Ik weet t, 't is alleen dat ik al iets langer dan een 1/2 jaar slik en alles redelijk gaaf leek te zijn. Dat er dan inneens, door eigen stupiditeit moet ik eerlijk zeggen, er grote pustels omhoog komen is kut. Hoop dat het straks met een maandje of 4 niet het geval is...quote:Op vrijdag 22 juli 2005 10:35 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Daar valt neem ik aan weinig over te zeggen als je nog 4 hele maanden te gaan hebt...
Hoezo is het je eigen fout?quote:Op zondag 24 juli 2005 17:05 schreef MeMarz het volgende:
Ik weet t, 't is alleen dat ik al iets langer dan een 1/2 jaar slik en alles redelijk gaaf leek te zijn. Dat er dan inneens, door eigen stupiditeit moet ik eerlijk zeggen, er grote pustels omhoog komen is kut. Hoop dat het straks met een maandje of 4 niet het geval is...
Ik heb zelfs maar zeer matige acne, maar ik krijg het ondanks dat toch, omdat het littekens achterlaat. En mijn dermatoloog wil ook precies die 120mg gaan halen. Maximaal 4 maanden is onzin, volgens de officiele Roche brochure is het 16 tot 20 weken. Ik zal denk ik zo rond de 20 weken zitten in totaal, want ik wil het ook afbouwen.quote:Op zondag 24 juli 2005 19:02 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Mijn huisarts had het erover dat je Roa maximaal 4 maanden zou moegen slikken. Hier hoor ik veel mensen die het veel langer dan dat slikken. Hoe zit dat precies? Ik zou het liever wat langer slikken als dat de kans op succes vergroot. Ik kom na 4 maanden uit op 80 mg / kg lichaamsgewicht. Heb niet erg zware acne, beetje er tussen in.
Niet helemaal waar hoor, ik moest 2 x daags 2 x 20 mg. slikken..quote:Op vrijdag 22 juli 2005 19:31 schreef DoubleC het volgende:
Je moet er één in de ochtend slikken en één in de avond, niet 2 tegelijk (tenzij je van 10 mg hebt natuurlijk)
Ook geen droge lippen? Mijnes zijn zooooo droog he, komen gewoon sneedjes op en rond me lippenquote:Op maandag 25 juli 2005 07:55 schreef LonelyWolf het volgende:
Dag 4
Normale talg productie. Gezicht is vrijwel 'clear'.
Ik hoef alleen mijn gezicht met warm water te wassen. Geen bijwerkingen. Ik wil dat mijn huid schilfert! Dan pas zal mijn huid er gaver uitzien.
Ik heb ook al deze jaren last van eczeem, voornamelijk, op mijn rug en borst gehad. Mijn armen zaten er ook onder. Het ging weg maar bleef problemen met mijn rug/borst hebben.
Tea tree Daily Face Wash hielp wel om de eczeem een beetje te doden. Maar ik verwacht dat Roa de rest zal doen. Forever!
Het voelde echt lekkerrrrr om op een feestje (gisteravond) te zijn en dat mijn huid niet glinsterde van al de talg![]()
dan moet je wel heel weinig wegenquote:Op maandag 25 juli 2005 12:26 schreef scubagirl het volgende:
[..]
Niet helemaal waar hoor, ik moest 2 x daags 2 x 20 mg. slikken..![]()
Mijn huid moet nog veel meer uitdrogen denk ik.quote:Op maandag 25 juli 2005 18:16 schreef DoubleC het volgende:
[..]
Ook geen droge lippen? Mijnes zijn zooooo droog he, komen gewoon sneedjes op en rond me lippen![]()
Ik weeg 85kg en slik 2 x 20mg per dag maar ik zou het dubbele mogen volgens de dermatoloog.quote:Op maandag 25 juli 2005 18:17 schreef DoubleC het volgende:
[..]
dan moet je wel heel weinig wegenwant volgens mij werd er ook gekeken naar je gewicht
Als ik het goed begrijp is Dermabrasion een soort peeling waar je huid gaver, maar ook dunner van wordt en dat wil ik niet. Ook wil ik liever geen ingrepen door dokters. Het liefst een middeltje. Op skinbiology.com staan ook erg interessante producten, vooral copper peptides, maar ik heb er nog geen ervaringen mee kunnen vindenquote:Op dinsdag 26 juli 2005 19:57 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Dermabrasion schijnt te werken. Maar heb er ook negatieve verhalen over gehoord...
Ah bedankt. Zie al wat interessante onderwerpen daar, vooral de scar treatment.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:09 schreef LonelyWolf het volgende:
kev, misschien heb je wat aan de Scar Treatments Forum op acne.org --->
http://www.acne.org/messageboard/index.php?showforum=7
hahaha hardly....quote:Op maandag 25 juli 2005 18:17 schreef DoubleC het volgende:
[..]
dan moet je wel heel weinig wegenwant volgens mij werd er ook gekeken naar je gewicht
Nooit echt aan gedacht nee, maar volgens mij is het aardig duur. En ik wil zo weining mensen met ziekenhuizen en dokters te maken krijgen, omdat ik het voor mezelf wil houden. Maar misschien wel interessant.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:46 schreef subsense het volgende:
Hi Kevin, welkom op het forum.
Heb je wel eens aan laser gedacht?
Hoe bedoel je, 'het voor jezelf wilt houden'? Je wilt niet dat andere mensen weten dat je iets aan je littekens laat doen?quote:Op woensdag 27 juli 2005 15:28 schreef kevin_ het volgende:
Nooit echt aan gedacht nee, maar volgens mij is het aardig duur. En ik wil zo weining mensen met ziekenhuizen en dokters te maken krijgen, omdat ik het voor mezelf wil houden. Maar misschien wel interessant.
Precies.quote:Op woensdag 27 juli 2005 15:29 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Hoe bedoel je, 'het voor jezelf wilt houden'? Je wilt niet dat andere mensen weten dat je iets aan je littekens laat doen?
Flink smeren.quote:Op woensdag 27 juli 2005 16:02 schreef DoubleC het volgende:
Het lijkt net of me huid op verschillende plaatsen op gezicht begint te vervellenMet de dag komen er nu plekjes met vervelling... en ik ben niet in de zon gezeten. Hoort dit bij de hele roa procedure? Wat moet ik eraan doen?
Nee dat niet, maar ik heb gewoon geen zin in gezeik, geroddel en andere bs van mensen die het niet snappen. Daarom heb ik liever een zalfje of iets dergelijks.quote:
What the fuck maakt het uit wat andere mensen denken, zeiken, roddelen of andere bullshit als jij je laat lazeren om een mooie huid te krijgen, over een paar jaar zijn het gros van die mensen uit je leven verdwenen omdat je vriendenkring verschuift, andere baan, andere collega's of misschien verhuis je wel. Ga je het daarvoor laten !!!!????quote:Op woensdag 27 juli 2005 21:00 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Nee dat niet, maar ik heb gewoon geen zin in gezeik, geroddel en andere bs van mensen die het niet snappen. Daarom heb ik liever een zalfje of iets dergelijks.
En ook het op bezoek gaan, reizen, meerdere behandelingen voel ik weining voor. Ook heb ik nog te weining gelezen over huidlaseren, maar het is misschien wel een optie.
ja ik heb dat nog niet eens na het douchen. Ik heb het meteen al als ik wakker wordt, dat schilferen dan, maar telkens komt er wel een nieuwe pukkel bijquote:Op donderdag 28 juli 2005 01:18 schreef LonelyWolf het volgende:
7 dagen achter de rug...
Na het douchen zie ik dat mijn huid erg schilferig eruit ziet. Dus zo begint het hé. Geen nieuwe pukkels of zo tot nu toe. Wel een bult van een ingegroeide haar op mijn kaak. Viehies![]()
Ik smeerde vandaag wat Cetaphil SPF 15 op mijn gezicht maar later voelde mijn huid vies en vettig aan. Ik zal de lotions weer gebruiken wanneer mijn huid absoluut geen talg meer aanmaakt.
Een aantal huisartsen houden er niet van als hun patienten kritisch zijn. Sommigen hebben de mentaliteit van: beantwoord mijn vragen en slik maar. Die houden er vaak niet van als de patient met vragen komt, zei willen juist zelf degene zijn die vragen stellen.quote:Op donderdag 28 juli 2005 09:31 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Zo is hij inderdaad. Hij is een beetje van de oude stempel en daarom heb ik veel liever mijn andere huisarts. Ik maak er namelijk een gewoonte van om mezelf eerst goed te informeren alvorens ik naar de huisarts toe ga met een vraag. Mijn 'oude' huisarts vindt dat duidelijk niet prettig (geeft me ook expres middel A als ik om middel B vraag, bijvoorbeeld als ik last heb van schimmelinfecties, terwijl ik gewoon weet welk middel voor mij het beste werkt), de andere arts vindt dat juist wel prettig, dat ik zelf goed geïnformeerd ben.quote:Op donderdag 28 juli 2005 10:54 schreef mwuhaha het volgende:
Een aantal huisartsen houden er niet van als hun patienten kritisch zijn. Sommigen hebben de mentaliteit van: beantwoord mijn vragen en slik maar. Die houden er vaak niet van als de patient met vragen komt, zei willen juist zelf degene zijn die vragen stellen.
Ik ben niet bang ofzo nu, ik vind het gewoon een heel vreemde opmerking van een arts. Hij heeft blijkbaar een probleem met de manier van werken van zijn collega. Dan moet 'ie dat met hem bespreken, en niet zijn frustraties bij mij neerleggen (hij klonk behoorlijk sjaggie).quote:Beetje raar als hij zegt dat mensen er dood onder gaan, en niet zegt waardoor precies. Had je misschien eigenlijk moeten vragen, dat zou je misschien wat zekerder maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |