Geloof lijkt me geen vereiste voor respectquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:28 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
je hebt gelijk, ik geloof beiden niet
maar ik respecteer jullie beide hoor en dat lijkt me voor mij ook makkelijk, juist omdat ik beide geloven niet als waarheid zie.
Ik vind niet dat er nu echt een groot verschil zit tussen de overtuiging van een Jehova en een volgeling van Mohammed.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 00:31 schreef ATuin-hek het volgende:
Fijn om dat respect te zien tussen 2 mensen van verschillende overtuigingenKunnen veel mensen nog wat van leren.
Nou en ?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 07:55 schreef Julius_Vanderdecker het volgende:
<Nogmaals diepe zucht>![]()
Nee, Akje, ook Doffy geeft je geen gelijk dat het een fascistisch vers is.
Niet lullen. Vers 5:33 is gewoon duidelijk. Zou niet weten wat een vers van 3 hoofdstukken eerder er mee te maken heeft.quote:Op zondag 16 oktober 2005 15:15 schreef Alulu het volgende:
"En bestrijdt op Gods weg hen die jullie bestrijden, maar overtreedt de grenzen niet, God bemint de overtreders [van de grenzen] niet." (Koran 2:190).
Hier een klein voorbeeldje, jij zet 1 aya erin... heel makkelijk, dan zet ik er toch 1 bij en ga je toch anders erover denken.
Jij weet ook overal een demoon achter te vinden he..quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 21:19 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Ik vind niet dat er nu echt een groot verschil zit tussen de overtuiging van een Jehova en een volgeling van Mohammed.
Dit bedoel ik dus, totaal ongeloofwaardig kom je over... je stelt eerst soort van een vraag maar ook weer niet, want welk antwoord je krijgt je eigen ongewijzigde antwoord zal je toch altijd handhaven.. jammer, vooral voor jezelf.quote:Op zondag 16 oktober 2005 19:16 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Niet lullen. Vers 5:33 is gewoon duidelijk. Zou niet weten wat een vers van 3 hoofdstukken eerder er mee te maken heeft.
Salaam agie,quote:Op maandag 17 oktober 2005 02:25 schreef Alulu het volgende:
[..]
Dit bedoel ik dus, totaal ongeloofwaardig kom je over... je stelt eerst soort van een vraag maar ook weer niet, want welk antwoord je krijgt je eigen ongewijzigde antwoord zal je toch altijd handhaven.. jammer, vooral voor jezelf.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |