heb jij toevallig ook nog dat plaatje waarop hij neger is geworden? of een link naa het topic waar dat in stond?quote:
Nee helaas, als ik op thijs bosma zoek bij google zie ik hem wel, maar kan ik hem niet openen zeg maar.quote:Op woensdag 14 september 2005 16:28 schreef snellejelle het volgende:
[..]
heb jij toevallig ook nog dat plaatje waarop hij neger is geworden? of een link naa het topic waar dat in stond?
ik heeft 'm gevonden op een PSV (quote:Op woensdag 14 september 2005 16:49 schreef Forau_Diavolina het volgende:
[..]
Nee helaas, als ik op thijs bosma zoek bij google zie ik hem wel, maar kan ik hem niet openen zeg maar.
Bij deze promoot ik even de Yahoo en Altavista search in mijn onderschrift, want ik heb dit gevonden:quote:Op woensdag 14 september 2005 16:28 schreef snellejelle het volgende:
[..]
heb jij toevallig ook nog dat plaatje waarop hij neger is geworden? of een link naa het topic waar dat in stond?
Die zocht ik nogquote:
Madman alert!quote:Op vrijdag 16 september 2005 16:34 schreef Virus3000 het volgende:
http://www.big-boys.com/articles/bikeroofstunt.html
Das best wel even oefenen!!
hehehe, das vet gedaanquote:Op woensdag 14 september 2005 11:15 schreef Rainboww het volgende:
http://www.big-boys.com/articles/hpphoto.html
Dit 'betamodel van een nieuwe HP printer' is de snelste ooit!![]()
quote:Op zaterdag 10 september 2005 09:42 schreef bonke het volgende:
http://e-23.org/glukoza/video.php
prachtig gemaakt animatie videoclipje uit rusland
Is Shvayne van Glukoza.quote:Op woensdag 21 september 2005 17:25 schreef ilona-scuderia het volgende:
[..]Indrukwekkend en grappig, ik ben ook benieuwd naar de uitvoerende / titel van dit nummer, klinkt lekker...
Sukkel dat je dr bent.quote:Op zondag 25 september 2005 15:45 schreef Pool het volgende:
Leuk, iemand wordt in elkaar getrapt.
Flikker gewoon op met dit soort troep. Ik hoef het in Funny Links ook niet te zien.
Funny Links, pics & Clips deel 9!quote:Op zondag 25 september 2005 16:49 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Sukkel dat je dr bent.
Dus wel, juist om jou te pesten, welcome to this world, ookal is het inmiddels een oudje.
http://massdestraction.co(...)ot_for_the_weak.html
Iemand pikt een parkeerplaats in en begint bijdehand te doen tegen de verkeerde, noemt hem papa, en krijgt dus klappen.quote:Op zondag 25 september 2005 17:36 schreef Rio het volgende:
[..]
Funny Links, pics & Clips deel 9!
Is niet mijn idee van funny, vreemde interpretatie hou je er op na.
quote:Op zondag 25 september 2005 19:17 schreef Stretto het volgende:
http://studenthome.nku.edu/~russelljo/flash/dudefalling.swf
een vallende neger
eigenlijk best wel zieligquote:Op dinsdag 27 september 2005 15:55 schreef Nickthedick het volgende:
Okay, ik weet dat ranzige filmpjes met genitalien op Fok niet mogen, maar ik zie ze niet in dit filmpje.![]()
http://www.flurl.com/uploaded/Penis_Contest_358.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |