Ze wouden hem vorig jaar al hebben voor de Tour van dit jaar, maar Danny verkoos een promotie bij Eurosport.quote:
Dat is een wens van je? Of gaat dat echt gebeuren?quote:
Was het maar waarquote:Op zondag 24 juli 2005 20:54 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Dat is een wens van je? Of gaat dat echt gebeuren?
quote:Op zondag 24 juli 2005 21:30 schreef PLAE@ het volgende:
mensen die Zeikstraal verdedigen
Dat moet wel familie zijn.
Ochja, Mart vertelt in de Vuelta altijd een paar keer als ze door Midden Spanje in de bergen rijden dat ie ieder moment verwacht dat Clint Eastwood om de hoek verschijntquote:Op zondag 24 juli 2005 19:55 schreef Da_Sandman het volgende:
Het is niet geheel vreemd dat iemand die een etappe becommentarieert van 12 tot 17 vervalt in cliche's lijkt me...
Het was toch ook een genot om te kijken.quote:
quote:Op zondag 24 juli 2005 21:30 schreef PLAE@ het volgende:
mensen die Zeikstraal verdedigen
Dat moet wel familie zijn.
Deze pagina wordt beheerd door de KRO. De NOS heeft er niet zoveel over te zeggen.quote:Op maandag 25 juli 2005 21:08 schreef 456 het volgende:
Is teletekst ook niet van NOS?
En NIEMAND die een negatief bericht achterlaat?...
Censuur heet zoiets toch?
Helaas.quote:
Toch leuk dat de ene met belastinggeld betaalde omroep mensen een podium biedt om de andere met belastinggeld betaalde omroep af te kunnen zeiken.quote:Op maandag 25 juli 2005 21:17 schreef Falco het volgende:
[..]
Deze pagina wordt beheerd door de KRO. De NOS heeft er niet zoveel over te zeggen.
Geeft het volk brood en spelenquote:Op maandag 25 juli 2005 22:03 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Toch leuk dat de ene met belastinggeld betaalde omroep mensen een podium biedt om de andere met belastinggeld betaalde omroep af te kunnen zeiken.
Het verhaaltje hierboven over Herbert komt van wikipedia.org, had geen bron vermeld.. sorryquote:Op maandag 25 juli 2005 22:26 schreef JohnDDD het volgende:
check trouwens de nl.wikipedia.org entry van Herbert Dijkstra, Mart Smeets en De Avondetappe
en ook NOS
En dan te bedenken dat we een Olympische Winterspelen winter krijgenquote:Op zondag 31 juli 2005 21:36 schreef bolivian het volgende:
Yum, kan niet wachten tot het schaatsseizoen weder aanvangt,.
En als wij zoiets van Armstrong zeggen, dan mag dat niet.quote:Op zondag 31 juli 2005 21:41 schreef JohnDDD het volgende:
Hahaha ja daar lachten wij thuis ook altijd zo om. "Die Romme die komt van een andere planeet ofzo! Dat is geen mens meer!"
Nee das nou EPO Herbie
quote:Op maandag 1 augustus 2005 14:08 schreef Wombcat het volgende:
[..]
En als wij zoiets van Armstrong zeggen, dan mag dat niet.
Oftewel: niet doen!!
Mwou Hughes verhaal, en dan houd het idd wel een beetje opquote:Op zondag 13 november 2005 11:46 schreef Ambrosius het volgende:
Gisteren heb ik trouwens nog weinig clichés gehoord, misschien had 'ie z'n clichéboekje in Nederland laten liggen.
Jij niet idd. Mijn opmerking was eigenlijk meer in het algemeen bedoeld.quote:Op maandag 1 augustus 2005 14:33 schreef JohnDDD het volgende:
ik heb nooit grote onvrede geuit over iemand die een opmerking maakte over vermeend dopinggebruik van armstrong, tenminste niet dat ik me kan herinneren. dat is een door wombcat bedachte hoax. ik denk dat er een mogelijkheid bestaat dat armstrong gebruikt, en dat er een grotere mogelijkheid bestaat dat hij voor zijn kanker gebruikte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |