abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 14 september 2005 @ 09:14:30 #151
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_30563976
quote:
Op woensdag 14 september 2005 08:15 schreef vanBoeschoten het volgende:

[..]

Waarom speelde Gerrard niet ? Geblesseerd ofzo ?
Hij kwam er wel nog in toch ??
En staat Zenden er meestal in ?
1) Omdat er zondag de wedstrijd tegen SCUM is en het wel prettig als Gerrard daar extra fris voor is (de laatste keer thuis tegen SCUM moest Gerrard uitvallen)
2) Yep, zo ronde de 75e minuut.
3) Redelijk vaak. Ik denk meer dan de helft van de wedstrijden.

Redelijke wedstrijd - en voor uit tegen Betis ook een goed resultaat. Heel mooi doelpunt van FSP. En errug mooie shirtjes! HEBBEN!!! Helaas pas vanaf 10 november verkrijgbaar.
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_30569525
quote:
Op woensdag 14 september 2005 09:14 schreef Doc het volgende:


Redelijke wedstrijd - en voor uit tegen Betis ook een goed resultaat. Heel mooi doelpunt van FSP. En errug mooie shirtjes! HEBBEN!!! Helaas pas vanaf 10 november verkrijgbaar.
Wacht met het kopen van het shirtje nog wel tot 10 december als ik naar Liverpool - Middlesborough ga!!!
volgende wedstrijden:
pi_30580247
Winnen bij Betis doen er niet veel, ik denk dat Liverpool erg tevreden mag zijn!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_30691700
De opstelling voor vanmiddag. Waarschijnlijk dezelfde taktiek als tegen Betis waarbij Flo van rechts moet komen en Garcia tussen de linies in moet voetballen. Gelukkig geen Zenden dus dat is al 1 punt gewonnen!!!

Liverpool - Reina, Finnan, Hyypia, Carragher, Warnock, Riise, Garcia, Gerrard, Alonso, Pongolle, Crouch.

Subs - Cisse, Josemi, Carson, Traore, Sissoko.
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
pi_30692281
Go Man Utd! Go Ruud
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 18 september 2005 @ 20:35:00 #156
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_30706809
quote:
Op zondag 18 september 2005 12:50 schreef GODSasuke het volgende:
Go Man Utd! Go Ruud
Kssst, weg jij ...
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_30884545
Vanmiddag tegen Birmingham met deze opstelling: Reina, josemi, carra, hyppia en traore..Pongolle, alonso,gerrard, hamann en warnock en voorin als Lone some striker Crouch

Liverpool moet nu gaan laten zien dat ze echt voor de topplaatsen willen gaan spelen. Inmiddels vier wedstrijden gespeeld en slechts éénmaal wisten we te scoren. Daar tegenover staat wel dat we net als Chelsea nog geen tegendoelpunten hebben gekregen. T.o.v. vorig seizoen hebben we ook tweemaal een punt gehaald in wedstrijden die vorig seizoen nog verloren werden.

Birmingham is de competitie niet sterk begonnen. Er werd al driemaal verloren dit seizoen. We vinden ze dan ook pas terug op de 15de plek. Inmiddels heeft Birmingham ook al gespeeld voor de Carling Cup. Afgelopen dinsdag werd het een zwaarbevochten 2-0 overwinning op Scunthorpe.

Het is twijfelachtig of Muzzy Izzet mee zal spelen tegen Liverpool. Tegen Scunthorpe werd hij na 25 minuten gewisseld wegens een achillespeesblessure. Izzet zal waarschijnlijk vervangen worden door voormalig Arsenal trainee Neil Kilkenny. Emile Heskey zal wel van de partij zijn. Onze ex-spits keerde de afgelopen competitiewedstrijd tegen Portsmouth terug na een blessure. Ook Nicky Butt zal ondanks zijn rode kaart tegen Portsmouth van de partij zijn. Hij kreeg een automatische schorsing van drie wedstrijden. De eerste hiervan heeft hij tegen Scunthorpe uitgezeten. Doordat Butt gevraagd heeft om een hoorzitting van de FA zal de straf opgeschort worden en eventueel gewijzigd worden.

Vorig seizoen haalde Birmingham de volle buit binnen tegen Liverpool. Thuis verloren de Reds met 1-0 en uit werd het 2-0. Er moet dus weer iets goedgemaakt worden. Van de 42 competitiewedstrijden die we bij Birmingham speelden werden er slechts 13 door de Reds gewonnen. Negen maal speelden we gelijk.
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
pi_30888049
Mooie combinatie bij die goal van Luis Garcia.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_30888149
En een mooie eigen goal.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_30888948
gelijkspel. weer een puntje
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 24 september 2005 @ 17:47:43 #161
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_30892279
crosspostje

Brum - LFC: eerste uur was saai (Brum meestal met 1 man op de eigen helft, LFC beetje heen en veilig weer tikkend en slordig). Toen Garcia voor FSP kwam (niet voor Zenden zoals op de BBC site staat - die werd later -zeer terecht want hij speelde dramatisch- gewisseld voor Cisse) kwam het doelpunt van LFC. Te kort daarop scoorde Brum - eigendoelpunt Warnock die al eerder voor wanorde had gezorgd; Reina zat er trouwens ook niet best bij en dat gold al helemaal voor het tweede doelpunt: ik kreeg echt Dudek flashbacks. Tussen die twee doelpunten had LFC ook nog een aardige kans. LFC zette druk (hadden ze veel eerder moeten doen - met FSP en Zenden was erg geen druk - met Garcia, Cisse en Riise erbij ging dat veel beter) en had uiteindelijk dankzij een (onterechte) hoekschop een doelpunt als niet Kilkenny met z'n hand bal uit het doelwerkte. Rode kaart en pingel. Cisse scoorde. Daarna nog een aantal goede kansen voor LFC (Crouch).

LFC had overall genomen de beste kansen (meeste doelpogingen) maar uiteindelijk was ik toch nog redelijk tevreden. Sfeer in de pub was ook leuk: ik was enige LFC supporter tegen over een zootje Brum gasten .

Volgende week CFC. Ik heb er zin an! (SG ik bel je dit weekend nog)
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_30892955
Van CFC winnen
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 24 september 2005 @ 18:39:56 #163
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_30893800
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 18:11 schreef the_legend_killer het volgende:
Van CFC winnen
Woensdag of Zondag? Of gewoon beiden?
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_30909289
ik stem voor beide...Doc ik hoor het wel
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
pi_30990846
Liverpool zal een gefrustreerde tegenstander treffen in het Champions League duel van woensdag. Niet alleen werd Chelsea vorig seizoen in de halve finale uitgeschakeld door The Reds, in de spits bij Chelsea staat Crespo. Ondanks twee doelpunten in de Champions League voor Milan, ging Liverpool er met de cup met de grote oren vandoor. Chelsea zal dus gebrand zijn op revanche.

Benítez maakt zich alvast geen zorgen. 'Chelsea is niet onverslaanbaar, we hebben ze al eerder verslagen en we kunnen ze weer verslaan. Ze zijn sterker dan vorig seizoen, maar wij ook. We zullen wel 100% geconcentreerd moeten zijn'.

Chelsea kent weinig blessureproblemen. Linksback Asier del Horno is terug van een dijblessure. Enige twijfelgeval is Arjan Robben. Hij verliet in de 62ste minuut tegen Aston Villa geblesseerd het veld. Liverpool zal het moeten doen zonder Fernando Morientes. De Spanjaard is nog steeds niet herstel van zijn hamstring blessure. Beide ploegen zijn vrij van schorsingen. Eventuele gele kaarten zullen ook geen gevolgen hebben voor de volgende groepswedstrijd.

A.s. zondag treffen de ploegen elkaar nogmaals op Anfield. Dan in het kader van de Premier League
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
pi_30992445
En zondag zal ik genieten.... dan zit ik er live bij...
pi_31123104
Wow, ik word spontaan fan van Liverpool. Kreeg vandaag deze email
quote:
The management of liverpool football club is glad to announce to the
world the giving away of the sum of TWENTY MILLION UNITED KINGDOM
POUNDS

To 40 lucky email addresses all over the world.

This promotion is in appreciation of our International Support in the
European Champions League Finals In Turkey and the correspondent
capital profit in the stock market which was far beyond our projected
quarterly earnings.
It is also to Mark the Club's over 100 years of co-operate existence.

Please be informed that all winners in this program have been selected
randomly through a computer ballot system drawn from over 500,000
companies
and individual e-mail addresses database.
Your email address happened to be one of the lucky winner of five
hundred

thousand pounds among the Forty email addressess chosen. For all our
international winners the value of the amount comes to ($917,956.00
USD)
Nine Hundred and Seventeen thousand, Nine hundred and fifty-six United
States Dollars.

In other to claim your L500,000.00 prize, you will have to fill the
form below and send it back to us for verification and then you will be
inform on how your Cashier's Check for L500,000.00 has already been
deposited with your email contact.

NAME:..................................................................
AGE:...................................................................
SEX:..................................................................
ADDRESS:...............................................................
EMAIL:................................................................
PHONE
No.:.................................................................
OCCUPATION:..........................................................
COMPANY:...............................................................
COUNTRY:..............................................................

Please you are adviced to complete the form and send back to us for
prompt collection. You are automatically disqualified if you are below
18
years of age.

Any breach of confidentiality on the part of the winners will result to
disqualification.This E-mail message (including attachments, if any)is
intended for the use of the individual or entity to which it is
addressed
and may contain Information that is privileged,proprietary,confidential
and exempted from disclosure. If you are not the intended recipient,
you are
notified that any dissemination,distribution or copying of this
communication is strictly prohibited.
Sincerely,
THE LIVERPOOL FOOTBALL CLUB.

To file for your claim, please contact our fiduciary agent
Ms.Maria George.
EMAIL:mariageorge@liverpool-f-club.com
pi_31165912
genieten was wel een beetje erg sterk uitgedrukt...
pi_31165983
Het spel was de 1e helft niet eens zo slecht en LFC kon makkelijk mee komen totdat Traore (die samen met Hyppia achterin belabberd speelden) een verschrikkend slecht getimede tackle inzette. Ok, misschien maakte Drogba hands het was gewoon een zeer slechte tackle.

De 1-1 kwam meer uit de lucht vallen dan dat er uitgespeelde kansen waren geweest en Crouch kreeg gewoonweg te weinig aansluiting om de bal te kunnen kaatsen etc, De 1-2 was gewoon een super beweging van Drogba die Sami met al zijn ervaring het nakijken gaf.

De 1-3 en 1-4 waren in mijn ogen buitenspel en bij de laatste liepen ze gewoonweg te slapen.

Al met al is het hard om te zeggen maar we komen gewoon kwaliteit te kort om week in week uit optimaal te presteren. Vooral in de breedte missen we de spelers die wat extra kunnen geven aan het spel. Op dit moment hebben we alleen Gerrard, Alonso en daar kort achter Carra.

Daarbij moet gewoon gezegd worden dat de tactiek veranderd moet worden. Als je thuis speelt en dan met 1 spits speelt vraag je om problemen en zeker als je bij een 1-3 ipv een aanvaller brengt voor een middenvelder een middenvelder ruilt voor een middenvelder.

De rest van de wedstrijden deze maand moeten gewonnen worden om de aansluiting voor de bovenste plek te houden. Een positief punt is dat LFC de afgelopen 3 seizoenen nooit een start heeft gehad bij de eerste 7
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 4 oktober 2005 @ 09:30:16 #170
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31166993
WALK ON - WITH HOPE IN YOUR HEARTS!!!

FUCK OFF MAUREENHO!!!

M'n stem is nog niet geheel op orde na het anderhalfuur het uitschelden van het Chelski-volkje.

En de taktiek moet inderdaad veranderd worden. Als je in een wedstrijd aanvalt moet je ook de spitsen hebben om te scoren. Ik wil ook graag eens een hele wedstrijd met Cisse zien!

De rest van de maand moet er gewonnen worden!
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  dinsdag 4 oktober 2005 @ 10:26:48 #171
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_31168088
Heren, er is een datum gevonden voor Pool v Arsenal;

The above fixture will now take place on Tuesday 14 February 2006 at Anfield
kick off time 8.00pm. Live on Sky TV.

This fixture will only go ahead on 14 February if neither club is then involved in
the UEFA Cup, which will be known at the conclusion of the Champions League group
stage (week commencing 5 December 2005).
NAAR HET ANDERE FORUM!
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 4 oktober 2005 @ 10:31:34 #172
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31168180
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 10:26 schreef DutchGooner het volgende:
Heren, er is een datum gevonden voor Pool v Arsenal;

The above fixture will now take place on Tuesday 14 February 2006 at Anfield
kick off time 8.00pm. Live on Sky TV.

This fixture will only go ahead on 14 February if neither club is then involved in
the UEFA Cup, which will be known at the conclusion of the Champions League group
stage (week commencing 5 December 2005).
Ik had het gelezen. Tot dan!
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  dinsdag 4 oktober 2005 @ 10:34:34 #173
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_31168243
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 10:31 schreef Doc het volgende:

[..]

Ik had het gelezen. Tot dan!
Moet eerst effe checken in welke dienst het valt
NAAR HET ANDERE FORUM!
  dinsdag 4 oktober 2005 @ 10:36:20 #174
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_31168273
Oja heren.

Ik heb trouwens een nieuwe eBay-gebruikersnaam; 26-05-1989 (1499)
NAAR HET ANDERE FORUM!
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 4 oktober 2005 @ 10:42:29 #175
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31168398
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 10:36 schreef DutchGooner het volgende:
Oja heren.

Ik heb trouwens een nieuwe eBay-gebruikersnaam; 26-05-1989 (1499)
FOAD
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_31504923
Eindelijk weer een overwinning. Als Nando zijn killerinstinct terug had gehad dan had hij er minimaal 2 gemaakt!
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
pi_31505637
Nando mag wat mij betreft verkocht worden...
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 17 oktober 2005 @ 09:46:30 #178
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31505730
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 08:46 schreef stevengerrard het volgende:

Eindelijk weer een overwinning. Als Nando zijn killerinstinct terug had gehad dan had hij er minimaal 2 gemaakt!
Absoluut. Mogelijk zelfs 3.

Had de wedstrijd gezien in een Ierse kroeg op het Leidseplein waar ook een stuk of 10 gasten uit Liverpool zaten. Was erg gezellig. Ze vonden het wel grappig dat ik daar met m'n Carragher shirtje zat. Een van hen had op z'n mobiel twee aardige filmpjes: een van in de kleedkamer in Istanbul met de cup en een van het feest na de tour door de stad waar het team Fields of Anfield Road zingt met King Kenny ("and he could play!") daartussen.

Aardige goal van Cissé. Die moet imho gewoon altijd spelen. Daarnaast was het baltempo (weer) te laag. Dat moet gewoon opgevoerd worden om te zorgen dat de overwinningen overtuigender worden. Maar ik moet zeggen dat ik op het ogenblik echt iedere overwinning hoe dan ook verkregen met graagte verwelkom!
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 17 oktober 2005 @ 09:47:23 #179
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31505744
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 09:42 schreef shearkane het volgende:
Nando mag wat mij betreft verkocht worden...
Hij kwam itt Crouch tenminste drie keer in scoringspositie ...
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_31506056
idd maar Crouch had die kansen er wel ingeschoten
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 17 oktober 2005 @ 12:48:11 #181
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31509372
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 10:05 schreef stevengerrard het volgende:
idd maar Crouch had die kansen er wel ingeschoten
Daar ben ik helaas niet geheel zeker van ...

Maar goed - een spits die geen kans krijgt of een spits die kansen mist - op een een of andere manier denk ik dat de spits die de kanse krijgt ze uiteindelijk er ook wel in krijgt ...
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_31511489
Dat is waar maar ik denk toch dat een combinatie van Cisse en Crouch beter kan werken dan Nando - cisse/crouch.

Maar we zullen het woensdag zien want Rafa zou starten met Cisse en Nando in de spits
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 18 oktober 2005 @ 09:52:24 #183
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31527794
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 14:21 schreef stevengerrard het volgende:

Dat is waar maar ik denk toch dat een combinatie van Cisse en Crouch beter kan werken dan Nando - cisse/crouch.

Maar we zullen het woensdag zien want Rafa zou starten met Cisse en Nando in de spits
Het probleem is dat we zowel de combinatie Cisse/Crouch als Cisse/Moro beiden te weinig gezien hebben. Maar Cisse moet gewoon in de spits imho.
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 19 oktober 2005 @ 22:53:36 #184
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31568388
Eerste helft zeer goed gespeeld. Tweede minder - te verdedigend en te onzorgvuldig in de counter.

Garcia is blijft in zekere zin een frustrerende speler: hij is soms wat te slordig maar hij komt telkens in de gelegenheid om slordig te zijn - en af en toe is-ie niet slordig en scoort-ie( niet vandaag helaas).
Van Cisse blijf ik gewoon simpelweg fan - en een fraai doelpunt. Jammer dat Moro niet speelde - ik had die combo wel meer willen zien.
Riise speelde heel aardig - Momo viel iets tegen (had ook twee mooie kansen).
Reina, Carra (mazzel dat die bal als aangescoten hands beoordeeld werd - wel terecht overigens ) en Hyypia waren prima. Josemi vond ik ook goed spelen. Traore houdt ik telkens m'n hart vast - maar hij heeft zich eruit gered.
Didi en Xabi: prima. Didi vond ik ook af en toe te slordig.

Kewell speelde weer eens - maar was niet onder de indruk. Te slordig. Laten we het voorlopig op " gebrek aan wedstrijdritme" gooien.
Zenden viel niet echt op en Warnock was ietsje frustrerend.
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_31574157
Mijn inziens een degelijke overwinning. LFC speelde bij vlagen dominerend voetbal al is het tegen een Anderlecht van dit nivo niet egt moeilijk. Mijn god wat een slecht elftal zeg, behalve v/d borre vond ik egt niemand goed.

LFC speelde de 2e helft puur op de counter waarbij ze zich iets te ver lieten terugzakken. Achterin stond het super in het centrum. De zijkanten is zonder finnan en warnock toch minder die tegen een beter elftal moeite hadden gekregen.

Het middenveld was en stond prima met Didi en Alonso als steunpilaren. Momo vond ik aan de zijkant toch minder dan in het centrum maar toch blijft het een speler die een sensatie kan gaan worden!! Riisse vond ik eindelijk eens een goede wedstrijd spelen.

Cisse stond meer op een eiland dan dat hij support kreeg van een Garcia (die het meerendeel toch te mooi wil doen). Een zeer schitterende goal van Djibrill en eentje die hij wel verdiende.

Kewell vond ik wel goed invallen na 5 mnd zonder 1 wedstrijd te hebben gespeeld. Ja afgelopen maandag met de reserves 60 minuten. Ik denk dat Harry dit seizoen moet laten zien wat hij kan aan de linkerzijkant.

Al met al 7 punten en over 2 wkn moet de 2e ronde toch een feit worden, aangaan dat Chelski ook in Betis wint
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
pi_31579633
Cissé weer gescoord, maar hij blijft toch zeer wisselvallig bij jullie.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_31579923
Hij zou minder wisselvallig zijn als hij ook het volledige vertrouwen zou hebben en iedere wedstrijd een basisplaats zou hebben.. Ik ben van mening dat hij de gevaarlijkste spits is die Liverpool op dit moment heeft lopen.
pi_31587768
Liverpool have reached an agreement to sign Chilean Mark Gonzalez from Spanish side Albacete on a four-year deal.
The 21-year-old winger will be unable to play for Liverpool until the start of next season as the club cannot apply for a work permit until next summer.

De 1e aankoop is alweer binnen voor volgend jaar. Eindelijk versterking voor de linker zijkant en als ik de verhalen mag geloven word het een sensatie!!! Dit mag je ook al aannemen omdat Gonzales nog geblesseerd is en nog geen werkvergunning krijgt.
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 21 oktober 2005 @ 12:42:24 #189
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31602414
Ik had begrepen dat Mark Gonzalez z'n blessure nu vorbij is en dat-ie met name nog werstrijd fit moet worden. ook had ik begrepen dat-ie nu getrouwd is met een Spaanse wat de paspoort problemen ook wellicht wat makkelijker oplost. Ik ben heel nieuwsgierig. De verhalen zijn in ieder geval extreem positief over hem.
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_31604286
De Chileense Roberto Carlos werd ie genoemd, maar dat zegt ook niet alles. Bij Albacete genoeg gespeeld vorig seizoen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 21 oktober 2005 @ 16:00:56 #191
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31606287
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 14:17 schreef methodmich het volgende:
De Chileense Roberto Carlos werd ie genoemd, maar dat zegt ook niet alles. Bij Albacete genoeg gespeeld vorig seizoen.
Zover ik begrepen had is hij vleugelaanvaller en niet een vleugelverdediger ...
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_31609846
Speelde bij Albacete links op het middenveld. Kon ook links achterin, in een 4-4-2. Meer een man voor 3-5-2 trouwens en dan dus de hele linkerkant bestrijken. Precies zoals Roberto Carlos eigenlijk. Bijnaam Speedy González.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 21 oktober 2005 @ 19:45:04 #193
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31610840
Ze hebben 'm ieder niet gehaald voor ed positie waar Roberto Carlos de afgelopen jaren gespeeld heeft, maar als linker aanvallende middenvelder in een 4-5-1 of een 4-4-2 formatie (wat LFC beiden het meest speelt; slechts heel af en toe spelen spelen ze met 3 achetrin zoals in de tweede helft van DE finale).
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  vrijdag 21 oktober 2005 @ 19:51:42 #194
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_31610969
haha dan kan rise weer op een back want, traore had het woensdat maar zwaar tegen wilhelmsson
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_31611008
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 19:45 schreef Doc het volgende:
Ze hebben 'm ieder niet gehaald voor ed positie waar Roberto Carlos de afgelopen jaren gespeeld heeft, maar als linker aanvallende middenvelder in een 4-5-1 of een 4-4-2 formatie (wat LFC beiden het meest speelt; slechts heel af en toe spelen spelen ze met 3 achetrin zoals in de tweede helft van DE finale).
Dat is niet zo gek, want Roberto Carlos zou eigenlijk ook geen back moeten staan. Die is verdedigend ook te kwetsbaar.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 21 oktober 2005 @ 20:02:03 #196
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31611134
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 19:51 schreef One_conundrum het volgende:
haha dan kan rise weer op een back want, traore had het woensdat maar zwaar tegen wilhelmsson
Als iemand Traore vervangt dan zal dat eerder Warnock zijn.

Overigens hoor ik tot de groep mensen die hun hart vasthouden als Traore speelt... (er zijn ook supporters die 'm werkelijk goed vinden - echt super slecht vind ik 'm niet maar ik geef niet de kwalificatie goed mee ...)
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  vrijdag 21 oktober 2005 @ 20:09:50 #197
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_31611264
dat van het hart vasthouden zei die belg goed jah
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 21 oktober 2005 @ 20:29:00 #198
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31611701
quote:
Op vrijdag 21 oktober 2005 20:09 schreef One_conundrum het volgende:
dat van het hart vasthouden zei die belg goed jah
"Bambi on Ice"
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  vrijdag 21 oktober 2005 @ 20:44:32 #199
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_31612088
haha jah idd jah
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_31636117
nou het begint zo langzamerhad ernstige vormen aan te nemen...Ik doel uiteraard op het gebrek aan GOALS!!!!!

LFC domineert bijna de gehele wedstrijd, ze creeren zat kansen om er 1 in te prikken maar het lukt gewoonweg niet meer!! En dan zie je wat er gebeurd, als de andere partij scoort dan verlies je de wedstrijd.

Nou dit was wederom het verhaal tegen Fulham. LFC domineert de 1e helft waarbij Momo en Alonso het middenveld in hun zak hadden maar 1 kans hebben weggegeven (het rook na buitenspel) en die prikt John er gelijk in. 1-0 achter met de rust.

2e helft was Fulhams keeper de beste man van het veld en dat zegt al genoeg. Dat het nog 2-0 word is alleen voor de boeken.

ggrrrrrrr wanneer valt het stuivertje weer eens onze kant op. We hebben toch genoeg goede spitsen!!!
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')