Precies, daarom heb ik liever de domme dravers van Everton als tegenstander dan pakweg een Maccabi Haifa of DVSC Debrecenquote:Op maandag 25 juli 2005 23:33 schreef Kang-He het volgende:
We kunnen beter tegen een iets betere ploeg spelen waar we wat ruimte krijgen in plaats van weer een muur van verdedigers waar we niet doorheen komen.
Maccabi Haifa lijkt mij juist weer leuk: joden tegen Joden.quote:Op maandag 25 juli 2005 23:46 schreef Radegast het volgende:
Precies, daarom heb ik liever de domme dravers van Everton als tegenstander dan pakweg een Maccabi Haifa
En dan net zo dramatisch presteren als vorig jaar.. Alsjeblieft niet zeg, AUB een "normale" club, en niet zo'n 11 man in t pingelgebied-clubquote:Op dinsdag 26 juli 2005 00:16 schreef golfer het volgende:
[..]
Maccabi Haifa lijkt mij juist weer leuk: joden tegen Joden.
Allen lopen die 'domme' dravers fysiek wel geheel over Ajax heen en ik weet niet of Ajax daar op dit moment een technisch antwoord op heeft.quote:Op maandag 25 juli 2005 23:46 schreef Radegast het volgende:
[..]
Precies, daarom heb ik liever de domme dravers van Everton als tegenstander dan pakweg een Maccabi Haifa of DVSC Debrecen
Ze liepen ook niet over Thailand onder de 23 heen hoorquote:Op dinsdag 26 juli 2005 10:46 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Allen lopen die 'domme' dravers fysiek wel geheel over Ajax heen en ik weet niet of Ajax daar op dit moment een technisch antwoord op heeft.
Toen ging het ook niet om 5 miljoen euroquote:Op dinsdag 26 juli 2005 11:12 schreef Doc het volgende:
[..]
Ze liepen ook niet over Thailand onder de 23 heen hoor
Ja hoor, dus 3 miljoen in een half jaar kwijtraken? Lekkere bestuurder ben jij!quote:Op dinsdag 26 juli 2005 12:40 schreef Erwtensoep het volgende:
erkennen dat het een miskoop is, Koeman de schuld geven, en die 2 miljoen met beide handen aangrijpen!
Tja,ik zou 'm ook nooit gekocht hebben maar feit is wel dat die drol 5 milj. gekost heeft. En dan ga je 'm dus niet voor 2 miljoen verpatsen een half jaar later. Lijkt mij.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 12:46 schreef Erwtensoep het volgende:
deze bestuurder had hem nooit aangekocht! en zeker niet voor 5 miljoen
Je kan het ook zien dat je nu nog 2 miljoen krijgt en zijn salaris niet door hoeft te betalen. Dat scheelt dan uiteindelijk ookquote:Op dinsdag 26 juli 2005 14:25 schreef Jajong het volgende:
Tis nog veel te vroeg om hem weg te doen voor 2 miljoen, wie weet gaat ie een superseizoen hebben, Ik denk van niet maarja. Weg als iemand iets biedt in de buurt zijn aankoopprijs, hem verkopen voor minder dan de helft dan waar hij voor is aangetrokken is zonder hem de kans te geven om te bewijzen dat ie meer dan 2 miljoen waard is, is slechte businessen t blijft een bedrijf he.
Dat fysieke valt nog wel mee tegenwoordigquote:Op dinsdag 26 juli 2005 10:46 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Allen lopen die 'domme' dravers fysiek wel geheel over Ajax heen en ik weet niet of Ajax daar op dit moment een technisch antwoord op heeft.
quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:02 schreef RayMania het volgende:
Hoe durven mensen nog Ajaxied te zeggen....
Als Koeman sportief is koopt hij hem voor 5 mil... Kijken of ze bij Benfica ook zo gek zijnquote:Op dinsdag 26 juli 2005 14:50 schreef Da_Sandman het volgende:
Harry gewoon houden. Is goed voor de concurrentie
Utrecht wordt ook overlopen door Everton qua fysiek....quote:Op dinsdag 26 juli 2005 14:32 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Dat fysieke valt nog wel mee tegenwoordig![]()
Als je in een kutseizoen met 0-2 wint bij Utrecht waar je 5 jaar achter elkaar dankzij het fysieke geweld ten onder ging, bevestigt dat Ajax dat echt wel aankan
quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:24 schreef WaStEd het volgende:
[..]
Als Koeman sportief is koopt hij hem voor 5 mil... Kijken of ze bij Benfica ook zo gek zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |