Heb mijn kaartje vandaag gehaald voor de 22e dus dat komt in ordequote:Op dinsdag 9 augustus 2005 15:30 schreef Suijk het volgende:
Uiteraard was ik mijn foto toestel vergeten, maar ik neem aan dat jullie in de loop van het seizoen allemaal een keertje op bezoek komen.
10,10,incl TB toeslagquote:Op woensdag 10 augustus 2005 01:01 schreef Suijk het volgende:
Hoe duur is dat uitkaartje eigenlijk?
al 10 hoorde ik vanavondquote:Op woensdag 10 augustus 2005 01:13 schreef Suijk het volgende:
En dan toch al 5 kaartjes verkocht.
Een los kaartje voor de statribune is 8 euro, dus dat komt wel ongeveer overeen.
Ja, 170 euro voor een zitplaats (150 als je ouder dan 65 bent), maar voor de statribune is het 80 euro, dat valt nog wel mee.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 01:14 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Maar de seizoenkaarten zijn wel heel duur?
http://www.google.nl/search?q=Omniducibili&svnum=10&hl=nl&lr=&c2coff=1&sa=N&tab=iwquote:Op woensdag 10 augustus 2005 15:53 schreef Suijk het volgende:
De eerste internet hooligans zijn ook gesignaleerd, onder de naam 'Omniducibili'.
Ja en PSV telt niet, want dat is genoemd naar Philipsdorp.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 16:12 schreef Cruoninga het volgende:
Misschien is FC Omniworld wel de eerste der vier ruiters van de apocalyps die het einde aankondigen van het Neerlands voetbal zoals wij dat kennen. Nu wat betreft sponsornamen het eerste schaap (letterlijk dus) over de dam is....
'Hij' is al op wat meer fora gesignaleerd. Wel geinig.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 16:20 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
http://www.google.nl/search?q=Omniducibili&svnum=10&hl=nl&lr=&c2coff=1&sa=N&tab=iw.
quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 02:54 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Omniworld is gewoon cult. Zo fout!
Bij Omniworld kan alles.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 00:30 schreef pekel het volgende:Kunstgrasveld dat afgekeurd wordt...sja.
Ik zie nu dat dat op een maandag is, dan moet ik even snel wat met mijn werk gaan regelen, anders kan ik daar nog niet heen ook.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 02:03 schreef DutchGooner het volgende:
Wat een mazzelpikken daar bij Omniworld,hun allereerste thuiswedstrijd is nu tegen de koninklijke FC uit 's-Hertogenbosch
1e aflastingquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 22:43 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Jammer dat ze niet gescoord hebben. Alles dat ze nu doen is een primeur.
kutjodenquote:Op maandag 22 augustus 2005 23:18 schreef DAMH het volgende:
Wat viel Den bosch tegen zeg nog mzzl dat omni niet gelijk heeft gemaakt
en wat een trieste relletjes op het einde hehe
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |