maken liet ik de rem te vroeg los, en reed ik em over
Er staat vast wel iets op je rader, geef anders een screenshot waarop je rader te zien is?quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 16:20 schreef diep-in-de-war het volgende:
ik zit nu op 24,6 % en ik kan nergens meer missies doen. hoe kom ik nu verder?
ja precies, daar zag ik em toen ook, maar nu nooit meer..quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 16:42 schreef Remqo het volgende:
[..]
Ik zie die backpacker veel lopen op Verdant Bluffs, dat kereltje stelt niet zo veel voor
kan ik je mailen? ik heb geen webspace.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 16:45 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Er staat vast wel iets op je rader, geef anders een screenshot waarop je rader te zien is?
Zo kan ik wat beter zien wat er aan de hand is
www.tinypic.comquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 17:49 schreef diep-in-de-war het volgende:
[..]
kan ik je mailen? ik heb geen webspace.
wandelgebied in de buurt van vliegveld santos, die berg zegmaarquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 16:50 schreef Yildiz het volgende:
[..]
ja precies, daar zag ik em toen ook, maar nu nooit meer..
streak is niet regio(streek) maar uhm lijn (streek)quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 13:18 schreef Yildiz het volgende:
[afbeelding]
Brown streak railroad
bruine regio spoor
remspoor
need I say more?
oh is dat een draak , ik werd al never wijs uit dat logoquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 18:30 schreef CittaR het volgende:
jah en die draak naast de Z ook... volgende keer toch wat beter kijken...
Die auto ( hotknife ) staat alleen zo bij de autoschool, als je alles op goud hebt.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 18:01 schreef pieter_pontiac het volgende:
Waar kun je die Tribals krijgen?
En waarom kun je die autoshop links in SF niet in
quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 18:34 schreef coz het volgende:
okay guys , hoe kom ik aan veel geld binnen korte tijd
ik heb nog niet gecheat en zit rond 70% .. en heb me voornamelijk bezig gehouden met storyline .. ben nu na 'los desperados' (verdere spoilers laat ik even weg) en ik heb de volgende assets die geld opleveren.. vliegveld ,zero , hotel, wankers
, hier ben ik alleen nog nooit langs geweesd en daar ligt dus nu in totaal 10k als ik geluk heb .. trucking missie moet ik nog, merendeel van de races nog
maargoed ik heb dus net flink veel guns en ammo gekocht (60k) , moest wel voor de missie .. maar je bent er zo snel doorheen , dus ik moet eigenlijk al weer ammo halen maar ik heb nu nog 4k![]()
hoe kom ik een beetje redelijk snel aan een ton ofzo ?
iemand leuke ideetjes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 18:58 schreef Yildiz het volgende:
[..]TNXSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Leesen verrry carefully, I weel zay zis only once
Ill quit thinking w my dick when u quit fucking with my head
z is volgs mij de eerste binnen, daarna buitenquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 18:59 schreef diep-in-de-war het volgende:
bij de z kon ik niks vinden maar ik zal nog is beter kijken. waar kun je een spuitbusje krijgen? want bij een missie moest ik een brandblusser pakken en toen was me bussie weg
oh, dat heb ik wel eens gehad, nieuw busje bij CJ's huis gehaald, en na een tel verder spuiten ipv 3, had ie em overgespoten.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 19:26 schreef coz het volgende:
[..]
z is volgs mij de eerste binnen, daarna buiten
je moet hem eerst kopen![]()
bussie ligt afaik alleen bij cj's mom
en ik heb ergens gelezen dat je het niet moet hebben dat je halverwege een logo spuiten je busje leeg is , als bugwarning![]()
Euh, je hoeft niet te leren te dansen?quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 20:02 schreef Seal_force het volgende:
Waar is die discotheek in Los Santos waar je je moves.. moet leren om te dansen![]()
Ow oke dan..! Alleen kan die discotheek waar je ook kan dansen niet meer vindenquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 21:28 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Euh, je hoeft niet te leren te dansen?
Je hebt een missie dat je op het strand moet dansen, en dat je daar dan op n paar pijltjes moet rammen, verder moet je met het daten ook wel eens op het eind naar die discotheek ergens downtown.
Verder niet veel
Trouwens
[afbeelding]
Gefunden!
K heb em even opgezocht voor je, wat je ermee moet weet ik niet maargoedquote:Op zondag 7 augustus 2005 11:48 schreef Seal_force het volgende:
[..]
Ow oke dan..! Alleen kan die discotheek waar je ook kan dansen niet meer vindenWant een vriend van me komt niet verder met dansen..
![]()
thanksquote:Op zondag 7 augustus 2005 12:02 schreef Yildiz het volgende:
[..]
K heb em even opgezocht voor je, wat je ermee moet weet ik niet maargoed
[afbeelding]
Oh, en deze vond ik wel stoer
[afbeelding]
Ja is wel handig..!quote:Op zondag 7 augustus 2005 13:03 schreef Yildiz het volgende:
Nog n paar pics als je in het begin bent, das wel handig.
Als je een beetje zoekt rond CJ's huis ligt het echt bomvol met wapens, ruim genoeg om al je missies te doen in Los Santos,
Zoals ik eerder postte, is er vlakbij een garage met 2 NRG-500's, handgranaten en een uzi op het dak.
Maar nog een stuk dichterbij is er dit.
Pistool in n tuintje
[afbeelding]
Tec9 Op Sweet's huis.
Even zoeken, maar je kan erop komen via 1 van de huizen ernaast. En nog vele andere, je zal iig via een ander huis erop moeten komen.
[afbeelding]
Én, dat wat ik altijd bijkocht, armour, ligt gewoon om de hoek, ziehier.
(onder de brug daar)
[afbeelding]
Zo, veel geluk aan de beginners van het spel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |