Hmm, dat had ik de vorige keer dus ook. Deze keer had ik daar geen zin in, dus zodra mijn nieren pijn beginnen te doen naar de huisarts... Alsnog te laat. Doet inderdaad flink pijn.quote:Op donderdag 14 juli 2005 17:10 schreef XcUZ_Me het volgende:
Met nierbekkenontsteking wel ja. Mên wat een pijn. Veel te lang mee doorgelopen totdat ik letterlijk niet meer kón lopen van de pijn. Plasje in potje, kon er niet eens doorheen kijken zo troebel
. Enfin, kuurtje en ik was weer up and running.
Ach, je bent iig thuis. Ik heb een keer van 12 juli tot 24 augustus in het ziekenhuis gelegen, ook niet prettig. Evengoed beterschap.quote:Op donderdag 14 juli 2005 17:08 schreef marchien het volgende:
Net naar de dokter geweest:
- Twee vingers in verband
- Twee antibiotica-kuren.
Want:
1 keer nierbekkenontsteking
1 keer mijn vinger gemold (twee vingers in verband, want nummer twee dient als spalk)
1 keer een ontsteking aan mijn klieren.
Waarom doet mijn lijf dit soort dingen standaard in mijn vakantie?![]()
Meer mensen ervaring mee?
quote:Op donderdag 14 juli 2005 17:15 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Ach, je bent iig thuis. Ik heb een keer van 12 juli tot 24 augustus in het ziekenhuis gelegen, ook niet prettig. Evengoed beterschap.
Vertelquote:
In een bepaalde hoek vast komen te staan bij een bepaalde handeling?quote:Op donderdag 14 juli 2005 17:17 schreef marchien het volgende:
[..]
Dat is ook erg beroerd inderdaad.
Wel vervelend dat ik iedere keer iedereen moet uitleggen wat ik met mijn vingers heb.
Genant ongelukje namelijk![]()
Een ontsteking van het nierbekken (pyelonefritis) wordt meestal veroorzaakt door een bacterie die de nier via de urinebuis van buitenaf bereikt. Er wordt onderscheid gemaakt tussen een acute- en een chronische nierbekkenontsteking. Het verschil zit in de snelheid van ontstaan, verergering van klachten en de aanwezigheidsduur van de aandoening. In de meeste gevallen ontstaat een plotselinge en hevige pijn in de rug, vlak boven het middel. Dikwijls is er koorts met koude rillingen en beven. De pijn zit meestal aan één kant en verplaatst zich langzaam naar beneden, richting de lies. Het plassen kan pijnlijk zijn. De urine is meestal troebel en kan lichtrood gekleurd zijn (bloed in de urine). Bij de chronische vorm zijn deze kenmerken allemaal veel minder uitgesproken. Een vervelend gevoel en vermoeidheid zijn soms de enige symptomen.quote:Op donderdag 14 juli 2005 17:36 schreef Sirr het volgende:
nierbekkenontsteking
What the hell is dat dan....? En hoe krijg je zoiets?
eigenlijk wel jaquote:Op donderdag 14 juli 2005 17:26 schreef DrMarten het volgende:
[..]
In een bepaalde hoek vast komen te staan bij een bepaalde handeling?![]()
Heel leukquote:Op donderdag 14 juli 2005 17:42 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Kan je zomaar krijgen. Leuk he?
Bron is overigens gezondheidsplein.nl
Das best domquote:Op donderdag 14 juli 2005 17:51 schreef marchien het volgende:
[..]
eigenlijk wel ja![]()
Ik stond in een bepaalde hoek de staafmixer schoon te maken en was vergeten de stekker uit het stopcontact te halen.
Dat merkte ik snel toen ik op het knopje duwde.
Ik moest lachenquote:Op donderdag 14 juli 2005 17:51 schreef marchien het volgende:
[..]
eigenlijk wel ja![]()
Ik stond in een bepaalde hoek de staafmixer schoon te maken en was vergeten de stekker uit het stopcontact te halen.
Dat merkte ik snel toen ik op het knopje duwde.
Ligstoel in het zonnetjequote:Op donderdag 14 juli 2005 18:38 schreef cheqy het volgende:
Ik mag mijzelf verheugen op een operatie op de eerste dag van de vakantie. Volgens de arts moet ik daarna 2 weken absolute rust houden.Als het dan ook zo heet word schiet ik mezelf voor mijn kop.
*Meldt...quote:Op donderdag 14 juli 2005 17:10 schreef XcUZ_Me het volgende:
Met nierbekkenontsteking wel ja. Mên wat een pijn. Veel te lang mee doorgelopen totdat ik letterlijk niet meer kón lopen van de pijn. Plasje in potje, kon er niet eens doorheen kijken zo troebel
. Enfin, kuurtje en ik was weer up and running.
quote:Op vrijdag 15 juli 2005 13:17 schreef buzzer het volgende:
bij het schoonmaken van apparaten altijd eerst de stekker controleren, en gewoon van de schakelaar afblijven
Wat heb je in godsnaam gedaan dan met die dokter en wat vond hij ervan?quote:Op donderdag 14 juli 2005 17:08 schreef marchien het volgende:
Net naar de dokter geweest:
- Twee vingers in verband
- Twee antibiotica-kuren.
quote:Op vrijdag 15 juli 2005 14:14 schreef Wriker het volgende:
[..]
Wat heb je in godsnaam gedaan dan met die dokter en wat vond hij ervan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |