Ik was idd ook geschrokken van de prijzen... maar over de oude tegels heen tegelen gaat écht niet, die zitten schots en scheef...quote:Op woensdag 3 augustus 2005 22:24 schreef harlingen het volgende:
De verf is helaas niet goedkoop (rond de 35 euro per blik uit mijn hoofd).
Dat vraag ik me ook wel af ja!quote:Op donderdag 28 juli 2005 11:54 schreef Nivo het volgende:
wat ik mij nu afvraag: kan je ook je vloertegels in je badkamer ermee verven dan? Of is het daar niet voor geschikt (ivm slijtage bijvoorbeeld)?
op de muren ziet het er iig zeker niet verkeerd uit!
Dat maakt niet uit hoor, ze moeten alleen wel goed vastzitten. Zelf tegel je dan gewoon recht. Je kan toch niet 1 tegel precies op de andere leggen (dat moet je juist voorkomen).quote:Op woensdag 3 augustus 2005 22:35 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik was idd ook geschrokken van de prijzen... maar over de oude tegels heen tegelen gaat écht niet, die zitten schots en scheef...
Volgens de gebruiksaanwijzing op het blik kon het wel, maar ik zou het niet doen persoonlijk omdat het mij niet goed lijkt te werken.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 06:17 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook wel af ja!
Ja, maar er is 'hoogteverschil', de ene tegel zit dichter op de muur dan de andere, het gaat dus niet om het patroon, maar om de onderlaag.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 22:36 schreef harlingen het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit hoor, ze moeten alleen wel goed vastzitten. Zelf tegel je dan gewoon recht. Je kan toch niet 1 tegel precies op de andere leggen (dat moet je juist voorkomen).
mister_d ziet het niet echt zitten. Zeker niet na het lezen van de post van knorquote:Ben wel benieuwd naar het resultaat als je gaat verven, wat foto's zou mooi zijn. Ik had het ook graag gewild, maarja... die prijs en ik vertrouwde het ook niet echt.
Die verf je inderdaad mee. Je kan natuurlijk proberen om zo netjes te verven dat je alleen de tegel verft, maar dan ben je een maand bezig in een gemiddelde badkamer.quote:Op donderdag 4 augustus 2005 23:21 schreef Aventura het volgende:
Wat doe je dan met de voegen? Die verf je ook mee? Dat ziet er dan toch heel raar uit?
Op de vloer lijkt mij geen aanrader. Denk dat ie niet slijtvast genoeg isquote:Op zondag 13 juli 2008 13:55 schreef XABX het volgende:
Ik overweeg ook om een oude badkamer te gaan verven met tegelverf. Het gaat mij met name om de badkamervloer. Heeft iemand hier ervaring mee? Kan dit met tegelverf of is dit af te raden? Heeft iemand andere suggesties voor mijn "probleem"?
Groet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |