quote:Dat zou gemeen zijn. Ik ben namelijk niet serieus in hem geïnteresseerd, hij is niet mijn type. NOFI.
Oke tot zover mijn carriere als koppelaarquote:[b]Op donderdag 14 juli 2005 23:31Lupa is ook niet mijn type, en daarbij woont ze veel te ver weg.
Ben je heel erg mooi? Of heb je een heel algemeen profiel? Ik heb hier geen last van.quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:31 schreef suikerzoet het volgende:
Heb sinds eergisteren een relatieplanet-pauze ingelast. Na 7 dagen vond ik er echt geen bal meer aan. De eerste paar dagen heb ik hartelijk kunnen lachen om de vaak onnozele berichtjes die ik kreeg. Maar na een week kwamen ze me wel mijn neus uit. Ook de msn-wacko's (op 1 normale na dan) heb ik levenslang geblockt. Waarom zijn mensen niet gewoon eerlijk en realistisch met betrekking tot hun capaciteiten?
Je kunt toch wel voor jezelf een inschatting maken of iemand een goede partij voor je is, voordat je reageert? Ik begon het verdomd irritant te vinden, al die oude, onderontwikkelde en tuinkabouts en leugenaars. Je gaat ook op een wegwerp-manier over mensen denken en dat vind ik ook geen prettige gedachte.
Ben ik de enige die er zo over denkt of herkent iemand het? Zo ja, hoe gaan jullie daarmee om?
No offence intended.quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:33 schreef cyber_rebel het volgende:
Wat betekent NOFI trouwens?
Wanhoop. Negeren. Blocken. Om deze drie woorden draait het... Ik kan me zeer goed voorstellen dat je een pauze ingelast hebt. Het is jammer dat deze freaks het eigenlijk voor de serieuze gebruikers verzieken.quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:31 schreef suikerzoet het volgende:
Heb sinds eergisteren een relatieplanet-pauze ingelast. Na 7 dagen vond ik er echt geen bal meer aan. De eerste paar dagen heb ik hartelijk kunnen lachen om de vaak onnozele berichtjes die ik kreeg. Maar na een week kwamen ze me wel mijn neus uit. Ook de msn-wacko's (op 1 normale na dan) heb ik levenslang geblockt. Waarom zijn mensen niet gewoon eerlijk en realistisch met betrekking tot hun capaciteiten?
Je kunt toch wel voor jezelf een inschatting maken of iemand een goede partij voor je is, voordat je reageert? Ik begon het verdomd irritant te vinden, al die oude, onderontwikkelde en tuinkabouts en leugenaars. Je gaat ook op een wegwerp-manier over mensen denken en dat vind ik ook geen prettige gedachte.
Ben ik de enige die er zo over denkt of herkent iemand het? Zo ja, hoe gaan jullie daarmee om?
Ik heb er ook geen last vanquote:Op donderdag 14 juli 2005 23:33 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Ben je heel erg mooi? Of heb je een heel algemeen profiel? Ik heb hier geen last van.
waar denk je dat de kreet zeikwijf dan vandaan komt?quote:Op donderdag 14 juli 2005 13:40 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Vrouwen zijn ook echt altijd zeikerds! Altijd, ja altijd, alllllllltijddddddddd
Ik zie er misschien iets jonger uit dan ik ben of zo? En ik heb lang blond haar, dat valt natuurlijk op. Ik heb een normale, kleine foto geplaatst, niks bijzonders. Maar ik merk wel aan de types die iets sturen, dat ze gewoon niks gelezen hebben, wellicht alleen de foto hebben gezien.quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:33 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Ben je heel erg mooi? Of heb je een heel algemeen profiel? Ik heb hier geen last van.
Je bent blond, en daar vallen veel mannen op... Jammer dat het zo gaat trouwens.quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:39 schreef suikerzoet het volgende:
[..]
Ik zie er misschien iets jonger uit dan ik ben of zo? En ik heb lang blond haar, dat valt natuurlijk op. Ik heb een normale, kleine foto geplaatst, niks bijzonders. Maar ik merk wel aan de types die iets sturen, dat ze gewoon niks gelezen hebben, wellicht alleen de foto hebben gezien.
Waar ben je dan naar op zoek? En heb je dat duidelijk aangegeven?quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:36 schreef Mickeys het volgende:
Btw... sinds 3 dagen op knuz.nl en moet zeggen dat het mij nog best meevalt... maar weinig mannen die gereageerd hebben zonder dat ze andere bedoelingen hebben
Ja. Maar ik ben best een watje. Ik heb in het vorige deel een aantal msn idioten beschreven. Er zat een gozer tussen die elke zin begon en eindigde met dame en schat. Het begon al met "Hoi dame, hoe gaat het schat?" Nou dan hoeft het voor mij al gewoon niet meer he. Maar jij zou dan gewoon zonder iets te zeggen op die block-button klikken?quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:34 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Wanhoop. Negeren. Blocken. Om deze drie woorden draait het... Ik kan me zeer goed voorstellen dat je een pauze ingelast hebt. Het is jammer dat deze freaks het eigenlijk voor de serieuze gebruikers verzieken.
Ik vind je niet hooghartig. Het blijkt dat je duidelijk weet wat je wil. Dat anderen daar niet mee om kunnen gaan, is hun probleem.quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:31 schreef suikerzoet het volgende:
(Hm, ik begrijp dat het misschien arrogant kan overkomen. Maar zo is het niet bedoeld. Maar in mijn ogen past HBO/WO gewoon niet bij mavo. En 1.80 (v) past niet bij 1.60 (m). En niet-rookster past niet bij kettingroker).Dat bedoel ik ermee te zeggen. )
ik wel iig, want ik kan er echt niet tegen als ze gelijk al zo klef doenquote:Op donderdag 14 juli 2005 23:41 schreef suikerzoet het volgende:
[..]
Ja. Maar ik ben best een watje. Ik heb in het vorige deel een aantal msn idioten beschreven. Er zat een gozer tussen die elke zin begon en eindigde met dame en schat. Het begon al met "Hoi dame, hoe gaat het schat?" Nou dan hoeft het voor mij al gewoon niet meer he. Maar jij zou dan gewoon zonder iets te zeggen op die block-button klikken?
Nee, niet zonder iets te zeggen. Aangeven dat je het niet ziet zitten, en dan blocken.quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:41 schreef suikerzoet het volgende:
[..]
Ja. Maar ik ben best een watje. Ik heb in het vorige deel een aantal msn idioten beschreven. Er zat een gozer tussen die elke zin begon en eindigde met dame en schat. Het begon al met "Hoi dame, hoe gaat het schat?" Nou dan hoeft het voor mij al gewoon niet meer he. Maar jij zou dan gewoon zonder iets te zeggen op die block-button klikken?
Ja dat vind ik ook jammer. Maar ik wil er wel even bij vertellen dat het echt geen verkapte "oh kijk mij eens klagen want ik krijg zoveel aandacht" opmerking is, voordat iemand dat gaat denken. Ik sta niet voor niets ingeschreven, ik had gewoon gehoopt dat er iets leuks zou gebeuren. Maar als je zoveel van die sukkelberichten krijgt is het gewoon niet leuk meer.quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:40 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Je bent blond, en daar vallen veel mannen op... Jammer dat het zo gaat trouwens.
Nee... dat heb ik niet.... *zucht*quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:41 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Waar ben je dan naar op zoek? En heb je dat duidelijk aangegeven?
Ik ben zeker te jong voor je?quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:45 schreef suikerzoet het volgende:
[..]
Ja dat vind ik ook jammer. Maar ik wil er wel even bij vertellen dat het echt geen verkapte "oh kijk mij eens klagen want ik krijg zoveel aandacht" opmerking is, voordat iemand dat gaat denken. Ik sta niet voor niets ingeschreven, ik had gewoon gehoopt dat er iets leuks zou gebeuren. Maar als je zoveel van die sukkelberichten krijgt is het gewoon niet leuk meer.
Ik denk het wel... Nu is het zo dat ik natuurlijk ook naar de foto kijk, maar als er een profieltekst bij staat die ik niet leuk vind, ga ik toch echt niet reageren.quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:45 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Nee... dat heb ik niet.... *zucht*
Natuurlijk heb ik dat aangegeven, maar als ze 1 je profiel niet lezen, 2 alleen maar op een fotootje afgaan... tja...blijkbaar heb ik een geschikt uiterlijk voor 'dat' soort mannen
Nee, no flame intended.quote:
Tja, blijkbaar vallen ze op mijn uiterlijk, maar om nu te zeggen dat ik knap ben.... nope... denk dus dat het of om een nederlands paspoort gaat (als ik dat mag zeggen zo) of om een one night stand (wat weer in mijn profiel staat dat ik dat dus nou net niet zoek)quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:47 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Ik denk het wel... Nu is het zo dat ik natuurlijk ook naar de foto kijk, maar als er een profieltekst bij staat die ik niet leuk vind, ga ik toch echt niet reageren.
De problemen beginnen pas echt als je een heel kantoor* hebt vol met dat soort lui. Want dan is 't opeens wel jouw probleem. Maar dat is wel erg off-topic.quote:Op donderdag 14 juli 2005 23:42 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Ik vind je niet hooghartig. Het blijkt dat je duidelijk weet wat je wil. Dat anderen daar niet mee om kunnen gaan, is hun probleem.
Het is donderdag.... heb je vrijdag en het weekend om bij je beste vriendin langs te gaan... ze zal best wel begrijpen dat een date ook heel wat waard is... of wil je onder de date uit? kan ook nogquote:Op donderdag 14 juli 2005 23:51 schreef Sylvana het volgende:
ik heb maandag eigenlijk een date, maar kreeg net een smsje van me beste vriendin, die is van der paard afgevallen en ligt nu in het ziekenhuis, dus ff kijken of ik daar maandagmiddag op bezoek kan en anders dan stel ik die date uit, dit gaat echt ff voor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |