quote:Gleodende nu breekt tog echt mijn klomp ik zite hier nu in een internetcafee in Salou kost 20 eruie per uur. En jullie verwachte dan duideleike antwoorden van mij???
Zelfs een Syberische trekmuis kan beter nederlands dan dat jij kanquote:Op zondag 24 juli 2005 19:55 schreef deridder het volgende:
[..]
Hoezo dan doe tog niets raars of diskrimeneer tog niet wat doe je raar zeg. Klote Pauper![]()
![]()
![]()
Waarom wachten totdat hij terug is.....???quote:Op zondag 24 juli 2005 19:57 schreef mirelia het volgende:
ik zal wel een ouwe lul zijn maar wat een debiel is dat zeg die Deridder
ik stel voor preventief ruimen als hij terug is
Ront half 9 weet je tog zie mij openingspost keijk dan naar die tijt man kan dus nog tot 20.34 uur doorgaan. Denise is er tog nog niet rare paupers hiero naast mij zeg. Maaro hoe is ie daaro in der Nederlanden??quote:
quote:
quote:Ik ben een kneus en ben er trots op, dat heb ik van mijn vader die een internetcafe heeft in Salou. Sorry als jullie dit niet kunnen lezen, door dat café spreek ik alleen de taal der breezers\MSN-meisjes.
keerel je leest niet goed ik zij dit : Veel geld heeft ze namelijk niet ze werkt bij de AH voor een slordige 3.10 Eurie per uurquote:Op zondag 24 juli 2005 19:57 schreef The_Mavericks het volgende:
[..]
20 euro is veel ja, als je maar 4 euro per uur verdient
Een enkeltje Maas met beton aan je voeten voor jequote:Op zondag 24 juli 2005 19:58 schreef deridder het volgende:
[..]
Ront half 9 weet je tog zie mij openingspost keijk dan naar die tijt man kan dus nog tot 20.34 uur doorgaan. Denise is er tog nog niet rare paupers hiero naast mij zeg. Maaro hoe is ie daaro in der Nederlanden??![]()
quote:Op zondag 24 juli 2005 19:57 schreef The_Mavericks het volgende:
[..]
20 euro is veel ja, als je maar 4 euro per uur verdient
zeg, Egypte is ook heel erg leuk en gezellig......quote:Op zondag 24 juli 2005 19:59 schreef deridder het volgende:
[..]
anders was ik nu niet in Salou ahahahaha![]()
![]()
![]()
quote:Op zondag 24 juli 2005 20:00 schreef cptmarco het volgende:
[..]
zeg, Egypte is ook heel erg leuk en gezellig......
Alle kansloze breezersletten mogen opkrassen naar Salou. Als je daar komt, kom je in klein nederland. Kun je daar niet blijven? En met een beetje geluk word je been eraf gebeten door een of ander tropische visquote:Op zondag 24 juli 2005 19:59 schreef deridder het volgende:
[..]
keerel je leest niet goed ik zij dit : Veel geld heeft ze namelijk niet ze werkt bij de AH voor een slordige 3.10 Eurie per uur
zij verdient dat ik heb egt wel meer anders was ik nu niet in Salou ahahahaha![]()
![]()
![]()
Jullie zijn billenmaatjes?quote:Op zondag 24 juli 2005 20:01 schreef deridder het volgende:
ahaha lagen jullie mei maar uit ofzow doet maar.
Ik ben ook hiero keihard aan lagen met Z@peladin![]()
![]()
ROLFOLOLpW3ende [14.gif] een niewbie in mijn topikquote:Op zondag 24 juli 2005 20:01 schreef OfNoImportance het volgende:
Hé CHOCOLADERidder!!
G*dallemachtig,
Wat ben jij een enorme verstandloze stakkerende stumper als je niet een snapt dat je om te bellen èn gebeld te kunnen worden BEREIK nodig hebt.
En inderdaad, überhaupt wel eens gehoord van een telefooncel?
If so, dan zul je die wel niet gebruiken omdat het gebruik ervan in een (of meerdere) buitenlandse ta(a)l(en) wordt beschreven. Aangezien je al geen ster bent in je moerstaal, kan ik me daar nog wat bij voorstellen.
BTW, je loopt wel lekker te k*tten over het BTG van je eigen eikelbijtertje wat jou maar niet terugbelt (zal wel zijn omdat ze nu op zoek is naar een echte vent en niet een nog-steeds-in-de-kast-verkerende dyslectische pre-puberale pisvlek zoals jij), maar besef je wel dat het jouw BTG daardoor ook vrij snel zal verminderen?
Nee, dat dacht ik wel niet.
Maar goed knul, ga jij je maar lekker uitleven in ZoLauw, maar denk eraan hè, als het (te) wit wordt voor je ogen, dan moet je vragen of je even mag stoppen met het leegzuigen van die plaatselijke Spaanse puddingbuksen. Dan zit je namelijk vol.
My 2 cents.
gewoon gelijk zijn asiel aanvraag intrekkenquote:Op zondag 24 juli 2005 19:57 schreef mirelia het volgende:
ik zal wel een ouwe lul zijn maar wat een debiel is dat zeg die Deridder
ik stel voor preventief ruimen als hij terug is
raar hè? je bent zelf de TS.....quote:Op zondag 24 juli 2005 20:03 schreef deridder het volgende:
[..]
ROLFOLOLpW3ende [14.gif] een niewbie in mijn topik![]()
quote:Op zondag 24 juli 2005 20:04 schreef The_Mavericks het volgende:
en op de koran scheiten voor zijn neus!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |