het was een harmoniequote:Op woensdag 10 september 2008 10:20 schreef Bouke-p het volgende:
De meeste lintjes die uitgereikt worden door de koningin, ridder in de orde van weet ik veel is echt de grootste onzin die dr is. Een lintje krijgen omdat je 40 jaar bij de fanfare zit(om maar wat te noemen) of omdat je toevallig 30 jaar presentator geweest bent.
Sorry hoor, maar dat zijn toch echt idiote dingen.... Die lintjes worden weggegeven alsof het niks is...
quote:Op woensdag 10 september 2008 11:04 schreef Esses het volgende:
[..]
Mijn opa heeft hem hierom geweigerd.
Probeer zijn gegevens op te vragen bij MINDEF? Anders eventueel museum Bronbeek proberen.quote:Op donderdag 18 september 2008 00:21 schreef jefjef het volgende:
Mijn opa (Brigadier KNIL , andere benaming voor sergeant en daarna KL) had een aantal zoals schietprijs geweer eerste maal in 1934 en tweede maal 1936. Schietprijs karabijn mitrailleur 1936. Ereteken voor Orde en Vrede en volgens mij, als ik de verhalen van vroeger nog goed herinner, vertelde hij dat hij een hele rits van die dingen had. Maar ja er is niemand meer die mij meer kan vertellen en in zijn stamboek staat alleen alles na 1948 terwijl hij in 1930 al was ingelijfd.
Staat van dienst opvragen is mogelijk, verder kun je de sectie onderscheidingen proberen!quote:Op dinsdag 27 januari 2009 14:19 schreef Pumatje het volgende:
wowow wacht.
ik kan gewoon mijn baas bellen en alle gegevens van mijn familie opvragen betreft krijgsverrichtingen e.d ???
Biesheuvel is jouw opa?quote:Op dinsdag 27 januari 2009 15:31 schreef Exstreem het volgende:
mijn opa is heeft meerdere lintjes gehad omdat hij oa minster president was (Kabinet Biesheuvel I, II
(1971 - 1973) ) ik zal is vragen aan mijn oma welke.
nja hij was mijn stief opa maar ik was 3 dagen bij hem in de week dus ik noemde hem altijd opaquote:
Met goed recht!quote:Op dinsdag 27 januari 2009 21:55 schreef jester_ali18 het volgende:
heb zelf medaille van Eufor ( Bosnie ) en de herinneringsmedaille. Niet de hoogste medaille of de spannendste maar ben er wel trots op
Ja kloptquote:Op woensdag 28 januari 2009 08:17 schreef _The_General_ het volgende:
Biesheuvel was Grootkruis in de Orde van Oranje-Nassau en Commandeur in de Orde van de Nederlandse Leeuw. Daarnaast grote kans op een rits hoge buitenlandse onderscheidingen ivm met staatsbezoeken.
My bad. Heb het topic niet doorgelezen. Zal ik even doen dan. Danku.quote:Op woensdag 28 januari 2009 18:27 schreef Pumatje het volgende:
staat al in dit topic, ff moeite doen
De Militaire Willems-Orde. Voor zowel burgers en militairen. De laatste jaren is het Kruis van Verdienste het meeste uitgegeven aan Militairen.quote:Op woensdag 28 januari 2009 18:27 schreef GuyFawkes het volgende:
Wat is de hoogste onderscheiding die je kan halen als burger? En welke als soldaat?
Alleen enkele onderscheidingen. Echter tegen een geldbedrag kun je ze in langdurige bruikleen krijgen (in theorie zal daarna nooit iemand ze meer terug vragen)quote:Op woensdag 28 januari 2009 16:16 schreef jester_ali18 het volgende:
Wist ook helemaal niet dat je de koninklijke onderscheidingen weer in moest leveren als de persoon in kwestie overleden is, zo leer je toch nog weer wat
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |