Kun je niet aan diegene van wie ze hem gekregen heeft waar ze hem hebben gekocht?quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 00:48 schreef Ireth het volgende:
Ik heb dus geen flauw idee waar die van is, ze heeft um namelijk gekregenDus het zal een probleem worden om er een zelfde bij te vinden en ik weet niet of ze het pikt als het een andere is..
Wouter is echt een enorme schatquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 09:48 schreef jessie het volgende:
En Spuuglokje ik vind Wouter zo kjoet, echt zo'n lieverd lijkt me dat
3 is een heilig getal, Maria is toch ook wel een heilige naam...Ik zie het verband wel hoorquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 12:34 schreef Sugar het volgende:
Waarom eik altijd drie, kun je je afvfragen![]()
![]()
Is dat kinderboerderij De Koppel? Zo ja, zijn ze nou al eens klaar met die verbouwing?quote:Op woensdag 3 augustus 2005 17:02 schreef Jambo het volgende:
Kleine Melvin-spam!
Ganzen kijken bij de kinderboerderij.
[afbeelding]
Is inderdaad De Koppel. En ze zijn nog steeds niet klaar met verbouwen. Maar je kan wel gewoon overal bij. En ze hebben hele lieve kleine biggetjesquote:Op woensdag 3 augustus 2005 17:37 schreef texelonia het volgende:
[..]
Is dat kinderboerderij De Koppel? Zo ja, zijn ze nou al eens klaar met die verbouwing?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |