Ik vond die opmerking 'zelfde sjaal' van die ex van van Gogh wel heel erg gevat. Volgens mij si trouwens een echte palestijnse sjaal niet zwart wit maar zwart rood. Maar ik kan me vergissen.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:50 schreef salutem het volgende:
[..]
Stoer doen voor zn terro vriendjes, net zoals die palestijnse sjaal, echt zoooo 1973, a la Yasser A.
En daar wringt dus de schoen. De mensen die ik spreek vinden het om de reden waarop het is gegaan wel erg dat Theo er niet meer is. Immers is sterven door de handen van een terrorist toch wel 1 van de ergste zaken die je kunnen treffen. Als hij gewoon aan een hartinfarct dood zou zijn gegaan zou mij dat ook niet zoveel kunnen schelen (al vond ik zijn teksten altijd wel grappig), maar juist vanwege het feit dat hij om zijn uitspraken vermoord is vind ik het wel erg. Misschien is dit een verschil van inzicht, of misschien is dit slechts een verschil van het uiten van woorden.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:49 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik ben inderdaad niet blij met mensen als Geert Wilder, Ayaan Hirsi Ali en wijlen Theo van G., dat recht heb ik gelukkig, ik kan er ook niet mee zitten dat Theo er niet meer is, ik vind het wel jammer dat er zo'n bloeddorstige actie heeft plaatsgevonden. We moeten wel eerlijk met zijn allen vaststellen dat Theo vermoordt is vanwege zijn uitspraken, ik weet zeker dat als hij zijn trollerige uitspraken nooit had gedaan hij vandaag nog zou leven, daarmee keur ik de moord absoluut niet goed.²
ik bedoel maar.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:52 schreef HiZ het volgende:
[..]
Drie weken terug zat ik toevallig naast een vrouw, in Istanbul, die ik had aangezien voor Australische. Daar had ik ook gelijk in, want ze was op jonge leeftijd naar Australie geëmigreerd, vanuit Indonesie waar ze de eerste zeven jaar van haar leven had doorgebracht. Nu op pakweg 80 jarige leeftijd, in Istanbul, draaide ze zich naar mij om toen ze hoorde dat ik Nederlands sprak en begon in nagenoeg vlekkeloos Nederlands tegen mij te praten.
http://www.geenstijl.nl/audio/djmobo/joost.mp3quote:Op donderdag 14 juli 2005 03:58 schreef ilona-scuderia het volgende:
Hier nog een paar remixes met geiten/schapenneuker Bouyeri in de hoofdrol
http://www.geenstijl.nl/paginas/mohammedsoundmixshow.html
Dit vind ik nou zo'n rare uitspraak. Laat die gozer dragen wat hij wil man. Als hij dat mooi vindt moet hij dat vooral doen, net als die gastjes die er zgn. een probleem van maken dat Mohammed B. Nike-schoeisel aan had, uiteraard moest zo'n domme uitspraak weer komen uit de niet zo te respecteren Ebru Umar, die ik overigens vlak na de moord op wijlen Theo van G. heb gemailed op zeer fatsoenlijke en genuanceerde wijze zoals iedereen van me gewend is, maar ze was niet nobel en eerbaar genoeg om daar een reply op te geven. Persoonlijk vind ik dat veel erger dan Mohammed B. Nikes draagt.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:50 schreef salutem het volgende:
[..]
Stoer doen voor zn terro vriendjes, net zoals die palestijnse sjaal, echt zoooo 1973, a la Yasser A.
volgens mij is het mohamed b.quote:Op donderdag 14 juli 2005 11:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dit vind ik nou zo'n rare uitspraak. Laat die gozer dragen wat hij wil man. Als hij dat mooi vindt moet hij dat vooral doen, net als die gastjes die er zgn. een probleem van maken dat Mohammed B. Nike-schoeisel aan had, uiteraard moest zo'n domme uitspraak weer komen uit de niet zo te respecteren Ebru Umar, die ik overigens vlak na de moord op wijlen Theo van G. heb gemailed op zeer fatsoenlijke en genuanceerde wijze zoals iedereen van me gewend is, maar ze was niet nobel en eerbaar genoeg om daar een reply op te geven. Persoonlijk vind ik dat veel erger dan Mohammed B. Nikes draagt.²
Wat heb je haar gemailed dan? Waarom respecteer je haar niet?quote:Op donderdag 14 juli 2005 11:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dit vind ik nou zo'n rare uitspraak. Laat die gozer dragen wat hij wil man. Als hij dat mooi vindt moet hij dat vooral doen, net als die gastjes die er zgn. een probleem van maken dat Mohammed B. Nike-schoeisel aan had, uiteraard moest zo'n domme uitspraak weer komen uit de niet zo te respecteren Ebru Umar, die ik overigens vlak na de moord op wijlen Theo van G. heb gemailed op zeer fatsoenlijke en genuanceerde wijze zoals iedereen van me gewend is, maar ze was niet nobel en eerbaar genoeg om daar een reply op te geven. Persoonlijk vind ik dat veel erger dan Mohammed B. Nikes draagt.²
Ik heb de mail toen ook hier op Fok! geplaatst (speciaal topic voor gewijd), helaas kan ik hem niet terug vinden, de search is te gaar en niet heel de geschiedenis is zichtbaar, misschien dat een Mod/Admin alsnog deze email van mij naar Ebru Umar kan vinden en hier kan plaatsen?quote:
Met haar valt geen gesprek te voeren, ze is te hysterisch, laat mensen nooit uitpraten, en ze heeft geen enkele inhoud, een soort vrouwelijke Theo dusquote:Waarom respecteer je haar niet?
waarschijnlijk omdat ze boos is op de moordenaar van theo van gogh (vzmh).quote:Op donderdag 14 juli 2005 11:22 schreef GeorgeW.Bush het volgende:
[..]
Wat heb je haar gemailed dan? Waarom respecteer je haar niet?
MAUAHHAASGIERAHAHAAHAHAquote:Op donderdag 14 juli 2005 11:33 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
waarschijnlijk omdat ze boos is op de moordenaar van theo van gogh (vzmh).
als er een is die graag alles aangrijpt om een schop na te kunnen geven aan theo (vzmh) en zijn nabestaanden, is het bansheeboy wel.quote:Op donderdag 14 juli 2005 11:42 schreef milagro het volgende:
als er 1 was die mensen liet uitpraten was het van Gogh wel.
1 vd weinigen interviewers/debaters die daadwerkelijk luisterde naar wat de ander te melden had.
in het kader van de multiculturele samenlevingquote:Op donderdag 14 juli 2005 11:44 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
MAUAHHAASGIERAHAHAAHAHA![]()
![]()
Wat doe je man?
![]()
![]()
²
Dat zal ongetwijfeld zo zijn Milagro, maar waarom kwam hij met zulke rare uitspraken? Zo frustreer je het debat gewoon en sla je je eigen ramen in toch? Ik denk niet dat iemand met mij in discussie zou willen gaan als ik ze eerst uitmaakte voor dieren"liefhebber" of hond. Dat ben je toch wel met me eens?quote:Op donderdag 14 juli 2005 11:42 schreef milagro het volgende:
als er 1 was die mensen liet uitpraten was het van Gogh wel.
1 vd weinigen interviewers/debaters die daadwerkelijk luisterde naar wat de ander te melden had.
ik zal het nooit met je eens zijn, BSB, want jij bestaat niet, net zoals Allahquote:Op donderdag 14 juli 2005 11:48 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat zal ongetwijfeld zo zijn Milagro, maar waarom kwam hij met zulke rare uitspraken? Zo frustreer je het debat gewoon en sla je je eigen ramen in toch? Ik denk niet dat iemand met mij in discussie zou willen gaan als ik ze eerst uitmaakte voor dieren"liefhebber" of hond. Dat ben je toch wel met me eens?²
Mohammed Wanna B.quote:Op donderdag 14 juli 2005 11:51 schreef milagro het volgende:
[..]
ik zal het nooit met je eens zijn, BSB, want jij bestaat niet, net zoals Allah
en ik zeg dit niet omdat ik je haat of omdat je hypocriet zou zijn of omdat ik beledigd zou zijn dat je mij een overjarige sensueel genoemd hebt, dat is niet waar, ik zeg dit vanuit mijn geloof.
quote:
kan bsb dan wat minder in elke post aangeven hoe blij hij is met de dood van het varken theo?quote:Op donderdag 14 juli 2005 11:58 schreef kLowJow het volgende:
Kunnen we ons misschien iets minder richten op BSB, en iets meer op het onderwerp.
Is het normaal dat jij met jouw geloof een verzameling films hebt met necrofiele vrinden die elk weekend gaan gangbangen in het plaatselijke mortuarium? Blijf het een vreemde bezigheid vinden...quote:
ere wie ere toekomt. leuke uitspraak milagro!quote:
quote:OM vreest dat B. radicale teksten blijft verspreiden
Uitgegeven: 14 juli 2005 09:01
Laatst gewijzigd: 14 juli 2005 09:04
AMSTERDAM - Het Openbaar Ministerie vreest dat Mohammed B. na zijn veroordeling door zal gaan met het verspreiden van radicale teksten. Het heeft om die reden aan minister Donner (Jusitie) gevraagd wat de mogelijkheden zijn om dit te voorkomen, aldus persofficier D. Kruimel van het parket Amsterdam.
Het OM heeft tijdens het onderzoek naar de moord op Theo van Gogh twee geschriften van Mohammed B. onderschept, die hij in de cel had geschreven. Het ging over het vijfde deel van De grondwet van een fundamentalist en een gedicht van twee kantjes waarin hij Osama bin Laden aanhaalde en moslims opriep de strijd aan te gaan. Volgens de persofficier kon dit en was het mogelijk B.
beperkingen op te leggen in het kader van het onderzoek. Als het proces is afgelopen, wordt dat ingewikkelder. Hoewel zij ook toegeeft dat dit nog wel zou kunnen in het kader van het onderzoek naar de activiteiten van de Hofstadgroep.
In principe mag iedereen in Nederland stukken schrijven, publiceren en verspreiden. Bij aanzetten tot haat of opruiïng is het wel mogelijk op te treden. Bewaarders kunnen een gevangene als sanctie wel beperkingen opleggen waardoor communicatie met anderen ook bij het luchten bijvoorbeeld niet meer mogelijk is, maar dat kan alleen tijdelijk.
Tijdens het proces over de moord van Van Gogh bleek dat B. in het Pieter Baancentrum heeft geprobeerd geloofsgenoten aan zich te binden. Hij gaf twee mannen op zijn afdeling les uit de koran, leende gewelddadige teksten aan hen uit en zonderde zich tegen de regels met hen af. Het PBC leidt daaruit af dat B. doorgaat met het rekruteren voor de jihad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |