quote:Op zondag 17 juli 2005 13:13 schreef longinus het volgende:
Maak er foto's van en geef deze aan het UWV
NSBerquote:Op zondag 17 juli 2005 13:13 schreef longinus het volgende:
Maak er foto's van en geef deze aan het UWV
Beleid wordt steeds verder aangescherpt dacht ik.quote:Op zondag 17 juli 2005 13:10 schreef McCarthy het volgende:
Zo gaat het al 5 jaar lang.
Geef hem dan aan zou je zeggen? Nee hoor, uit betrouwbare bron weet ik dat de gemeente dit soort mensen heeft opgegegeven.
nope, een goede burger!quote:
Mensen die dat hard roepen zijn zelf vaak ook de grootste profiteursquote:
helemaal mee eenschquote:Op zondag 17 juli 2005 13:36 schreef ThaNetRunner het volgende:
Pf me vriendin heeft haar schouder geblesseerd met het uitlaten van de hond en ze mag gelijk van het UWV langskomen om er naar te kijken.
Maar hoe dat gaat lijkt eerder op een strafkamp, ik walg op deze manieren.
Maarja, de goeie lijden onder de slechte mensen.
Weet je zeker dat hij zich heeft laten afkeuren alsmede last van rug oid? Want het hoeft niet persé een pijnklacht te zijn hé...
Ze gaan ook bijna alle mensen herkeuren... dus dat scheelt![]()
Ware het niet dat ze gewoon op de grote hoop gaan van werkzoekenden. Dat wordt het stickertje gewoon anders: van WAO naar WW. Er zijn nu al een half miljoen werklozen op 100.000 vacatures, en met zo'n gat van enkele jaren in je cv plus het verhaal "ja, ik zat eerst in de WAO" wil geen enkele werkgever je hebben. Van ziek naar hopeloos.quote:Op zondag 17 juli 2005 13:40 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
helemaal mee eensch![]()
hier bij de sociale werkplaats schijten ze ook al 7 kleuren stront![]()
40% schijnt niets te mankeren en zou gewoon door kunnen stromen naar de arbeidsmarkt![]()
daarbij komt nog eens dat deze SW een oneerlijke concurentie is tegen over bv, hoveniers- en bouwbedrijven. de SW wordt zwaar gesponsort door een tal van gemeentes![]()
Als ik haar was ging ik scheiden... de LUL ga werken..quote:Op zondag 17 juli 2005 13:47 schreef HenkieVdV het volgende:
Ik had ook zo'n buurman. Arbeidsongeschikt, maar wel de hele dag onder de auto liggen klussen. Vriendin van mijn moeder werkt bij het UWV. Even foto's en filmpje gemaakt hoe druk hij wel niet was. Informatie doorgespeeld, een maand later was meneer zijn uitkering kwijt. En wat deed die laffe hond toen? Toen liet hij zijn vrouw maar 40 uur per week werken.
In de islamitische cultuur is het nogal lastig om te scheiden.quote:Op zondag 17 juli 2005 13:56 schreef Giem het volgende:
[..]
Als ik haar was ging ik scheiden... de LUL ga werken..
En dat baseer je opquote:Op zondag 17 juli 2005 13:36 schreef TR08 het volgende:
[..]
Mensen die dat hard roepen zijn zelf vaak ook de grootste profiteurs![]()
Die vent verdient het om zijn uitkering van de afgelopen jaren terug te moeten betalen
Grappig...ik dacht toch echt dat een dokter dat moest doen..en verder...heb je ook maar enig idee wat meneer zou kunnen schelen? Misschien is meneer wel geestelijk afgekeurd en verpest hij het tuinzitten voor je vader omdat hij daar niet tegen kan? Veroordelen is makkelijk maar zorg eerst eens dat je wat meer weet.quote:Op zondag 17 juli 2005 13:10 schreef McCarthy het volgende:
Mijn buurman heeft zich wettelijk arbeidsongeschikt verklaart.
Een goede burger zorgt eerst dat hij weet wat er speelt voordat hij iemands leven verpest door nsb'er te spelen.quote:Op zondag 17 juli 2005 13:33 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
nope, een goede burger!
door dat soort gajes moeten mensen die echt niets meer kunnen het ontgelden![]()
het is trouwens fraude als hij zwart bij klust![]()
En hiervoor mag je een nekschot krijgen. Je weet niet wat er speelt maar vindt het maar kickt er wel op om iemands leven kapot te maken. Wees maar heel trots op jezelf.quote:Op zondag 17 juli 2005 13:47 schreef HenkieVdV het volgende:
Ik had ook zo'n buurman. Arbeidsongeschikt, maar wel de hele dag onder de auto liggen klussen. Vriendin van mijn moeder werkt bij het UWV. Even foto's en filmpje gemaakt hoe druk hij wel niet was. Informatie doorgespeeld, een maand later was meneer zijn uitkering kwijt. En wat deed die laffe hond toen? Toen liet hij zijn vrouw maar 40 uur per week werken.
Je bedoelt dat het leven van iemand met WW- of Bijstandsuitkering kapot is?quote:Op zondag 17 juli 2005 14:20 schreef wonko het volgende:
En hiervoor mag je een nekschot krijgen. Je weet niet wat er speelt maar vindt het maar kickt er wel op om iemands leven kapot te maken. Wees maar heel trots op jezelf.
Je bedoelt??quote:Op zondag 17 juli 2005 14:23 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Je bedoelt dat het leven van iemand met WW- of Bijstandsuitkering kapot is?
Moron.
IK weet niet wat er speelde?quote:Op zondag 17 juli 2005 14:20 schreef wonko het volgende:
[..]
En hiervoor mag je een nekschot krijgen. Je weet niet wat er speelt maar vindt het maar kickt er wel op om iemands leven kapot te maken. Wees maar heel trots op jezelf.
Je zegt datquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |