Dat is de film Conspiracy Theoryquote:Op donderdag 18 augustus 2005 14:27 schreef Maquiladora het volgende:
Op Discovery heb ik ooit nog eens een docu gezien over experimenten in de VS daarin werden mensen geestelijk gemanipuleerd zodat ze mensen gingen vermoorden oid?
idem dito,..quote:Op donderdag 4 augustus 2005 00:09 schreef kenz het volgende:
Ik sta echt even met mijn oren te klapperen. Krijg gelijk van die "Mengele visioenen". Hoe kan dit gebeuren en dat er dan geen ophef over ontstaat?
Amerika is echt het land van de onbegrensde mogelijkheden.![]()
In rusland zijn ze bezig met mensen telepathisch doden, dus op afstand zeg maar,quote:Op donderdag 18 augustus 2005 14:27 schreef Maquiladora het volgende:
Op Discovery heb ik ooit nog eens een docu gezien over experimenten in de VS daarin werden mensen geestelijk gemanipuleerd zodat ze mensen gingen vermoorden oid?
Verder is het wel bekend dat de VS tijdens atoomtesten in '45 soldaten het gebied in lieten marcheren.
Volgens mij hebben ze een microgolvenapparaat waarmee je mensen idd fikse schade toe kunt brengen (van hoofdpijn tot de dood). Of dit is wat jij bedoelt weet ik niet.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 14:34 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
In rusland zijn ze bezig met mensen telepathisch doden, dus op afstand zeg maar,
In Amerika geloof ik dat ze een wapen hebben dat als soldaten van de vijand ergens rondlopen ze knettergestoord gemaakt kunnen worden via geluidsgolven oid..
Je hebt gelijk. De dossiers zijn vals, de getuigenissen verzinsels, de foto's zijn fotosoeps, de BBC is een club sensatieprutsers, en de overheidsonderzoeken op abusievelijke gronden naar de praktijken die nooit hebben plaatsgevonden hebben ook nooit plaatsgevonden. Sterker nog, na de onderzoeken die nooit plaatsvonden is men ook geen andere koers gaan varen in de betreffende kliniek.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:58 schreef nikk het volgende:
[..]
Ik geloof best dat er hier en daar dingen gebeuren die niet door de beugel kunnen, maar om dan meteen het verhaal van zulke mensen serieus te nemen is dan ook weer zoiets...
Ik had het over die vrouw bij Talpa en het verhaal dat ze daar vertelde...quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 02:36 schreef Keromane het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. De dossiers zijn vals, de getuigenissen verzinsels, de foto's zijn fotosoeps, de BBC is een club sensatieprutsers, en de overheidsonderzoeken op abusievelijke gronden naar de praktijken die nooit hebben plaatsgevonden hebben ook nooit plaatsgevonden. Sterker nog, na de onderzoeken die nooit plaatsvonden is men ook geen andere koers gaan varen in de betreffende kliniek.
Heb je enig idee waarover het gaat?
JohnDope. Avatar met Bush erin. Yep die gelooft dus heilig in de beste land ter wereld, the land of the brave (kuch, eerder idiots), the USAquote:Weer een lekker GeorgBash topicje
Amerika kan je niet met nederland vergelijken. Wij veramerikaniseren ook meer en meer, maar zij ook, dus we zullen pas over een aantal jaar hoogte krijgen van de amerikanen op dit moment, maar dan krijgen we weer geen hoogte van de amerikanen op dat moment, etc, etc.
Ik zou zeggen maak je niet druk en hou je bezig met je eigen problemen
Nee dan is het niet goed werk. Hoeveel onschuldige mensen, KINDEREN, hebben voor dat medicijn wel niet moeten lijden? Is het dat waard? Imho: NEEquote:Op woensdag 23 november 2005 00:52 schreef DaDemoMan het volgende:
Als er een goed werkend medicijn uitkomt is het ook wel weer goed werk.
ach, dus jij wilt beweren dat je geen 100 mensen zou afknallen om bijvoorbeeld een middel tegen kanker te vinden ...quote:Op woensdag 23 november 2005 01:32 schreef DionysuZ het volgende:
[..]
Nee dan is het niet goed werk. Hoeveel onschuldige mensen, KINDEREN, hebben voor dat medicijn wel niet moeten lijden? Is het dat waard? Imho: NEE
Nee ik zou geen 100 mensen afknallen. How about 1000? 10.000? Waar leg je de grens? En zou je het een eer vinden om 1 van die 100 te zijn?quote:Op woensdag 23 november 2005 01:37 schreef Bruine_Anjer het volgende:
[..]
ach, dus jij wilt beweren dat je geen 100 mensen zou afknallen om bijvoorbeeld een middel tegen kanker te vinden ...
offers moeten nu eenmaal gebracht worden ...
Klopt, maar het toepassen op kinderen die onbekwaam zijn om toestemming te geven is een ernstige zaak waarop volgens mij gevangenisstraf staat en royement voor de betrokken medici en verpleegsters.quote:Op woensdag 23 november 2005 01:29 schreef Bruine_Anjer het volgende:
aids bestrijdt je idd door alleen te kijken ...
verbaast me niks dat ze experimenteren, gebeurd al eeuwen zo...
Ah, naar de Hugh Grant film gekeken vorige week zeker?quote:Op woensdag 23 november 2005 01:37 schreef Bruine_Anjer het volgende:
ach, dus jij wilt beweren dat je geen 100 mensen zou afknallen om bijvoorbeeld een middel tegen kanker te vinden ...
offers moeten nu eenmaal gebracht worden ...
ene kant willen mensen wel een oplossing maar aan de andere kant geen offers.quote:Op woensdag 23 november 2005 01:40 schreef DionysuZ het volgende:
[..]
Nee ik zou geen 100 mensen afknallen. How about 1000? 10.000? Waar leg je de grens? En zou je het een eer vinden om 1 van die 100 te zijn?
Zoals Tijger_M zegt, als mensen zich er vrijwillig voor aanbieden dan heb ik er ook geen problemen mee.quote:Op woensdag 23 november 2005 01:47 schreef Bruine_Anjer het volgende:
[..]
ene kant willen mensen wel een oplossing maar aan de andere kant geen offers.
maar goed dat de geallieerde bevelhebbers 50 jaar geleden zo niet dachten
oder nicht heinzie![]()
Nogal trieste opmerking die jij daar maakt maar wel ergens treffend, de enige die bereid was kinderen op het slagveld op te offeren was Hitler namelijk.quote:Op woensdag 23 november 2005 01:47 schreef Bruine_Anjer het volgende:
ene kant willen mensen wel een oplossing maar aan de andere kant geen offers.
maar goed dat de geallieerde bevelhebbers 50 jaar geleden zo niet dachten
oder nicht heinzie![]()
in de laatste maanden van de oorlog werd idd hitlerjugend en bejaarden ingezet.quote:Op woensdag 23 november 2005 01:53 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nogal trieste opmerking die jij daar maakt maar wel ergens treffend, de enige die bereid was kinderen op het slagveld op te offeren was Hitler namelijk.
De BBC is mischien niet altijd geloofwaardig maar in dit geval blijkbaar wel:quote:Op woensdag 23 november 2005 01:59 schreef zoalshetis het volgende:
dus bbc is altijd geloofwaardig? en het kan niet een of andere geitenwollensok zijn die dit versprijdt? het zou best kunnen hoor, maar een bron is mij iets te summier, en zeker de bron van deze bron.
Volg link voor het gehele artikel, de handelswijze van de ACS is nog in onderzoek.quote:Health Officials: Hospital Broke AIDS Drug Rules
By DANIEL HEMEL - Special to the Sun
June 17, 2005
Federal investigators have concluded that Columbia University Medical Center and New York-Presbyterian Hospital violated protocol on the use of human research subjects between 1988 and 2001, when doctors at the center administered experimental AIDS drugs to foster-care children.
In a letter dated May 23, the Department of Health and Human Services gave Columbia and New York Presbyterian until June 30 to develop a "corrective action plan" to bolster safeguards protecting children in clinical trials.
http://www.nysun.com/article/15595
dus de sun wordt nu ineens gezien als een goede krant en niet een oppositiekrant die graag vreemde dingen naar buiten brengt? ik wacht af tot de echte feiten naar buiten komen.quote:Op woensdag 23 november 2005 02:06 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
De BBC is mischien niet altijd geloofwaardig maar in dit geval blijkbaar wel:
[..]
Volg link voor het gehele artikel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |