weet niet precies hoe het gaat dat kan Peter beter vertellen, maar vorige keer had ik voor bijna $100 aan kleding besteld en ik moest 125 euro betalen.. Valt wel mee dus, zeker omdat de kleding van AE redelijk goedkoop is.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 18:36 schreef T1andonly het volgende:Kun je nog even 'n indicatie geven wat er aan "extra kosten" bijkomt...
bijv. het bedrag van de kleding * 1.33 ofzo
hieruit kan ik concluderen dat je lievelingskleur groen is...?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 12:52 schreef iosubSyS het volgende:
Heb dit besteld:
[afbeelding]
[afbeelding]
Neem aan dat jij dan degene bent, die de laatste twee items heeft besteld? Mijn computer heeft het de laatste dagen begeven en zag dit topic dus weer te laatquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 00:29 schreef var.fok het volgende:
'k heb net een mailtje verstuurd, met een bestelling.
Nee, laat maar dan, jij was eerder.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 17:42 schreef var.fok het volgende:
Ik heb 2 items besteld, maar ik wil wel 1 item annuleren als je echt graag wilt. Heb 1 vest en 1 T. Aangezien het vanaf binnenkort niet echt meer weer voor T's is... is dat niet zo'n punt. Ik heb echter nog geen bevestiging gehad van de organisator, dus... ff afwachten.
quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 16:59 schreef Aenas het volgende:
geld is al weer overgemaakt!
quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 17:19 schreef jayson het volgende:
overschrijving gepost bij de bank!
Vet shirt! wanneer komt hiervan een IA?quote:Op zondag 16 oktober 2005 14:19 schreef jayson het volgende:
Hollister heeft ook leuke kleding... http://www.hollisterco.com![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
zijn 2 verschillende shirts he... welke vind je nou vet? ik beide in ieder geval, ben ook wel in voor een inkoopactiequote:Op zondag 16 oktober 2005 16:47 schreef Aenas het volgende:
[..]
Vet shirt! wanneer komt hiervan een IA?![]()
vooral de bovenste!quote:Op zondag 16 oktober 2005 16:55 schreef jayson het volgende:
[..]
zijn 2 verschillende shirts he... welke vind je nou vet? ik beide in ieder geval, ben ook wel in voor een inkoopactie![]()
geupdate? Ik zie geen verschillen nu hoor..quote:Op zondag 16 oktober 2005 17:22 schreef Aenas het volgende:
[..]
vooral de bovenste!
zie trouwens net dat de site van AE geupdate wordt, hoop niet dat het te lang duurt, of dat er opeens geen actie meer is..![]()
Bene, waarschijnlijk zal ik t morgen wel zienquote:Op maandag 17 oktober 2005 17:28 schreef iosubSyS het volgende:
Geld is inmiddels elektronische overgemaakt!
En het zoveelste mailtje van AE is binnen:quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 22:48 schreef Coconut het volgende:
Nou, het gaat weer lekker met mijn bestelling bij AE. Ik heb op 11/10 een bestelling van 11 items geplaatst (van 1 item heb ik 2 stuks besteld), vervolgens meteen een mailtje gekregen dat m'n bestelling is ontvangen + tracking nummer. Maar tot op vandaag nog steeds geen 'order confirmation', die je krijgt als je bestelling verzonden wordt, gekregen.
Ik heb vanmiddag maar even gemaild hoe dat nou zit.. Krijg ik eerst een mailtje waarin staat dat ik voor de order tracking een bepaald telefoonnummer moet bellen. Krijg ik een paar minuten later een mail waarin wederom alle bestelde items staan genoemd, echter van het item waar ik 2 stuks van heb besteld staat er nu maar 1 vermeld en bovendien een heel ander tracking nummer (+ de orderdatum staat op vandaag, terwijl ik na 10/11 helemaal niks meer besteld heb)! Ik snap er helemaal niks meer van.
Oh en trouwens; ze hebben de prijzen weer verhoogd met een paar dollar, dus een beetje nadelig voor de inkoop actie misschien.
Dat had ik gelukkig al uit betrouwbare bron vernomenquote:Op woensdag 19 oktober 2005 14:09 schreef TheVotary het volgende:
Hehe net de postbode aan de deur gehad. Moest gelijk de invoerheffingen contant betalen. Dacht dat de gebruikelijke gang van zaken was dat je naheffingen later door de brievenbus kreeg. Nu zodadelijk maar even naar het postkantoor fietsen, want ik had geen 73 euro contant hier.![]()
Haha, ja, dat was de vorige keer bij mij ook.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 14:09 schreef TheVotary het volgende:
Hehe net de postbode aan de deur gehad. Moest gelijk de invoerheffingen contant betalen. Dacht dat de gebruikelijke gang van zaken was dat je naheffingen later door de brievenbus kreeg. Nu zodadelijk maar even naar het postkantoor fietsen, want ik had geen 73 euro contant hier.![]()
En je hebt reactiequote:Op woensdag 19 oktober 2005 16:24 schreef iosubSyS het volgende:
pseudovlaming heb je een mailtje gestuurd betreft extra geld
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |