Het was inderdaad een ijzersterke aflevering:
Chrissy: "Luister, ik wil dat je iets voor me doet"
Kat: "Waarom zou ik iets voor jou doen ?"
Chrissy: "Ik wil dat je Sam in de gaten houdt, she looks like the dog's puke en weet absoluut niet waar ze mee bezig is"
Kat: "Okee"
Chrissy: "Dank je wel"
Kat: "Da's niet nodig want ik doe het niet voor jou, ik sta aan Zoe's kant en niet aan de jouwe.
Good luck Sharon"
Sharon: "Bedankt"
Kat: "Ze boft maar met zo'n vriendin als jij"
De stompvaste tong van Stacey: "Die (Sharon en Dennis) gaan elkaar valse beloftes doen, ik zal altijd van je houden blablabla, en liggen een jaar later in scheiding omdat ze allebei een ander hebben. Zo zie je maar weer, niets duurt eeuwig".
Alfie: "Jij bent wel erg cynisch voor je leeftijd"
Stacey: "Ik ben niet cynisch maar realistisch, liefde is een hol vat vol leugens".
Sam: "I've got nothing"
Charlie: "You haven't got nothing"
Sam: "Oh ja, wat heb ik dan ?"
Charlie: "Familie en vrienden die om je geven"
Sam: "En waar zijn ze dan ? Ik heb geen vrienden, niemand geeft om mij"
Charlie: "Ik geef om je"
Sam: "En waarom dan wel ?"
Charlie: "Omdat je de dochter van Peggy bent"
Sam: "Dus daar is het je om te doen, je wilt met een Mitchell-meid naar bed en omdat je m'n moeder niet kunt krijgen neem je mij maar. Who do you think you are ? FAT STUPID CABBIE"
Mo (na een fikse oplawaai): "Look at the state you're in, je hebt je in dagen niet gewassen en je stinkt als de pest. Waar zijn je trots en je waardigheid ?"
Sam: "Afgepakt, net als m'n kroeg"
Mo: "Je hebt geen kroeg meer, accepteer het nou gewoon. En zorg dat je een eind oprot, er is een bruiloft gaande en de mensen zitten niet te wachten op je one-woman-show".
Sam (nadat Mo en Charlie zijn vertrokken): "You want a show, I'll give you a show. I'll show you"
Kat (nadat Sam is gearresteerd): "Als je het ook maar in je hoofd haalt om Zoe's naam te noemen dan verzeker ik je dat het nergens meer veilig is".
Sam: "Ik vertel ze alles en misschien krijg ik er wel een beloning voor".