Spirit Shackles+Conjure Phantasm+ Empathy+Energy Burn = best kut als je als monk staat te healenquote:Op zaterdag 22 oktober 2005 11:31 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Mesmers zijn idd geen echte damagedealers, al kan je als je je build daar op richt ook als mesmer behoorlijk wat schade aanrichten. Maar de grote kracht van een mesmer is dat hij vijandelijke spellcasters zeer efficient kan uitschakelen, beter dan welke andere klasse dan ook. En dat maakt het leven van de rest van de party een HEEL stuk simpeler.
Maar daar kom je nog wel achter als je wat verder in het spel bent en je met 8 man op 2 bosses staat in te hakken en je ze maar niet dood krijgt.
W/Mes is iig een erg aparte combo, ik zie ze nooitquote:Op maandag 24 oktober 2005 11:36 schreef trancethrust het volgende:
Energy Burn op zich als al flink klote (loop meestal met rond de 50 energy rond)
Mesmer op zich lijkt me een erg leuke class om te spelen als ik dit allemaal zo lees.. Moet er zelf ook maar es eentje gaan spelenIs Warrior/Mesmer een goeie combo denken jullie? Lijkt mij een capabel anti-spellcaster gastje
Is niet een hele apparte build, is heel populair geweest met illusionary weaponsquote:Op maandag 24 oktober 2005 20:06 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
W/Mes is iig een erg aparte combo, ik zie ze nooit. Maar of het een goeie is, geen idee.
In PvP waarschijnlijk, maar dat speel ik zo goed als nooitquote:Op dinsdag 25 oktober 2005 00:54 schreef Pompiedom het volgende:
[..]
Is niet een hele apparte build, is heel populair geweest met illusionary weapons
farmen en alles verkopen wat je tegenkomt?quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 19:13 schreef Rikoko het volgende:
Mesmer is behoorlijk kut om te spelen in RPG, want je kan moeilijk solo-en,
ik heb nu een Elementalist/Necro lvl 20
Maar ik wil graag die MAX armour zooi krijgen, iemand tips om SNEL geld te verdienen?
Crafting materials farmen. Alles salvagen wat je vindt per run. Kan behoorlijk snel gaan. Bijvoorbeeld 250 tanned hides=90 per 10 @ trader. 25x90=2250 gp. Altijd nog meer dan 750 of hooguit 1250 gp. En zo zijn er wel meer snelle manieren. Iron ingots willen ook nog wel eens lekker verkopen, en van woodplanks kun je weer parchment maken.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 19:13 schreef Rikoko het volgende:
Mesmer is behoorlijk kut om te spelen in RPG, want je kan moeilijk solo-en,
ik heb nu een Elementalist/Necro lvl 20
Maar ik wil graag die MAX armour zooi krijgen, iemand tips om SNEL geld te verdienen?
Wat ik had gedaan is een nieuwe fluit gegeven, maar ze gaf mij niks.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 12:38 schreef Rikoko het volgende:
Heyyyy er was iets wat je extra kreeg, met die gwen, wat weet ik niet meer, maar je moest haar je de hele tijd laten volgen ofzow
En bedankt elegy
...dat alles?quote:Op woensdag 26 oktober 2005 14:33 schreef Elegy het volgende:
Geef haar een nieuwe fluit en cape en ze volgt je. Door op de fluit te spelen kan ze je healen.
Mijn god, wat een naam....quote:Op woensdag 26 oktober 2005 14:50 schreef daeri het volgende:
Nieuwe char, ranger meisje, genaamd; Vaseline Butt.. add me if you want
edit:
toch maar mannetje van gemaakt
quote:Op woensdag 26 oktober 2005 17:23 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Mijn god, wat een naam....![]()
Als ik mensen met zo'n soort naam zie probeer ik ze altijd buiten de party te houden...
Ik hoor altijd dat meisjes het beter doen...quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Dat ze je onthouden geloof ik meteen. Maar het is mijn ervaring dat mensen met "grappige" namen vaak enorm beroerde spelers zijn.
Mijn ervaring is dat ze minder geldingsdrang hebben, wat niet automatisch betekent dat ze betere spelers zijn. Maar liever iemand die niet overdreven aanwezig is dan een rushende idioot die zich niks aantrekt van de rest van de party en constant vijanden naar je toe lokt.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 15:43 schreef daeri het volgende:
[..]
Ik hoor altijd dat meisjes het beter doen...![]()
Misschien ok?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 16:35 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Daeri, gaan wij vanavond ff teamen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |