Nooh die dissquote:Op maandag 18 juli 2005 00:58 schreef Forumschorem het volgende:
[..]
En wat je hier nu noemt, wordt allemaal duidelijk gemaakt in seizoen 2.
En Ben wist nog niet tijdens dat Harlott akkefietje dat als je leven wil geven, dat je er ook een moet nemen.
Je quote de verkeerde, tjappie.quote:Op maandag 18 juli 2005 01:21 schreef T4rava het volgende:
[..]
Nooh die diss![]()
Niet zo oneerbiedig tegenover onze show, Tafkahs.
Ik kreeg vandaag wel een star wars gevoel.. ten eerste weet management alles, dat zal ook de reden zijn dat ze naar het zuiden moeten. Al was het maar omdat daar slangen zijn o.i.d.quote:Op maandag 18 juli 2005 00:57 schreef Tafkahs het volgende:
Zo weten we bijvoorbeeld nog steeds niet waarom de stoet naar het zuiden moet reizen, terwijl men liever naar de kust was getrokken.
Leggen ze ook uit waarom? Het lijkt me toch goedkoper om op een verlaten stuk woestijn wat echte tenten en caravans neer te zetten dan alles met de computer te doen of zie ik dat nu verkeerd?quote:Op dinsdag 12 juli 2005 20:34 schreef PDOA het volgende:
Trouwens, wisten jullie dat ongeveer 50% van de sets en settings bestaat uit computeranimatie? Ik zag dat bij de making of op de boxset.
Ja, maar iedereen heeft een hekel aan Lodz, behalve de bebaarde vrouwquote:Op maandag 18 juli 2005 01:36 schreef thettes het volgende:
[..]
Ik kreeg vandaag wel een star wars gevoel.. ten eerste weet management alles, dat zal ook de reden zijn dat ze naar het zuiden moeten. Al was het maar omdat daar slangen zijn o.i.d.
Maar in meer opzichten lijkt management op de Emperor uit Star Wars, vooral in het manipulerende. Ben wil namelijk helemaal niemand vermoorden, maar doet het uiteindelijk toch![]()
Ja, nu je het zegt zie ik het ook wel! Ook dat management niet om mensen geeft, en Lodz (terwijl die management juist hielp) eigenlijk laat vermoorden. Dat zie je in deel 5 van Star Wars ook goed...quote:Op maandag 18 juli 2005 01:36 schreef thettes het volgende:
[..]
Ik kreeg vandaag wel een star wars gevoel.. ten eerste weet management alles, dat zal ook de reden zijn dat ze naar het zuiden moeten. Al was het maar omdat daar slangen zijn o.i.d.
Maar in meer opzichten lijkt management op de Emperor uit Star Wars, vooral in het manipulerende. Ben wil namelijk helemaal niemand vermoorden, maar doet het uiteindelijk toch![]()
En zelfs die zal niet zo blij met 'm zijn als ze weer klappen met de stok krijgtquote:Op maandag 18 juli 2005 11:49 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Ja, maar iedereen heeft een hekel aan Lodz, behalve de bebaarde vrouw
Een smerige streek van management. Eerst zorgt hij dat Lodz weer kan zien als beloning voor zijn hulp, en vervolgens liet hij Ben denken dat Lodz al die tijd niet blind was geweest (wat voor Ben genoeg was om te geloven dat hij alleen maar liegt, dus ook over dat hij Ruthie niet vermoord had) wat leidt tot die wurgpartij.quote:Op maandag 18 juli 2005 12:25 schreef HetwasietsmeteenF het volgende:
[..]
Ja, nu je het zegt zie ik het ook wel! Ook dat management niet om mensen geeft, en Lodz (terwijl die management juist hielp) eigenlijk laat vermoorden. Dat zie je in deel 5 van Star Wars ook goed...
En dat zie je dus fout.quote:Op maandag 18 juli 2005 14:25 schreef T4rava het volgende:
en vervolgens liet hij Ben denken dat Lodz al die tijd niet blind was geweest (wat voor Ben genoeg was om te geloven dat hij alleen maar liegt, dus ook over dat hij Ruthie niet vermoord had) wat leidt tot die wurgpartij.
Ben raakt door het dolle heen als hij verneemt dat Lodz degene is die Ruthie heeft vermoord, en kiest er dus voor om Lodz zijn leven in te ruilen met dat van Ruthie. Management geeft Lodz zijn kijkvermogen terug zodat hij Ben in de ogen kan kijken en beseft om wie het allemaal draait. Gedeeltelijk is het ook Management die Lodz vermoordt, en niet alleen Ben.quote:
Scudder?quote:Op dinsdag 19 juli 2005 00:45 schreef Forumschorem het volgende:
Management geeft Lodz zijn kijkvermogen terug zodat hij Ben in de ogen kan kijken en beseft om wie het allemaal draait.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.weg
quote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:55 schreef Forumschorem het volgende:Kunnen ze de vier seasons niet omzetten in een boek? dan lees ik de laatste twee seizoenen wel. Heeft iemand goede ideeen waar je snel seizoen 2 kan downen? Ik heb nu nog 150 uur te gaan met seizoen 2 en zit op 1%.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Daar heb je een punt .quote:Op dinsdag 19 juli 2005 23:58 schreef Forumschorem het volgende:
het is mini, maar nova (snap je 'm?)
Nederlands ondertiteld gaat niet lukken denk ik, maar op internet kun je op verschillende plaatsen Carn-i-vale 2 downloaden. Gewoon even googelen en bittorrent downloaden.quote:Op woensdag 20 juli 2005 18:04 schreef viaspin het volgende:
kan iemand mij vertellen hoe ik aan serie 2 kom van Carnivale? nederlands ondertiteld
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |