nee het is een heel ander hotel, ik vond het bij de amerikaanse ook leuk die kamers met die schuifdeuren veel overzichtelijker en daar was het echt veel leuk iddquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 00:29 schreef Shirley het volgende:
[..]
Ik ben het eens met ieder woord. In de Amerikaanse versie waren ze totaal niet bezig met het spel, heel af en toe tussendoor, daar was het meer liefde enzo. Maar nee, hier moet alles volgens plan, vol strategische zetten, continu daarmee bezig zijn Tig keer die beelden erdoorheen van de omgeving, nee doe mij de Amerikaanse versie maar.
Is het trouwens nou hetzelfde hotel? Volgens mij niet...
Ja, een beetje te overdreven...quote:Op maandag 10 oktober 2005 23:06 schreef TheVulture het volgende:
Ben ik de enige die het een beetje bizar vindt hoe die Manu op het vertrek van Germain reageert. Hij is zo kapot van verdriet dat ik bijna denk dat ie verliefd is op die gozer. Hoe kon je nou zoveel geven om iemand die je nauwelijks kent
Ja vaag was dat , Ik vond Gina trouwens een mooie meid om te zien jammer dat ze er uit,quote:En wat zei Gina nou over dat Erik in een huis met Marinus, Judith, Ellen en Valerie zo komen? Moeten de geëlimineerden weer in een huis samen of zo?
Ey dat klopt idd nietquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 13:05 schreef robertvt het volgende:
Kom er geen nieuwe bewoners meer bij?
Maar das toch best oneerlijk. Er liggen nu al vier vrouwen uit en pas een man, als je nieuwe niet meetelt.
Ja irritande mensen he die Jay en Melissaquote:Op maandag 17 oktober 2005 22:33 schreef mikerw het volgende:
die melissa denkt dat ze de slimste is en de enige die het spel zou mogen winnen. K%@#$T toch op t$#@$ingwijf, doe gewoon je eigen ding. Ze is bang voor erik lijkt wel. ze schijten voor hem, melissa en jay vooraan. en die anderen lopen achter die H#$R aan.
Oja..., bronquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 17:55 schreef Nano het volgende:
Eric schijnt trouwens te zijn betaald door 'Paradise Hotel'.![]()
ja, dit zijn figuren die in nederland op een brommer zouden zitten als sjonnie en anita, 10 jaar geleden, echter nog dommer en irritanter. maar vooral die slettebak melissa, jay is bang voor haar, en de rest-1 ook. upd.22:48 kan erik nu ze zijn spullen hebben doorzocht niet de kleren van al die galbakken van die rots afpleuren??quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 17:42 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Ja irritande mensen he die Jay en Melissa![]()
Dat moet ik gemist hebben dan. Ik heb alleen Melissa en Roxanne daarover horen praten.quote:Fantastisch hoe ie gister zat te vertellen hoe ie ze zo lekker kon stangen met een lachje, meesterlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |