 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat de mail op je mobiele apparaatje binnenkomt zodra hij ook op de mailserver staat.quote:Op donderdag 1 september 2005 14:45 schreef Geqxon het volgende:
Maar wat is pushmail dan precies?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Plaats zelf PIN maar al als TSquote:Op maandag 25 juli 2005 13:31 schreef Ludwig het volgende:
[afbeelding]
Genoeg mensen met blackberry, maar nergens een topic op dit forum te vinden.
Post hier je PIN en zoek elkaar op via blackberry messenger
 
			 
			
			
			De server pusht het naar de client als het binnenkomt, anders zou het pull mail zijnquote:Op donderdag 1 september 2005 16:37 schreef Geqxon het volgende:
En hoe werkt die pushmail technisch gezien dan? Hij checkt elke seconde zijn mail, of piept de mailserver naar de client als hij mail heeft?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Voor welk bedrijf werk jij dan wel nietquote:Op zaterdag 5 november 2005 21:47 schreef Individual het volgende:
Kopen mensen Crackberry's voor eigen gebruik dan?
Als je wilt dat je werknemers altijd hun email checken koop dan BB's voor ze, want ze zijn erg verslavend en ik kan het weten!![]()
![]()
Daarnaast gebruik ik ook een PDA, laptop en telefoon waar ik m'n email op kan ontvangen... beetje dubbelop, maar ja als het gratis is.. Mensen met pacemakers moeten niet te dicht bij mij in de buurt komen..![]()
Ik ben echt een nerd!![]()
 
			 
			
			
			een groot bedrijf met teveel geld!quote:Op maandag 7 november 2005 11:34 schreef R-Alph het volgende:
[..]
Voor welk bedrijf werk jij dan wel niet![]()
 
			 
			
			
			Stagiaire nodig?quote:Op zondag 6 november 2005 16:48 schreef Individual het volgende:
ik wordt ervoor betaald om een nerd zijn!![]()
|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |