quote:
Op maandag 1 augustus 2005 07:39 schreef DinoPK het volgende:Demon, je HOEFT niet elke keer je mening te geven over iets dat jou tegenvalt. Je vindt het zelf irritant als 'fanboys' hun negatieve mening komen geven over 'jouw' console; misschien dat je het niet eens beseft maar, jouw anti- EA, Halo2 (,alles onderhand) houding komt precies hetzelfde over. Je statement heb je meerdere keren gemaakt, laat het er dan eens bij of verander eens je formulering van je beargumentering. Als je de originele post dan bovendien niet goed leest, komt het nog meer over alsof je persé je mening duidelijk wilt maken.
Burnout 4 is een evolutie van deel 3, das logisch. Dat is elk vervolg. De manier waarop de serie vooruitgaat gaat echter met zulke grote stappen dat je niet zomaar kan zeggen dat deel 3 precies hetzelfde is als 3. Qua rijgedrag is het al 1 van de meest uitgebreide arcade racers die er zijn (ik zou amper weten wat je nog meer toe kan voegen), nu voegen ze nog wat extra dingetjes toe aan de speelwijze en veranderen ze de insteek van de tracks totaal, en dan is het nog niet goed.
FYI: er zijn zat games die niet compatible zijn met ntsc vs pal (want dat is dit 50 vs 60 hz verhaal nou eenmaal), dat heeft gewoon te maken met timing. Met een 1vs1 spel merk je een kleine missynchronisatie niet, maar met een meerspeler op contact gebaseerde racer is daar nou eenmaal veel gevoelig voor. Burnout 3 loopt al vrij maximaal op de xbox, je kan er dan niet zomaar 17 procent extra optimalisatie uitpersen voor een pal versie. Overigens, als je 60hz tegenwoordig niet eens aankan, dan wordt het wel eens tijd voor een nieuwe tv. Mijn 2e tv van 12 jaar oud heeft er totaal geen problemen mee.
Als ik vind dat een spel zowat hetzelfde als zen voorganger is op een paar dingetjes na dan zeg ik dat, ik ga niet alles hypen omdat iedereen het doet, ik heb de demo gespeeld, demo was leuk maar bijna hetzelfde als deel 3, aleen dat je nu zij straatjes hebt die je kan nemen is een verandering , en die crashbreaker midden in de race word aleen maar irritant online, dan kan je niemand meer slopen anders ben je der zelf ook geweest, en mijn TV kan wel 60hz aan vond het aleen triest dat ik het om moest zetten als ik bij sommige mensen in hun game wou komen, en als ik erin zat was het de vraag voor hoeveel potjes de server het hield.
En omdat ace zei dat ie in lvl 11 zat en de lvls beter waren meer verandering enzo dacht ik dat hij het over de single player had, khad het niet goed gelezen.
maar ik zal het anders formuleren omdat je het zo graag wilt :
Ik ben van mening dat de laatste paar levels van halo 2 lichterlijk tot zwaar zuigen, De CTRL + C , CTRL + V Combo was sterk aanwezig in de laatste paar levels waarvan in van mening ben dat het erg irritant is.
Het is jammer dat ze de kwaliteit van de eerste paar levels niet hadden aangehouden
quote:
Op maandag 1 augustus 2005 10:57 schreef pkwarts het volgende:Ik ben op dit moment heel erg aan het wachten op Fahrenheit voor de Xbox. Alhoewel het geloof ik als PC spel in de markt wordt gezet (net als Syberia etc) speelt het erg console-like. Ik denk dat dit spel dan ook prima geschikt is om voor de TV te spelen. Moet het genre je natuurlijk wel liggen
![]()
Als ik zie dat je Still Life nu al voor 18 pond voor de Xbox versie kan kopen, verwacht ik dat fahrenheit vast ook wel voor een leuk prijsje op de markt komt
![]()
(lees: hoop ik)
Nog meer mensen die dit spel gaan kopen voor de console?
Laatst wat beelden gezien van fahrenheit.
Beetje raar spel opzich maar zag er intresant uit, je vermoord iemand, en dan opeens weet je niet dat je die gast vermoord hebt enzo met bloed aan je handen, kga em zeker ff in de gaten houden, ben nu ook de pc demo aan het downloaden
RRoD : Het is niet de vraag OF het gebeurt, maar WANNEER het gebeurt!