Ze wouden hem vorig jaar al hebben voor de Tour van dit jaar, maar Danny verkoos een promotie bij Eurosport.quote:
Dat is een wens van je? Of gaat dat echt gebeuren?quote:
Was het maar waarquote:Op zondag 24 juli 2005 20:54 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Dat is een wens van je? Of gaat dat echt gebeuren?
quote:Op zondag 24 juli 2005 21:30 schreef PLAE@ het volgende:
mensen die Zeikstraal verdedigen
Dat moet wel familie zijn.
Ochja, Mart vertelt in de Vuelta altijd een paar keer als ze door Midden Spanje in de bergen rijden dat ie ieder moment verwacht dat Clint Eastwood om de hoek verschijntquote:Op zondag 24 juli 2005 19:55 schreef Da_Sandman het volgende:
Het is niet geheel vreemd dat iemand die een etappe becommentarieert van 12 tot 17 vervalt in cliche's lijkt me...
Het was toch ook een genot om te kijken.quote:
quote:Op zondag 24 juli 2005 21:30 schreef PLAE@ het volgende:
mensen die Zeikstraal verdedigen
Dat moet wel familie zijn.
Deze pagina wordt beheerd door de KRO. De NOS heeft er niet zoveel over te zeggen.quote:Op maandag 25 juli 2005 21:08 schreef 456 het volgende:
Is teletekst ook niet van NOS?
En NIEMAND die een negatief bericht achterlaat?...
Censuur heet zoiets toch?
Helaas.quote:
Toch leuk dat de ene met belastinggeld betaalde omroep mensen een podium biedt om de andere met belastinggeld betaalde omroep af te kunnen zeiken.quote:Op maandag 25 juli 2005 21:17 schreef Falco het volgende:
[..]
Deze pagina wordt beheerd door de KRO. De NOS heeft er niet zoveel over te zeggen.
Geeft het volk brood en spelenquote:Op maandag 25 juli 2005 22:03 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Toch leuk dat de ene met belastinggeld betaalde omroep mensen een podium biedt om de andere met belastinggeld betaalde omroep af te kunnen zeiken.
Het verhaaltje hierboven over Herbert komt van wikipedia.org, had geen bron vermeld.. sorryquote:Op maandag 25 juli 2005 22:26 schreef JohnDDD het volgende:
check trouwens de nl.wikipedia.org entry van Herbert Dijkstra, Mart Smeets en De Avondetappe
en ook NOS
En dan te bedenken dat we een Olympische Winterspelen winter krijgenquote:Op zondag 31 juli 2005 21:36 schreef bolivian het volgende:
Yum, kan niet wachten tot het schaatsseizoen weder aanvangt,.
En als wij zoiets van Armstrong zeggen, dan mag dat niet.quote:Op zondag 31 juli 2005 21:41 schreef JohnDDD het volgende:
Hahaha ja daar lachten wij thuis ook altijd zo om. "Die Romme die komt van een andere planeet ofzo! Dat is geen mens meer!"
Nee das nou EPO Herbie
quote:Op maandag 1 augustus 2005 14:08 schreef Wombcat het volgende:
[..]
En als wij zoiets van Armstrong zeggen, dan mag dat niet.
Oftewel: niet doen!!
Mwou Hughes verhaal, en dan houd het idd wel een beetje opquote:Op zondag 13 november 2005 11:46 schreef Ambrosius het volgende:
Gisteren heb ik trouwens nog weinig clichés gehoord, misschien had 'ie z'n clichéboekje in Nederland laten liggen.
Jij niet idd. Mijn opmerking was eigenlijk meer in het algemeen bedoeld.quote:Op maandag 1 augustus 2005 14:33 schreef JohnDDD het volgende:
ik heb nooit grote onvrede geuit over iemand die een opmerking maakte over vermeend dopinggebruik van armstrong, tenminste niet dat ik me kan herinneren. dat is een door wombcat bedachte hoax. ik denk dat er een mogelijkheid bestaat dat armstrong gebruikt, en dat er een grotere mogelijkheid bestaat dat hij voor zijn kanker gebruikte.
Iddquote:Op woensdag 21 juni 2006 17:29 schreef bolivian het volgende:
"En niet te vergeten de hongerklop, hè Maarten..." [hoopt_op_voorzetje_terug].
- In welke etape slaat óf Maarten Ducrot, óf Mart Smeets herbert op z'n gezicht als hij het weer over kanoën of Mountainbiken heeftquote:Op woensdag 21 juni 2006 17:16 schreef Falco het volgende:
Zo en dan nu een kick! De Tour de France begint 1 juli aanstaande en we zullen vast en zeker verblijd worden met het commentator van ons aller Herbert.
Om de Tour-dagen door te komen, heb ik het idee bedacht om een Herbert-prono te houden. Een x aantal vragen over Herbert dienen beantwoord te worden en hoe beter je scoort op die vragen, hoe meer punten je krijgt. Erg simpel dus.
Als vragen had ik in gedachte:
'In welke etappe-vragen'In welke etappe komt Herbert Dijkstra met het verhaal van Zaaf op de proppen? In welke etappe legt Herbert Dijkstra uit hoe 'bussen' gemaakt worden (en dat Erik Zabel een heeele goeie buschauffeur is)? Bij welke etappe maakt Herbert voor de tweede keer een fout wat betreft de winnaar van een sprint (tussensprint / bergsprint/ eindsprint / peletonsprint etc.)?
De hoe vaak-vragenHoe vaak gaat Herbert brullen 'Zegt u het maar!' Hoe vaak gaat Herbert de Luxemburgse kampioen verwarren met de Nederlandse kampioen en vice versa
Extra vragenVorig jaar was het mountainbiken en het afdalen een enorm issue bij Herbert. Over welk onderwerp raakt Herbert Dijkstra dit jaar totaal niet uitgepraat?
Deze lijst vragen kan m.i. nog langer en beter, dus aan anderen de suggestie om nog iets toe te voegen en dan kan de Herbert-prono volgende week van start gaan als het aan mij ligt.
Dat is een goeiequote:Op woensdag 21 juni 2006 17:50 schreef kwintenstraler het volgende:
Hoevaak per etappe begint Herbert een zin met "Mag je zeggen dat..."?
quote:Op woensdag 21 juni 2006 17:16 schreef Falco het volgende:
Zo en dan nu een kick! De Tour de France begint 1 juli aanstaande en we zullen vast en zeker verblijd worden met het commentator van ons aller Herbert.
Om de Tour-dagen door te komen, heb ik het idee bedacht om een Herbert-prono te houden. Een x aantal vragen over Herbert dienen beantwoord te worden en hoe beter je scoort op die vragen, hoe meer punten je krijgt. Erg simpel dus.
Als vragen had ik in gedachte:
'In welke etappe-vragen'In welke etappe komt Herbert Dijkstra voor het eerst met het verhaal van Zaaf op de proppen? In welke etappe legt Herbert Dijkstra uit hoe 'bussen' gemaakt worden (en dat Erik Zabel een heeele goeie buschauffeur is)? Bij welke etappe maakt Herbert voor de tweede keer een fout wat betreft de winnaar van een sprint (tussensprint / bergsprint/ eindsprint / peletonsprint etc.)? In welke etappe verhaalt voor de eerste keer Herbert over Ivan Basso, die niet kon zwemmen Welke etappe kent volgens Dijkstra een prachtige finale?
De hoe vaak-vragenHoe vaak gaat Herbert brullen 'Zegt u het maar!' Hoe vaak gaat Herbert de Luxemburgse kampioen verwarren met de Nederlandse kampioen en vice versa? Hoe vaak komt de hongerklop ter sprake? Hoe vaak komt Herbert met het zinnetje "Mag je zeggen dat...?"
Extra vragenVorig jaar was het mountainbiken en het afdalen een enorm issue bij Herbert. Over welk onderwerp raakt Herbert Dijkstra dit jaar totaal niet uitgepraat?
Deze lijst vragen kan m.i. nog langer en beter, dus aan anderen de suggestie om nog iets toe te voegen en dan kan de Herbert-prono volgende week van start gaan als het aan mij ligt.
Hoe konden we die vergetenquote:
Waarschijnlijk is bij ons allemaal dat zinnetje te vertrouwd gaan klinkenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |