Bij dezequote:Graag een ander deel II met een wat meer realistische insteek. Deze zal alleen tot een offtopic discussie leiden.
Ja, die is over twee weken.quote:Op woensdag 13 juli 2005 12:02 schreef -erwin- het volgende:
het is nu wachten tot de uitspraak toch?
Jij hebt het allemaal wel goed door, vind ik.quote:Op woensdag 13 juli 2005 11:57 schreef BansheeBoy het volgende:
Gaarne hier verder. Gaarne inhoudelijk reageren
[..]
Bij deze²
Mischien omdat het toepassen van jouw methodiek Nederland op hetzelfde nivo stelt als Mohammed B. Als je dat simpele principe niet begrijpt dan ben je nauwelijks beter als Mohammed B in mijn ogen.quote:Op woensdag 13 juli 2005 18:25 schreef Kugari-Ken het volgende:
Jammer dat er geen doodstraf geld in Nederland, alhoewel, kunnen we het varken niet gewoon naar de slacht brengen, een hond die over de schreef gaat maak je ook gewoon af, dus waarom niet met de taal beantwoorden die MB gewenst is?
Jij gaat er dus zonder meer vanuit dat iedereen maar op de hoogte is van alles wat familieleden en vrienden denken en doen? Ik kan je wel vertellen dat dit in mijn geval in ieder geval niet zo is.quote:Op woensdag 13 juli 2005 19:24 schreef Oud_student het volgende:
Het trieste is dat de familie en de naaste omgeving geen afstand nemen van Mohammed.
De familie blijft zwijgen en wilde niet meewerken aan het onderzoek.
Net zo als in Engeland hebben de naaste vrienden, familie, geloofsgenoten niets gedaan om de dader tegen houden of op andere gedachten te brengen, laat staan aangifte bij de politie te doen.
Lees dit onderzoek van mij maar eensquote:Op woensdag 13 juli 2005 19:36 schreef lionsguy18 het volgende:
De islamisering van Nederland verloopt nu eenmaal niet pijnloos.
Goh, wat weet jij dat toch goed. Hem pas geleden nog gesproken?quote:Moh B was geen gek, geen extremist maar een uitvoerder van een religieuze aktie om alle ongelovigen te vernietigen.
Inderdaad. De helft van m'n familie zie of spreek ik nooit. Wat niet betekent dat ze niet hoeven te vertellen wat ze wel en niet weten.quote:Jij gaat er dus zonder meer vanuit dat iedereen maar op de hoogte is van alles wat familieleden en vrienden denken en doen? Ik kan je wel vertellen dat dit in mijn geval in ieder geval niet zo is.
Dit is geen onderzoek, dit is een opstapeling van beweringen en drogrederingen zonder ook maar een poging te wagen om het een en ander te staven met feiten.quote:Op woensdag 13 juli 2005 19:37 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Lees dit onderzoek van mij maar eens
Onderzoek²
In SA zal hij als een held geeerd worden omdat hij een belediger van mohamed heeft gedood.quote:Op woensdag 13 juli 2005 20:11 schreef Snapcount2 het volgende:
Het mooiste zou natuurlijk zijn om deze meneer naar Saudi Arabie af te voeren om deze meneer daar te berechten volgens de Sharia door zijn geloofsgenoten.
Kans is namelijk zeer groot dat hij daar de doodstraf krijgt, dus dan heeft meneer B zijn zin (hij wilde immers graag de doodstraf), de Nederlanders hebben hun zin (meneer B krijgt de doodstraf) en de islam komt in een wat beter en realistischer licht te staan door deze godsdienstwaanzinnige terrorist en moordenaar te veroordelen (en te executeren).
Misschien zorgt het ook wel in Nederland voor kentering, in die zin dat de stilzwijgende meerderheid van de 'goede' moslims zich ook op een constructieve manier met de Nederlandse samenleving bezig te houden.
Ik zie het helaas echter niet gebeuren....
et voila, helemaal mee eens.quote:Op woensdag 13 juli 2005 18:25 schreef Kugari-Ken het volgende:
Jammer dat er geen doodstraf geld in Nederland, alhoewel, kunnen we het varken niet gewoon naar de slacht brengen, een hond die over de schreef gaat maak je ook gewoon af, dus waarom niet met de taal beantwoorden die MB gewenst is?
Want?quote:Op woensdag 13 juli 2005 22:29 schreef GewoneMan het volgende:
verder verwacht ik dat hij het slecht gaat krijgen in de bak
Als verslaggever?quote:Op woensdag 13 juli 2005 23:21 schreef Nori het volgende:
Ik ben beide dagen bij het proces aanwezig geweest, dus als iemand nog vragen heeft...
Heb je nog iets opgemerkt dat niet al uitgebreid in alle kranten beschreven is?quote:Op donderdag 14 juli 2005 01:41 schreef Nori het volgende:
Ik zat voor het glas, niet erachter. Hoe wat en waarom zal ik maar niet op ingaan. Maar ik weet dus wel wat er precies wel en niet gezegd is, en natuurlijk Mo's uiterlijk en gedrag etc
Iets meer inhoudelijke informatie over hetgeen Mohammed zei? De media heeft slecht een paar minuten...quote:Op woensdag 13 juli 2005 23:21 schreef Nori het volgende:
Ik ben beide dagen bij het proces aanwezig geweest, dus als iemand nog vragen heeft...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |