quote:Op woensdag 3 augustus 2005 15:02 schreef Jett het volgende:
waarom zou je tijd steken in een meisje die niks boeiends te melden heeft
Dát is nou de zwakheid van jongens. Voor een jongen is het imo ONMOGELIJK om keiharde hard-to-get te spelen tegen een super lekker wijf. Ik heb het meerdere keren geprobeerd, maar dat lukt gewoon niet en die ervaring hoor ik van meerdere jongens. Het is gewoon zo dat een lekker wijf de jongens voor het uitkiezen heeft, dus gaat ze echt geen moeite doen om er één te krijgen terwijl dr jongens in de rij voor dr staan.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 20:04 schreef nuclear-rabbit het volgende:
Waarom zou je tijd steken in 'n meid? Als je ze maar lang en hard genoeg negeert komen ze vanzelf smeken om aandacht.
Ik ben inderdaad erg boring.quote:Op maandag 15 augustus 2005 01:11 schreef Stephan4kant het volgende:
Waarom zou je een gesprek kunstmatig in leven houden? Als die ander geen antwoord geeft, of een matig antwoord, dan is er geen interesse.
TS, je bent niet interessant genoeg en daar moet je wat aan doen of er mee leren leven
Als jongen moet je jezelf gewoon asociaal negerend en denigrerend opstellen, mij lukt het ^^''quote:Op zondag 14 augustus 2005 21:29 schreef Valid het volgende:
[..]
Dát is nou de zwakheid van jongens. Voor een jongen is het imo ONMOGELIJK om keiharde hard-to-get te spelen tegen een super lekker wijf. Ik heb het meerdere keren geprobeerd, maar dat lukt gewoon niet en die ervaring hoor ik van meerdere jongens. Het is gewoon zo dat een lekker wijf de jongens voor het uitkiezen heeft, dus gaat ze echt geen moeite doen om er één te krijgen terwijl dr jongens in de rij voor dr staan.
Meen je dit nou serieus?quote:Op maandag 15 augustus 2005 03:10 schreef nuclear-rabbit het volgende:
[..]
Als jongen moet je jezelf gewoon asociaal negerend en denigrerend opstellen, mij lukt het ^^''
Om de een of andere reden doet dat me denken aan de handleiding hoe je breezersletjes moet behandelen, stond eens in het Breezah topic in GC.quote:
Ik vind mensen die op zo'n manier een meisje (proberen te) versieren gewoon zielig.quote:
Waarom zo'n oordeel? Wat werkt, werkt nu eenmaal.quote:Op maandag 15 augustus 2005 15:25 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ik vind mensen die op zo'n manier een meisje (proberen te) versieren gewoon zielig.
Ja, maar ik vind dat ten eerste tegen het meisje een totaal verkeerde houding. Waarom zou je je gevoelens voor iemand onderdrukken door degene te negeren en er niet aardig mee omgaan? Ik vind dat dan trouwens ook wel de zwakte van een meisje hoor, dat ze dan nog voor die jongen valt...quote:Op maandag 15 augustus 2005 15:30 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Waarom zo'n oordeel? Wat werkt, werkt nu eenmaal.
Je onderdrukt toch helemaal geen gevoelens? Je speelt het spelletje alleen mee.quote:Op maandag 15 augustus 2005 15:35 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ja, maar ik vind dat ten eerste tegen het meisje een totaal verkeerde houding. Waarom zou je je gevoelens voor iemand onderdrukken door degene te negeren en er niet aardig mee omgaan?
Maar waarom? Als de menselijke natuur zo is, dan is dat nu eenmaal zo.quote:Ik vind dat dan trouwens ook wel de zwakte van een meisje hoor, dat ze dan nog voor die jongen valt...
quote:Maar goed, das mijn mening (en ervaring trouwens).
Okay, top, reuzeleuk om te wetenquote:Op maandag 15 augustus 2005 15:25 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ik vind mensen die op zo'n manier een meisje (proberen te) versieren gewoon zielig.
Ja, maar waarom zou je zo'n spelletje meespelen? Ik snap dat nietquote:Op maandag 15 augustus 2005 15:38 schreef Diederik_Duck het volgende:
Je onderdrukt toch helemaal geen gevoelens? Je speelt het spelletje alleen mee.
Nou, zo is de menselijke natuur niet.quote:Maar waarom? Als de menselijke natuur zo is, dan is dat nu eenmaal zo.
Goed hequote:Op maandag 15 augustus 2005 15:39 schreef nuclear-rabbit het volgende:
[..]
Okay, top, reuzeleuk om te weten![]()
![]()
Ik speel het spelletje mee omdat ik het leuk vind. Als je het niet leuk vind moet je het vooral niet doen want dan lukt het je toch niet, het kost namelijk wel enige moeite.quote:Op maandag 15 augustus 2005 15:41 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ja, maar waarom zou je zo'n spelletje meespelen? Ik snap dat niet![]()
Ben het niet echt van plan neequote:Op maandag 15 augustus 2005 15:43 schreef nuclear-rabbit het volgende:
[..]
Ik speel het spelletje mee omdat ik het leuk vind. Als je het niet leuk vind moet je het vooral niet doen want dan lukt het je toch niet, het kost namelijk wel enige moeite.
Ik heb het niet nodig, ik heb 'n geweldige vriendin, waarmee het gewoon klikte en zonder het hard-to-get spelen een relatie werdquote:Op maandag 15 augustus 2005 15:44 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ben het niet echt van plan neeMaar goed, succes der mee jij dan he
Ja dat is logisch, als ik een meisje dat wèl in mij geinteresseerd is niet leuk vind dan ga ik haar echt niet mijn hele privéleven vertellen. Dat heeft iedereen toch?quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 17:38 schreef Brechtje het volgende:
Als ik een jongen leuk vind, en hij stelt vragen dan beantwoord ik ze nauwkeurig, en toon ik ook interesse in hem. Maar als ik hem een loser vind, en hem dus niet leuk vind en hij stelt vragen dan reageer ik gewoon erg kortaf of negeer ik hem.
Ik hoop het wel!quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 21:43 schreef Molluck het volgende:
[..]
Ja dat is logisch, als ik een meisje dat wèl in mij geinteresseerd is niet leuk vind dan ga ik haar echt niet mijn hele privéleven vertellen. Dat heeft iedereen toch?
Dat is één van de grootste fouten die je kunt maken, bang zijn voor stiltes. Stiltes zijn juist goed en creeeren een bepaalde mate van rust in het gesprek en ondertussen kun je alvast bedenken waar je het na de stilte over wilt hebben.quote:
Je bedoelt dat alle jongens graag tegen jou praten?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |