Het ligt er ook een beetje aan hoeveel tassen je meeneemt. Het grote voordeel van de shuttlebus is dat je er niet ver mee hoeft te slepen en je ook sneller op Termini bent.quote:Op vrijdag 9 december 2005 12:56 schreef UNDERTAKER het volgende:
[..]
Ohh oh mijn reservering heb ik reeds gemaakt!
Maarja ach....
weten we dat voor de volgende keer
Als je echt de halve dag wilt wandelen kun je wel een hoop zien. Afstanden zijn over het algemeen goed te doen. Je kunt bijvoorbeeld van het Colloseum via Piazza Venezia naar het Pantheon lopen. Vanaf daar is het maar een klein stukje naar Piazza Navona, dat is zeker de moeite waard. Via de Trevi fontein en de Spaanse trappen loop je dan naar Piazza del Popolo om daar weer op de metro te stappen naar het Vaticaan bijvoorbeeld. Dan heb je wel veel gezien in vogelvlucht, maar dan moet je ook wel vrij stevig doorwandelen.quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:05 schreef Vava het volgende:
Ik ga volgende week een dag naar Romeja beetje kort maar een gegeven paard enz...
we gaan heel vroeg weg met het vliegtuig en dan heel laat weer thuis.
Wat zijn de dingen die ik moet zien en die ook een beetje in een wandeling van een paar uur passen? Dus waar ik zo naartoe kan wandelen?
Een dag stevig doorwandelen moet lukken, bedankt voor de infoquote:Op zaterdag 10 december 2005 12:44 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
Als je echt de halve dag wilt wandelen kun je wel een hoop zien. Afstanden zijn over het algemeen goed te doen. Je kunt bijvoorbeeld van het Colloseum via Piazza Venezia naar het Pantheon lopen. Vanaf daar is het maar een klein stukje naar Piazza Navona, dat is zeker de moeite waard. Via de Trevi fontein en de Spaanse trappen loop je dan naar Piazza del Popolo om daar weer op de metro te stappen naar het Vaticaan bijvoorbeeld. Dan heb je wel veel gezien in vogelvlucht, maar dan moet je ook wel vrij stevig doorwandelen.
Deze kaart is overigens wel handig. Veel plezier in ieder geval.![]()
De Via Nazionale vind ik persoonlijk een hele aardige straat, op loopafstand van Termini. Verder zijn er nog drie grote winkelcentra, als ik me niet vergis. Eén bij Cinecittá, dat ligt een eindje buiten de stad en er komen dan ook voornamelijk locals. Niet echt bijzonder verder, maar ook niet onaardig. Een andere ligt wel in het centrum, op ongeveer een half uur lopen van Termini. Die is wel vrij chic.quote:
Nu was het een dag, ik kon mee met iemand en dan zeg je uiteraard geen neequote:Op vrijdag 16 december 2005 09:24 schreef CleeJee het volgende:
Waarom slechts een reisje van een dag?
Steden als Rome daar moet je meerdere dagen voor uittrekken vind ik, om echt in de sfeer van de stad te komen....
Ik hebfoto'squote:Op zaterdag 17 december 2005 12:03 schreef Dizzee het volgende:
Waarom post niemand meer foto's?
Pak dan!quote:
Wow da'squote:Op zaterdag 11 februari 2006 16:07 schreef samchestido het volgende:
ik ga na mijn eindexamen (volgend jaar) een jaar in mijn droomstad wonen!
En misschien zelfs studeren aan de filmacademie![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |