En soms komt ze echt niet uit haar woorden. Ga toch lekker bij sesamstraat werken ofzo.
quote:Neeeee dat kun je mijn kinderen niet aan doen
Op donderdag 25 oktober 2001 23:42 schreef eagle123 het volgende:
En soms komt ze echt niet uit haar woorden. Ga toch lekker bij sesamstraat werken ofzo.
Impressie van een stukje presentatietalent:
'Dus wat er vanavond gebeurd is, is dat ze drie battles hadden en daar zijn er twee van gewonnen door het team van... eh Pascal, want die won er twee. Ja, dat betekent dus dat die derde niet hoefde he. En Tania moest er toen uit, die zat in het team van Pascal, Gert-Jan, Priscella, Kelly, Ed, Coos en... oh nee, in het team van Danielle, die ziek op bed ligt. Jeetje, wat een gedoe, ik kijk nog even op mijn kaartjes. Dus bij het team van Danielle... ja... ehm... Daar hadden ze er dus een te weinig en toen is Priscella naar het andere team van Pascal gegaan. Nee, naar het team van Andries, ja van Danielle dus. Jongens, wat een gedoe, ik kom er even niet meer uit. Even kijken, want Tania was er al uit, en dan hadden ze er allebei zes en toe kwam die battle waar Tania niet meer aan mee deed. Dus eh... team Pascal heeft gewonnen, Priscella is nu naar het andere team en Tania zit nu bij mij. Ja, daar komt het wel op neer.'
Jeeeeezus! Patty, gebruik die paar grijze cellen die je hebt alsjeblieft een keertje. Kijkt dat mens uberhaupt wel eens naar BB of heeft ze een geheugen als een zeef?
* neemt niet wel dat het wel vermakelijk is om te zien hoe ze stotterend probeert om er nog iets van te brouwen
quote:Ze was gewoon dronken en stoned
Op vrijdag 26 oktober 2001 00:08 schreef Buffie het volgende:Jeeeeezus! Patty, gebruik die paar grijze cellen die je hebt alsjeblieft een keertje. Kijkt dat mens uberhaupt wel eens naar BB of heeft ze een geheugen als een zeef?
De blik in der ogen zegt al genoeg.....Die blik i van iemand die of stijf van de coke staat en alleen maar kan denken aan een nieuw shot,of vergeten is haar dildo uit nemen en met totaal misplaatse,euforische ogen zich afvraagt waarom "dat ding" maar 4 standen heeft.
quote:idd, de emotie in Patty's stem toen ze naar Tania liep viel mij ook op..
Op vrijdag 26 oktober 2001 00:30 schreef supergirl het volgende:
nou ga ik er lekker tegen in. Ik heb wel iets positiefs gezien. Ik vond n.l. dat ze heel lief voor Tania was. Ze beschermde Tania tegen zichzelf (was hard nodig) en het leek mij dat ze zich echt zorgen maakte om haar
quote:Dan heb je dus de uitzending van twee weken geleden gemist. Die was foutloos! Maar zelfs na de stuntelige presentatie van gisteren, blijf ik haar een aandoenlijk schatje vinden.
"Laat mij ook eens een foutje maken" zei ze vanavond. Ik wacht al 1,5 maand op het moment dat ze 10 minuten geen fout maakt.
Piscal, eh, Pascal
quote:bij yorin zijn ze wel blij met Patty, alleen niet met hoe het programma op dit moment verloopt.
Op donderdag 25 oktober 2001 22:43 schreef la.femme.nikita het volgende:
....Djezz, WAT KAN DIE KLLLLUNGELEN ZEG! Daar zullen ze spijt van hebben, dat ze haar hebben aangesteld als presentatrice, aaah-haaah!
quote:Meen je dat nou serieus?
Op donderdag 25 oktober 2001 23:15 schreef fokje het volgende:
Ik vind haar wel leuk en ze past goed bij het programma. Dat gemiereneuk over die foutjes, pffff.....
quote:Ja dat meen ik. Ik snap niet dat je daar nou zo ontzettend aan kan ergeren. 't blijft een live-uitzending. en ga me niet vertellen dat Patty's voorgangers het wel goed (dzw foutloos) deden, daar is helemaal geen sprake van.
Op vrijdag 26 oktober 2001 08:42 schreef Parel het volgende:[..]
Meen je dat nou serieus?
Ik vind haar goed bij het programma passen, ze weet prima om te gaan met allerlei types, bijv. een Tania. Dat deed ze heel goed.
quote:Qua kijkcijfers? Of qua ontwikkelingen in da house?
Op vrijdag 26 oktober 2001 08:22 schreef RB-tje het volgende:
bij yorin zijn ze wel blij met Patty, alleen niet met hoe het programma op dit moment verloopt.
Over welk ontslag ging dat? Ging het over een geflopt programma dat ik gelukkig alweer vergeten ben of... Zou er misschien volgende week iemand anders staan? (Ach, je blijft tegen beter weten in toch een beetje hopen.)
Beau was echt een topper vergeleken bij Patty en zelfs Rolf X., die Big Brother overduidelijk een kutprogramma vond, was beter geïnformeerd dan LaBrard.
Ik erger me bij Patty (los van haar vetkwabben, overdreven eigengeilerij en glijerig amicale benadering van de bewoners) het allermeest aan dat ene telkens terugkerende zinnetje:
"Mensen mensen, wat een gedoe allemaal! Wat een toestand!"
[ spreek dit zinnetje uit als een zielige pillenslikker, met je kaken ferm op elkaar ]
Het helpt haar ook niet dat dit jaar de donderdag avond wel erg sloom is. Alles 100x herhalen, en meestal een ellenlange exit procedure, behalve gisteravond dan.
quote:Het enige positieve daarover dit jaar is dat er op zondag ook een gewone uitzending is.... dat in tegenstelling tot voorgaande jaren!
Op vrijdag 26 oktober 2001 10:49 schreef Dr.Love het volgende:
Patty kijkt zelf vrijwel alleen naar de weeksamenvatting op zondag. Daar ben ik van overtuigd sinds ze gisteren zei dat dat haar favoriete uitzenddag is. BB-addicts - zoals ondergetekende - vinden de weeksamenvatting eigenlijk maar vervelend, omdat er niks nieuws in zit.
quote:hier ben ik wel mee eens. Vond haar vrij menselijk reageren op de wel erg harde exit van Tania. En ze zette GeeJee erg prettig op z'n plaats ("Arrogantie kan wel eens afgestraft worden") OK, voor de rest stuntelt ze zich een ongeluk, maar dit deed ze vrij aardig.
Op vrijdag 26 oktober 2001 00:30 schreef supergirl het volgende:
nou ga ik er lekker tegen in. Ik heb wel iets positiefs gezien. Ik vond n.l. dat ze heel lief voor Tania was. Ze beschermde Tania tegen zichzelf (was hard nodig) en het leek mij dat ze zich echt zorgen maakte om haar (net als ik)Daarna ging toch zitten melken, maar wel binnen de grenzen (over G.J/pres verhaal en affaire Frank) Uiteraard zeg ik hiermee nix over haar presentatie talent, dat was weer even belabberd.
quote:allebei. Ze hebben er vooral problemen mee over hoe als in beeld wordt gebracht. Er worden enkele personen door de redactie in de montage naar voren geschoven. Waardoor anderen weinig tot niet te zien zijn. Er zijn enkele hevige discussies tussen yorin en endemol aan de gang. Persoonlijk denk ik dat dit het laatste jaar big brother is.
Op vrijdag 26 oktober 2001 10:03 schreef Cynix ® het volgende:[..]
Qua kijkcijfers? Of qua ontwikkelingen in da house?
quote:
Op vrijdag 26 oktober 2001 10:23 schreef Sorrow het volgende:
Dat ene zinnetje dat te horen was toen ze met Tania naar de studio terug liep en haar microfoon per ongeluk open gezet werd...
Tania: ik had zo graag willen blijven (snik).
Patty: Ja meid, ik heb ook gehuild toen ik ontslagen werd.Over welk ontslag ging dat? Ging het over een geflopt programma dat ik gelukkig alweer vergeten ben of... Zou er misschien volgende week iemand anders staan? (Ach, je blijft tegen beter weten in toch een beetje hopen.)
Ze kan niks (!) zonder autocue of kaartjes: als dingen niet letterlijk voor haar staan opgeschreven, raakt ze al in paniek. Als de redaktie dan zo vriendelijk is geweest om op een kaartje te schrijven dat Priscella van het team van Pascal naar het team van Daan is verhuisd, raakt ze nog gestresst omdat het goede kaartje niet bovenop ligt, gevolg: ze stamelt dat het "zo'n zooitje is vanavond".
Improvisatie beperkt zich tot inzichtsvolle kreten als:
"gezellig he?"
"jaaaaahhhhhh"
en gisterenavond tegen Tania:
"AHGOSSUHPOSSUHPOSSSsss...."
Nee echt, zelfs Dufne D. was beter, wat me weer brengt bij mijn openingszin ....
Haar programma's als absolutely patty etc. heb ik nooit gezien, direct doorgezapped, en voor de rest kan ze mij ook weinig doen, maar haar presentatie van BB.. het maakt het helemaal af!
Moet je voorstellen; Yorin moet het dit seizoen helemaal hebben van BB. Een complete denktank is bezig geweest om de formule totaal te maken.
Het huis wordt voor weet ik hoe veel verbouwd en koste wat het kost, rijk moet echt rijk worden.
De logestiek eromheen moet tot in de puntjes zijn en weet ik wat voor mensen en organisaties worden ingeschakeld om alles perfect te laten verlopen...
En dan laten ze het Patty presenteren!!
Onder de prozak, coke en andere hemelse middelen staat ze in dat dure decor, terwijl je weet dat haar lever alleen groter is dan allebei haar boobies samen.
Dit geeft voor mij een vleugje cult aan BB!
Patty is voor mij het parket in rijk dat aan het kromtrekken is waardoor de deur van de badkamer klemt!
Het tofste vind ik nog haar gezucht en gekreun tijdens de live-uitzendingen. In angst vraag je jezelf dan af: Mijn God, hoelang blijft ze nog op de benen?
Patty is een lopende oersoep van chemicalien en een totaal uitgebrand gebouw wat aan het nasmeulen is.. en dan denk ik: met haar zou ik wel eens dronken willen worden!
quote:En overgeven!
Op zondag 28 oktober 2001 21:48 schreef miepie14 het volgende:
Je kunt wel lekker afgeven op haar als je samen met iemand BB kijkt! Heerlijk is dat.
Vandaag ook nog op TV (TMF): Patty in LUV. Toen ze nog 'n bescheiden cup A had en geen drankprobleem.....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |