Misschien kan ik beter voortaan al vooraf de spelregels doornemen, ging ervan uit dat alleen 4-4-2 mogelijk was. Maar goed, we kunnen nog wisselen, toch???quote:Op woensdag 3 augustus 2005 09:18 schreef stevengerrard het volgende:
FF voor alle duidelijkheid. Je bent niet verplicht om een 4-4-2 formatie te spelen....Je kunt er ook voor kiezen om met een 3-5-2, 3-4-3 etc te spelen.
Als je ipv 4-4-2 een 3-4-3 wilt gaan spelen dan hoef je alleen maar op het pijltje naast de verdediger te drukken die je eruit wilt hebben en dan bij de wissels op de spits te drukken. Het spel veranderd dan zelf de formatie....
Hetzelfde verhaal voor een 2-5-3, 5-4-1 etc
Probeerde ik ook maar het lukte me niet direct en in plaats van te klooien vond ik het ook leuk om een tweede team te maken. Misschien maak ik ook nog wel een youth teamquote:Op woensdag 3 augustus 2005 12:38 schreef shearkane het volgende:
Een reserve team doc? Ik dacht dat je alleen je team zou wijzigen?
quote:Op woensdag 3 augustus 2005 14:47 schreef stevengerrard het volgende:
tvp
Hoe is het met de champions league toen geëindigd?quote:Op maandag 1 augustus 2005 15:45 schreef VoreG het volgende:
Ik deed al mee en het moge duidelijk zijn dat ik voor de verandering niet onderaan ga eindigen
Pfff dat weet ik niet, maar met alle andere spellen ben ik ergens onderaan belandquote:Op woensdag 3 augustus 2005 15:01 schreef jpzegthallo het volgende:
[..]
Hoe is het met de champions league toen geëindigd?
Sorry, maar ik was vast eerder!quote:Op woensdag 3 augustus 2005 16:43 schreef methodmich het volgende:
PORNOSTAR speelt in mijn shirtjes....
Oh jouw broek is donkerblauw?quote:Op woensdag 3 augustus 2005 16:45 schreef P0RN0STAR het volgende:
[..]
Sorry, maar ik was vast eerder!Ben jij ook Spurs-fan dan???
Ben jij ASWH-fan??? Daar speelt Xander van de Veeke toch???quote:Op woensdag 3 augustus 2005 16:57 schreef methodmich het volgende:
[..]
Oh jouw broek is donkerblauw?
En nee, ik speel gewoon in ASWH-tenue.
Klopt. Ken je die?quote:Op woensdag 3 augustus 2005 18:17 schreef P0RN0STAR het volgende:
[..]
Ben jij ASWH-fan??? Daar speelt Xander van de Veeke toch???
Yepz. Ken hem via zijn partner, Patricia.quote:
Zeur niet, het zijn er al heel veelquote:Op donderdag 4 augustus 2005 20:17 schreef stevengerrard het volgende:
we shall see.....hopelijk komen er dan nog maar een aantal mensen bij om de concurentie aan te kunnen gaan
Als je nou gewoon een keeper van een kneuzenteam neerzet, krijgt ie heel veel ballen op doel, en hij zal er ook wel een paar uithalen dan, elke keer +1!!quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 12:35 schreef stevengerrard het volgende:
Nog 1 week en dan gaat het beginnen....Voor de zekerheid nog ff de punten verdeling:
Action Points
For playing in a game 1
For playing at least 60 minutes in a game (includes playing points mentioned above) 2
For each goal scored by your goalkeeper or defenders 6
For each goal scored by your midfielders 5
For each goal scored by your forwards 4
For each goal assist 3
For your goalkeeper / defender conceding 0 goals (must also play at least 60 minutes) 4
For your midfielder conceding 0 goals (must also play at least 60 minutes) 1
For every 3 saves made by your goalkeeper 1
For every penalty save 5
For every penalty miss -2
Bonus points based on Actim Index 1-3
For every 2 goals conceded by your goalkeeper or defenders -1
For every yellow card -1
For every red card (includes any yellow card points) -3
Leer eerst Scousers maar eens goed schrijvenquote:Op maandag 8 augustus 2005 23:03 schreef maniack28 het volgende:
En dan natuurlijk een hattrick tegen de Scoucers scoren![]()
Ik
Das flauw.... iemand met dyslexie uitlachen.....quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 03:11 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Leer eerst Scousers maar eens goed schrijven
Ik ben best duidelijkquote:Op donderdag 11 augustus 2005 18:31 schreef popolon het volgende:
Thanks.
Lastig, kan lang niet ieder team bij een user plaatsen.
Of je past je naam een beetje aanquote:Op donderdag 11 augustus 2005 18:47 schreef -Vaduz- het volgende:
Misschien is het handig dat we een lijst maken met de teamnaam en de usernaam erachter.
Och, die zou van elke fokverslaafde kunnen zijn.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 19:06 schreef -Vaduz- het volgende:
De Holbewoners is duidelijk genoeg lijkt me.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |