Daar heb ik idd ook nachten van wakker gelegen..quote:Op dinsdag 19 juli 2005 08:54 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Ik hoop het voor hemIk vond het wel zielig voor hem dat hij aantal weken lang moest opdraven bij Jensen in de show, en dat hij alleen tijdens de aftiteling te zien was
![]()
AT5quote:Op maandag 18 juli 2005 15:09 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
. Blijkbaar zitten genoeg mensen daarop te wachten, anders had SBS deze serie niet opgekocht van AT5, die daar ook een succes bleek te zijn.
Ja weet ik maar er zijn van die items... dat ik denk... nah..quote:Op vrijdag 29 juli 2005 09:21 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Het is de best bekeken regionale omroep
herhalingen de hele zomer lang...quote:Op vrijdag 29 juli 2005 14:36 schreef HarigeKerel het volgende:
Bianca Tan is zwanger gisteren, of was dat weer een herhaling?
AT5 is leuk
Dat nummer zal hij wel aan zichzelf opgedragen hebben hopelijk.quote:Op maandag 18 juli 2005 13:57 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Jannes, is zaterdagavond gekroond tot Koning der Piraten, en is de volkszanger van Overijssel en Drenthe. Bekend geworden met zijn hit Ga Maar Weg.
Nee, dank je wel!quote:Wil je nog wat weten over Jannes?![]()
De ene dag is ze hoogzwanger.. de andere dag is haar buik platquote:Op vrijdag 29 juli 2005 14:36 schreef HarigeKerel het volgende:
Bianca Tan is zwanger gisteren, of was dat weer een herhaling?
AT5 is leuk
Die grap is al gemaaktquote:Op maandag 1 augustus 2005 16:31 schreef nweenink het volgende:
[..]
Dat nummer zal hij wel aan zichzelf opgedragen hebben hopelijk.![]()
Bianca is eind van deze maand begin volgende maand uitgerekend; toevallig afgelopen vrijdag nog over gehad.quote:Op maandag 1 augustus 2005 17:18 schreef Ole het volgende:
[..]
Ik vermoed dat ze inmiddels wel bevallen is.
Ik vind het prima dat Dries en Bianca bij AT5 blijven, en ik juich het van harte toe! Die zender kan ik tenminste niet ontvangen dus dat scheelt weer.quote:Op woensdag 3 augustus 2005 20:18 schreef Suko het volgende:
Ik vind Bianca een top-vrouw, hopelijk blijft ze bij AT5, daar is ze echt op haar plaats. Dries dus niet, onbegrijpelijke keus van AT5 hoor.![]()
Misschien wel op mijn verjaardagquote:Op woensdag 3 augustus 2005 19:58 schreef static het volgende:
[..]
Bianca is eind van deze maand begin volgende maand uitgerekend; toevallig afgelopen vrijdag nog over gehad.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |