Je bent op de hoogte van het feit dat Van Gogh helaas niet meer onder ons is, neem ik aan?quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:20 schreef Den_Dead_Kennedys het volgende:
Het gaat om Marrokaantjes die op straat naar iemand (van Gogh of iemand anders who gives a fuck) toelopen en dan slaan dreigen of iets irritants doen.
Dat moeten ze niet willen. Ze moeten namelijk luisteren vooral naar van Gogh, maar eigenlijk naar iedereen.
Marrokaantjes moetens eens goed begrijpen wie het hier voor het zeggen heeft in Nederland.
quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:21 schreef kLowJow het volgende:
Je bent op de hoogte van het feit dat Van Gogh helaas niet meer onder ons is, neem ik aan?
Voor heel veel Nederlanders in de grotere steden is het beeld van "een groep levenloze, kansloze marokkaanse jongeren" het enige beeld van Marrokanen waar ze dagelijks mee geconfronteerd worden. Maar nogmaals, je weet niet waar je over lult...quote:Dat zijn geen Marokkanen, dat is een groep levenloze, kansloze marokkaanse jongeren.
Zo zijn er ook autochtone Nederlandse groepen; alleen wat minder. Maar autochtone nederlandse jongeren hebben dan ook vaak wat meer te doen en een wat rooskleuriger toekomst.
Ja, lekker temperamentvol met z'n achten een junk kapottrappen. Heerlijk dat mediterrane temperament.quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:15 schreef Tobbes het volgende:
Het ene komt uit temperament voort
In Den Haag valt het allemaal wel mee.quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:25 schreef Zeeuwtje het volgende:
[..]
Voor heel veel Nederlanders in de grotere steden is het beeld van "een groep levenloze, kansloze marokkaanse jongeren" het enige beeld van Marrokanen waar ze dagelijks mee geconfronteerd worden. Maar nogmaals, je weet niet waar je over lult...
Plotseling temperament en emotie?quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:15 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Een klap ontstaat in een emotie, een moment. Over zo'n vuilniszak is eerst rustig nagedacht en is zeer bewust.
Dat is voor mij het verschil.
Het ene komt uit temperament voort; het ander uit een lakse mentaliteit.
Je kan zeggen over Marokkanen wat je wilt. Maar ze hebben wel hun hart op hun tong, je weet wat je aan ze hebt. Alleen af en toe hebben ze hun hart op hun vuist.
ach ja,
Zolang de politie niks doet en burgers zich niet mogen verdedigen hebben asociale en criminele kut-marrokanen en ander gespuis het in veel gebieden voor het zeggen.quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:20 schreef Den_Dead_Kennedys het volgende:
Het gaat om Marrokaantjes die op straat naar iemand (van Gogh of iemand anders who gives a fuck) toelopen en dan slaan dreigen of iets irritants doen.
Dat moeten ze niet willen. Ze moeten namelijk luisteren vooral naar van Gogh, maar eigenlijk naar iedereen.
Marrokaantjes moetens eens goed begrijpen wie het hier voor het zeggen heeft in Nederland.
Naast luisteren naar zijn zoontje, kunnen Moslims Submission of een andere film van Theo van Gogh bekijken en er hun conclusie's uit trekken.quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:21 schreef kLowJow het volgende:
Je bent op de hoogte van het feit dat Van Gogh helaas niet meer onder ons is, neem ik aan?
quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:28 schreef Tobbes het volgende:
[..]
In Den Haag valt het allemaal wel mee.
quote:Op woensdag 27 juli 2005 23:47 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Een kleine groep van 98%, inderdaad.
Gezellig in de Schilderswijk huppelen.quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:28 schreef Tobbes het volgende:
[..]
In Den Haag valt het allemaal wel mee.
Ja. Een opwellende emotie is veel voorspelbaarder dan een weloverwogen beslissing?quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:15 schreef Tobbes het volgende:
Een klap ontstaat in een emotie, een moment. Over zo'n vuilniszak is eerst rustig nagedacht en is zeer bewust. [..] je weet wat je aan ze hebt.
Denk niet dat het zo'n best-seller wordt in de (moslimse)-videotheek.quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:29 schreef Den_Dead_Kennedys het volgende:
Kunnen Moslims Submission of een andere film van Theo van Gogh bekijken en er hun conclusie's uit trekken.
Het is daar echt niet zo dat je van je fiets wordt getrokken en in elkaar wordt geslagen hoor.quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:31 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
Gezellig in de Schilderswijk huppelen.
tot 21 jaar geleden 4 jaar gewoond in de Schilderswijk als klein kind
Wat een gore klotewijk is dat geworden.
quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:32 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Het is daar echt niet zo dat je van je fiets wordt getrokken en in elkaar wordt geslagen hoor.
Woon je in Bezuidenhout ofzo?quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:28 schreef Tobbes het volgende:
[..]
In Den Haag valt het allemaal wel mee.
Nee, ik struikelde alleen maar over het ingeslagen glas van autoruiten de laatste keer. En die smerige lui die daar alle illegalen uitbaten (verblijfplaatsen, werken in cafe's en kantoren voor een grijpstuiver). En allemaal een grote bek.quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:32 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Het is daar echt niet zo dat je van je fiets wordt getrokken en in elkaar wordt geslagen hoor.
Ik fiets er wel eens doorheen; ook om 4 uur 's nachts.quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:33 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Je woont in Voorburg, ga mij niet vertellen hoe het er aan toegaat in sommige wijken in Den Haag.
Leuk voor jou, als je pa was afgeslacht door een islamitisch satanist in een jurk en hersendode kutventjes jou beginnen molesteren met dat soort teksten lul je echt wel anders.quote:Op woensdag 27 juli 2005 23:55 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Dan doe je toch iets fout
Op een enkel vechtpartij je na toen ik een jaar of 14 was (wederzijdse provocatie enzo) heb ik nergens last van gehad.
En dan vergeet ik nog te vertellen over wat een buitenlandse vriendin daar allemaal meemaakte. Anti-Joodse en anti-Nederlandse teksten op de muren gespoten. Scheldkannonades van moslimjongeren. Dat stuk grond is geen Nederland meer.quote:Op donderdag 28 juli 2005 00:35 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
Nee, ik struikelde alleen maar over het ingeslagen glas van autoruiten de laatste keer. En die smerige lui die daar alle illegalen uitbaten (verblijfplaatsen, werken in cafe's en kantoren voor een grijpstuiver). En allemaal een grote bek.
Mijn pa gaat dan ook niet publiekelijk Marokkanen bashen om populair te doenquote:Op donderdag 28 juli 2005 00:37 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Leuk voor jou, als je pa was afgeslacht door een islamitisch satanist in een jurk en hersendode kutventjes jou beginnen molesteren met dat soort teksten lul je echt wel anders.
Duindorpers zijn idd geen lieverdjes (ook wel eens problemen mee gehad) maar zij zijn niet te vergelijken met de terreur van Marokkanen. Ga eens een paar jaar met het OV in de randstad/Den Haagquote:Op donderdag 28 juli 2005 00:36 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Ik fiets er wel eens doorheen; ook om 4 uur 's nachts.![]()
En mijn halve familie woont in Duindorp. DAT is pas tuig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |