Geen radio bij de hand dinges ?quote:Op donderdag 14 juli 2005 15:32 schreef Xenomaniac het volgende:
Internet ligt er weer lekker uit bij de NOS.
Ik heb geeneens een radio.quote:
Jeetje dat is wel erg jaquote:Op donderdag 14 juli 2005 15:35 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Ik heb geeneens een radio.
Nu moet ik het doen met Herbert.![]()
Ik denk dat ik het net zo doe als jij.quote:
Beiden aan maar radio staat harderquote:Op donderdag 14 juli 2005 15:37 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Ik denk dat ik het net zo doe als jij.
TV aan, geluid uit en de radio aan.
Er zit eigenlijk geen slechte tussen de presentatoren zijn ook goed. En Tom van het Hek is de juiste man van het laatste uur. Sjors was een waardig opvolger van Theo Koomen.quote:Op donderdag 14 juli 2005 15:40 schreef Xenomaniac het volgende:
Mis jij Sjors ook zo?
Gio is overigens niet slecht.
VInd je Chapel zo goed dan?quote:Op donderdag 14 juli 2005 15:42 schreef tong80 het volgende:
[..]
Er zit eigenlijk geen slechte tussen de presentatoren zijn ook goed. En Tom van het Hek is de juiste man van het laatste uur. Sjors was een waardig opvolger van Theo Koomen.
'Leon van Bon! Leon van Bon! Leon van Bon!'quote:Op donderdag 14 juli 2005 15:43 schreef Ambrosius het volgende:
Chapel
Algemeen bekend dat Tommie thuis veel leuker was dan Youp.quote:
Ze doen hun best maar het wil maar niet de hitparade inkomen.quote:Op donderdag 14 juli 2005 15:47 schreef BliksemSchigt het volgende:
Oh, Rob de Nijs mag overigens wel verbannen worden van de radio
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |