Ligt eraan welk leerjaar je zit en hoe braaf jij je boeken meeneemt. Ik had af en toe echt wel een tas van 25/30 kg. Niet vaak hoor. En we hadden kluisjes waar je ze tijdelijk in kon stoppen.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 14:57 schreef Modwire het volgende:
[..]
Wat dacht je van in de buurt van 5 kg..![]()
tosti apparaat op schoolquote:Op zaterdag 30 juli 2005 15:19 schreef Repeat het volgende:
je boterhammen met kaas of ham in een of ander broodrooster/tostiijzer stoppen tijdens de les, waardoor het hele lokaal blauw kwam te staan van de rook. En stinken dat het deed.
De tosti's die eruit kwamen waren overigens best goed te doen.
quote:Stroopwafels in cd spelers van computers stoppen/
dat was een ding wat we toevallig gevonden hadden in een kast van een verzorging lokaal ofzoquote:Op zaterdag 30 juli 2005 15:31 schreef coz het volgende:
[..]
tosti apparaat op schooldamn wat een luxe
[..]![]()
![]()
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 16:08 schreef Mr-Z het volgende:
Ooit een blikje naar iemands hoofd gesmeten, week schorsing
Duitse achternaamquote:Op zaterdag 30 juli 2005 10:44 schreef Casperrrr het volgende:
[..]
Zeker van duitse afkomst omdat je van die duitste grapjes hebt
quote:Op zaterdag 30 juli 2005 16:05 schreef Heatseeker het volgende:
En 3x raden wat wij deden toen een pissige directeur het plein op kwam om te zeggen dat er niet met sneeuwballen gegooid mocht word.
man voor ckv moest je bij ons een map inleveren aan het eind van het jaar met alle verslagen van alle dingen die je hebt gedaan, zodra je dat niet deed, of dr iets ontbrak bleef je zitten, je moest alles inleveren bij je mentor en die zou het dan doorgeven naar de tetreffende leraar, dat leek mij dus een beetje rommelig, dus ik heb bij de leraar geklaagt dat mijn map nooit is aangekomenquote:Op zaterdag 30 juli 2005 12:54 schreef TC03 het volgende:
[..]
Yeah right. Nooit verslagen inleveren, en dan toch maar een verhaaltje inleveren als ze gingen zeuren? Of bedoel je 'toch maar een verslag ingevelerd'?
Dat was wel in de eerste klas he, met alle woordenboeken erin. Maar ok, de schatting is misschien wat aan de hoge kant.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 14:57 schreef Modwire het volgende:
[..]
Wat dacht je van in de buurt van 5 kg..![]()
Oh ja, die lerares Frans had ook een keer de S.O. die we gemaakt hadden zoekgemaakt (zou het door ons komen?quote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:41 schreef Dos37 het volgende:
proefwerken gejat.
Haha, ik ben onschuldig, maar bij ons houden de concierges hun hart vast als het gesneeuwd heeft, het duurt dan altijd 1 gesneuveld raam voordat er een verbod op sneeuwballen wordt uitgevaardigdquote:Op zaterdag 30 juli 2005 16:05 schreef Heatseeker het volgende:
En 3x raden wat wij deden toen een pissige directeur het plein op kwam om te zeggen dat er niet met sneeuwballen gegooid mocht word.
Heb wel in het leerlingen systeem gezeten om mijn 'strafblad' in te korten.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 16:56 schreef Bot13 het volgende:
Ik heb vorig jaar een poging gedaan om het school netwerk te hacken
En toen kon ik de cijfers veranderen, de achtergronden massaal wijzigen, internet uitzetten, etc etc.
Zegmaar alles wat je op de server (hoofdpc) zou kunnen doen.
En nee, ik heb niks veranderd, en hou je bekdat zou jij ook niet doen
Wij doen dat altijd met Marokkanen, eerst lekker sneeuwballen, en dan takken en stenen, altijd een groot feest.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 16:05 schreef Heatseeker het volgende:
En 3x raden wat wij deden toen een pissige directeur het plein op kwam om te zeggen dat er niet met sneeuwballen gegooid mocht word.
wat een retard is dat dan. Bij ons zouden ze mooi een ander proefwerk geven hoor...quote:Op zaterdag 30 juli 2005 21:46 schreef Hooghoudt het volgende:
[..]
Oh ja, die lerares Frans had ook een keer de S.O. die we gemaakt hadden zoekgemaakt (zou het door ons komen?), en toen kregen we allemaal een tien. Past er misschien niet tussen, maar het was wel leuk.
Ik vind dit echt schandalig, dit heeft toch geen ene fuck met school te maken om zich er mee te bemoeien. Een vriend van me had dit ook met gewijzigde chatlogs. Wie geloven ze eerder, het altijd "gemene" jongetje of het "zielige" meisje.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 16:44 schreef Verstreujem het volgende:
Toen we weer terug in Nederland waren op school, kregen die vriend van mij en ik een melding van de conrector dat we bij hem moesten melden. Na een toch nog redelijk korte preek kregen we beide een brief mee naar huis waarin stond wat we gedaan hadden. Deze brief moest dan na het weekend ondertekend door onze ouders bij hem ingeleverd worden.
Ja maar de "vriendschap tussen de twee scholen was daardoor enigzins geschaad"quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:41 schreef Kevin1Bravo het volgende:
[..]
Ik vind dit echt schandalig, dit heeft toch geen ene fuck met school te maken om zich er mee te bemoeien. Een vriend van me had dit ook met gewijzigde chatlogs. Wie geloven ze eerder, het altijd "gemene" jongetje of het "zielige" meisje.![]()
Geintjes zijn leuk, steekpartijen e.d. nietquote:Op zondag 31 juli 2005 13:29 schreef Casperrrr het volgende:
*lulverhaal*
Er staat ook, ZMOKquote:Op zondag 31 juli 2005 14:49 schreef Tique het volgende:
[..]
Geintjes zijn leuk, steekpartijen e.d. niet
Kamperschool zeker?
Ik zeg toch niet dat het leuk was?? Ik zeg dat dat aan de orde van de dag was. Ik had ook een kankerhekel aan die kutschool. En door die school kreeg ik ook een hekel aan ***********quote:Op zondag 31 juli 2005 14:49 schreef Tique het volgende:
[..]
Geintjes zijn leuk, steekpartijen e.d. niet
Kamperschool zeker?
ja dit vind ik dan niet grappig meer....quote:Op zondag 31 juli 2005 13:29 schreef Casperrrr het volgende:
Muhahahahaha wat hier allemaal beschreven word is kattenpis.
Ik zat op de Sprong in Maarsbergen op het terrein van internaat valkenheide. (nummer 1 op de zwarte lijst van ZMOK scholen)
Dat was pas hood life! Steekpartijen, meubelair door de ruiten (dagelijks) de auto jatten van het autotechnieklokaal, roken in de klas en de leraar ging jankend weg omdat ze er niks tegen kon doen, het toilet opgeblazen met een strijkerbom, afpersing op de school ernaast wat een reguliere school was, vechtpartijen met leraren (die waren retesterk bedenk ik me net) blowen was zelfs voor sommige mensen toegestaan in de pauze, de school telde 100 leerlingen en daarvan waren 10 meiden je kan dus wel nagaan hoe daar mee werd omgegaan, de kantine in de brand steken in de pauze (er mocht gerookt worden binnen in de kantine)![]()
![]()
![]()
We vonden haar toen wel geschikt.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 23:14 schreef Repeat het volgende:
[..]
wat een retard is dat dan. Bij ons zouden ze mooi een ander proefwerk geven hoor...
Ja, ik ben er zo 1.quote:En dan zijn er nog mensen die leraar op een middelbare school willen worden..
haha jij bent toch ook die pauper die dat geile dronken breezah sletje nie kon palen ?quote:Op zondag 31 juli 2005 18:43 schreef Casperrrr het volgende:
[..]
Ik zeg toch niet dat het leuk was?? Ik zeg dat dat aan de orde van de dag was. Ik had ook een kankerhekel aan die kutschool. En door die school kreeg ik ook een hekel aan ***********
hahaha wat lachen we weer hard.quote:Op maandag 1 augustus 2005 10:41 schreef GekkeMat het volgende:
[..]
haha jij bent toch ook die pauper die dat geile dronken breezah sletje nie kon palen ?
Dacht je dat je een alien was?quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 19:48 schreef zijle het volgende:
In een dronken bui een SS teken in het gras gemaakt voor school
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |