En ook Porto weet weer niet te winnen. Braga maakte pas in de 88ste minuut de 1-1 nadat Porto vlak na rust op voorsprong was gekomen door Gonzalez.quote:Op zondag 5 februari 2006 15:34 schreef methodmich het volgende:
FC Porto morgen een topper tegen Braga, bij winst zijn ze er 7 los van Sporting.
quote:Porto loopt maar iets uit op falend Benfica
6/2/2006 23:25
FC Porto heeft opnieuw maar gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlaag van Benfica. Na het puntje winst vorige week, liep de ploeg van Co Adriaanse er weer één uit dankzij het gelijkspel tegen Sporting Braga (1-1).
Porto leek op een zege af te koersen nadat Lucho Gonzalez had gescoord. De Argentijnse middenvelder sloeg tien minuten na rust uit de rebound van een schot van Adriano toe.
Een overwinning zou verdiend zijn geweest omdat Porto meer aandrong en meer kansen creëerde. Toch was de oogst met één treffer magertjes.
Braga mocht daardoor nog lang hopen op een stuntje in Estádio do Dragão. Die kwam er toen João Tomás twee minuten voor tijd de 1-1 maakte.
Porto staat dertien speeldagen voor het einde van de competitie in de Superliga nu vijf punten voor op Benfica en Sporting Lissabon, de twee naaste belagers.
quote:Porto profiteert van nederlaag Benfica
19/2/2006 22:45
Hoewel moeizaam, heeft FC Porto optimaal geprofiteerd van de nederlaag die Benfica op zaterdag leed (2-0 tegen Vitória Guimarães). De ploeg van trainer Co Adriaanse won dankzij een doelpunt van Raúl Meireles met 1-0 van Marítimo Funchal.
Adriaanse moest erkennen dat het niet gemakkkelijk ging. Hij verklaarde het matige spel door te wijzen op de druk die er op zijn ploeg lag. Met de topper tegen Benfica in het vooruitzicht (beide ploegen staan volgende week tegenover elkaar) en het feit dat datzelfde Benfica een dag eerder al had verloren, verlamde zijn ploeg.
Door met 1-0 te winnen staat Porto nu acht punten voor op het Benfica van Ronald Koeman. Sporting Lissabon staat na de 3-0 zege op Paços Ferreira op de tweede plaats op vijf punten van de koppositie.
Matige pot tot dusver.quote:Op zondag 26 februari 2006 21:32 schreef BliksemSchigt het volgende:
1-0 Benfica hoor.
yupquote:Op zondag 26 februari 2006 21:56 schreef BliksemSchigt het volgende:
Vrije trap vanaf 30m oid he?
*kijkt nu een stream
Nu heeft ie weer een goede reden,quote:Op maandag 27 februari 2006 19:49 schreef methodmich het volgende:
Die keept in feite het hele seizoen al, is eventjes gepasseerd, maar dat is bloedlink daar.
De nederlaag waar je zo op hoopte voor Porto, lijkt er niet in te zitten. 3-0 met nog een klein halfuurtje te spelen.quote:Op zondag 5 maart 2006 16:10 schreef methodmich het volgende:
FC Porto vanavond thuis tegen nummer 6 Nacional, een aardig lastig duel dus.
Ja, Benfica heeft dan toch ook last van de CL-perikelen, veel clubs die nog CL spelen verspeelden afgelopen weekend punten...quote:Op maandag 13 maart 2006 17:18 schreef -Vaduz- het volgende:
Benfica lijkt af te haken dus, tegen Naval mag je echt geen punten laten liggen.
Was niet handig van Ronald, had beter wat reserves kunnen opstellen. 7 punten lijkt te veel, hoewel er nog veel te spelen is.quote:Op maandag 13 maart 2006 17:18 schreef -Vaduz- het volgende:
Benfica lijkt af te haken dus, tegen Naval mag je echt geen punten laten liggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |