abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 7 oktober 2005 @ 10:48:32 #126
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_31248560
Mooi jochie. 't Zijn allemaal van die mooie kids die Filip en Mathilde hebben.
Nu is Mathilde natuurlijk ook niet eens van de minsten
(Un)masking for the greater good.
  zaterdag 8 oktober 2005 @ 20:02:55 #127
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_31290008
Jongens gooien ei richting Beatrix tijdens bezoek Drenthe


ASSEN/VEENHUIZEN - De koningin had er zaterdag in Assen zelf helemaal niks van gemerkt, van de 'aanslag' op haar gezelschap met een ei. Vlak na het begin van haar jubileumbezoek aan Drenthe gooide een jongen een ei in haar richting, maar dat miste doel. Alleen iemand in haar omgeving zou een paar spatjes op de kleren hebben gekregen.


Hadden ze maar beter moeten oefenen, grapte de koningin achteraf, toen ze van het incident hoorde. Inmiddels zaten de jongen en een 'strijdmakker' op het politiebureau. De twee zijn zeventien en achttien en komen uit Assen.

Jongeren
Het bezoek aan Drenthe stond vooral in het teken van de jeugd. Zo had de vorstin een gesprek met de door de provincie ingestelde jongerenraad en zag ze allerlei jeugdige artiesten. Ze toonde zich enthousiast over de wijze waarop Drenthe structureel aandacht probeert te geven aan jongeren in alle leeftijden en de jeugd ook wil laten meedenken.



Koningin Beatrix krijgt een roos aangeboden tijdens haar wandeling door Assen.
De jongerenraad gaf speciale polo'tjes mee voor de kleinkinderen, om die op den duur ook te interesseren voor werk als voor jongerenraden. Als de tijd daar is, tenminste. Volgens de koningin zijn ze nu nog lang niet wijs genoeg, maar wel eigenwijs.

Kinderjournalisten
Beatrix liet zich ook door kinderjournalisten interviewen. Twee elfjarigen vroegen haar naar het verdwijnen van natuur (er komt gelukkig ook nieuwe natuur bij, vindt de koningin), naar haar huisdieren (ze vertelde over haar papegaai) en naar haar gezondheid. De vorstin vond zichzelf volgens de jonge journalisten maar een bofkont, omdat ze zelden ziek is.

Mensenbiep

Heel leuk vond de vorstin ook de ambulante 'mensenbiep', waar je een mens, bij voorbeeld een allochtoon, kunt lenen om die beter te leren kennen. Dat kan je van je vooroordelen afhelpen. Een ontzettend leuk initiatief, meende de koningin, concreet en gemakkelijk te realiseren. Ze zou zelf ook wel een heleboel mensen willen lenen.

Gedeputeerden
Natuurlijk was er ook het gesprek met de gedeputeerden, als in elke provincie. De koningin heeft mede daardoor echt wat aan haar bezoeken, vertelde ze. Het gaat telkens aardig de diepte in en ze krijgt dit jaar in een snel tempo een beeld van ons land waar ze anders jaren over zou doen. Ze merkt ook dat er grote verschillen tussen provincies zijn.

De koningin zag een eigentijds Drenthe en prees de provincie daarvoor. "Ik ben blij dat u over de hunebedden bent heen gestapt", zei ze in een afsluitend toespraakje.

Koningin Beatrix moest zaterdagmorgen extra vroeg naar Drenthe vertrekken, omdat ze door de mist niet met de heli kon, maar met de auto naar Drenthe moest rijden. Ze had dan ook de Volkskrant, met daarin de opzienbarende uitspraken van haar zus Irene, nog niet gelezen.

Bron:Nu.nl

Waarom moeten ze een ei naar onze koningin gooien
Gelukkig viel het allemaal mee !
  zaterdag 8 oktober 2005 @ 20:04:54 #128
88233 Steve
Still the best.
pi_31290043
Staat ook op de fp van dat ei
Beatrix in Drenthe met ei onthaald

Toffe reactie van de Koningin
"Atb is lief, groetjes Peri."
  dinsdag 11 oktober 2005 @ 14:58:45 #129
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_31358953
Naar Bea wordt nog wel eens gerefereerd als een strenge vrouw. Correct, maar zelden als 'tof' en 'leuk'. Maar zoals ze zich de afgelopen tijd presenteert: echt hartstikke leuk!!

Overigens woon ik in Assen, maar het de koningin niet gezien. (woon in een buitenwijk en had visite, dus 't zat er niet in)
(Un)masking for the greater good.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 11:29:51 #130
122567 Cheesecake
Is het Sjors?
pi_31457804
H.K.H Prinses Mary van Denemarken is afgelopen nacht bevallen van een zoon. De geboorte vond plaats in het Rigshospitalet in Kopenhagen, moeder en kind maken het uitstekend. Kroonprins Frederik heeft een persconferentie gegeven en gaf aan dat Mary en hij ontzettend trots zijn en het vader worden een onbeschrijfelijk gevoel is waar je je mentaal zeker niet op kunt voorbereiden. Mary heeft tijdens de bevalling een verdoving gekregen en is al begonnen met het geven van borstvoeding. Prins Frederik stond zijn vrouw bij de bevalling terzijde.
For the record: de baby is 51 centimeter lang en weegt 3500 gram.

Er zijn nog geen foto's vrijgegeven van de kleine prins, maar die zullen over een aantal dagen ongetwijfeld komen. Toch mooi dat Mary en Frederik een gezond kind hebben gekregen nadat Mary in september in het ziekenhuis was opgenomen wegens vroegtijdige weeën. Ik hoopte op een meisje, maar natuurlijk is een jongen ook leuk.

De officiële mededeling van de website van het Koninlijk Huis van Denemarken:

A Prince is born

Issued Saturday October 15, 2005

On Saturday 15th October 2005 at 01.57 a.m. Her Royal Highness Crown Princess Mary gave birth to a healthy son at Rigshospitalet in Copenhagen (Copenhagen University Hospital).

Weight: 3500 grs., length: 51 cm.

Mother and baby are doing fine.

His Royal Highness Crown Prince Frederik was present at Rigshospitalet all the time.


P. Thornit
Chief of the Court of
TRH The Crown Prince and Crown Princess of Denmark
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 12:42:01 #131
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_31459351
Jaaaaaaaaaaa!!! Een zoon! Wat leukkkkkkkkk!
Nu is het wachten op de naam en de eerste foto
(Un)masking for the greater good.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 13:39:26 #132
122567 Cheesecake
Is het Sjors?
pi_31460764
Apetrotse Frederik:



Volgens de website van TV2 (zender in Denemarken) gaan we, als Mary en Frederik het volgens de traditie doen, geen foto's zien totdat de twee het ziekenhuis verlaten met het kleine prinsje.
Naam zal wel Christian worden, ook volgens traditie.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 13:49:28 #133
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_31461038
'k Zie de foto niet helaas.
Maar het zal vast een naam zijn die in de riedel voor zal komen.
Overigens hoeven ze de wet nu ook niet te veranderen. (ik meen dat daar sprake van zou zijn als Frederik en Mary een dochter zouden krijgen)
(Un)masking for the greater good.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 13:59:33 #134
88233 Steve
Still the best.
pi_31461298
De foto van Cheesecake:

"Atb is lief, groetjes Peri."
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 14:15:31 #135
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_31461618
"Zo groot is ie."

Dankjewel alwaysthebest
(Un)masking for the greater good.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 14:17:56 #136
100297 teamlead
Nu met Napoleon complex
pi_31461665
hey.. .cool topic dit
(ja..soort van TVP idd... h)

* fanatiek Monarchist is
If you wish to be a success in the world, promise everything, deliver nothing.
Nothing is more difficult, and therefore more precious, than to be able to decide.
Victory belongs to the most persevering
pi_31488460
Máxima was afgelopen week bij de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen, waar ze toegaf van borduren te houden

Verder ging de dag over microkrediet, iets waar Máxima zich voor inzet via de VN.


Máxima met twee ballonnen voor haar dochters.
pi_31488737
Willem-Alexander zit ondertussen (sinds maandag) twee weken in Vietnam en China. Wat foto's van de afgelopen week













pi_31488961
Koninklijke agenda voor de komende week:

- Maandagochtend is prinses Máxima op station Utrecht Centraal om de Zilverrail, de Koninklijke Feest Express ivm Zilveren jubileum Beatrix te openen, ze reist hiermee richting Eindhoven.

- Maandagmiddag ontvangt koningin Beatrix een kunstwerk van 'Noordeinde in Beeld'.

- Dinsdag brengt koningin Beatrix een jubileumbezoek aan Noord-Brabant.

- Woensdag is de Voorzitter van de Duitse Bondsraad op visite bij koningin Beatrix.

- Donderdag is het burgerlijk huwelijk van Prins Floris en Aimée Söhngen in Naarden.

- Zaterdag is het kerkelijk huwelijk van Prins Floris en Aimée Söhngen in Naarden.

  zondag 16 oktober 2005 @ 15:28:21 #140
101884 PeRi
Allons-y!
pi_31489052
Gaan ze deze week al trouwen?
Komt het zaterdag ook weer op Nederland 2 op tv?

* wil zaterdag even op tv naar de jurk loeren*
Whatever I want.
pi_31489239
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 15:28 schreef PeRi het volgende:
Gaan ze deze week al trouwen?
Komt het zaterdag ook weer op Nederland 2 op tv?

* wil zaterdag even op tv naar de jurk loeren*
Ja, het komt op tv. De NOS zendt het weer uit op zaterdag. Ik heb alleen geen idee hoe laat en welke zender
pi_31489394
Ondertussen in de rest van de (koninklijke) wereld, de afgelopen week.....

Queen Elizabeth op visite bij een reddingsbrigade-museum


Felipe en Letizia van Spanje bewonderen een militaire parade. De arme vrouw, zo lang staan als je hoogzwanger bent


Mette-Marit van Noorwegen op bezoek bij een Kinderkunst-museum


Opening van Noorse parlement, op de foto koning Harald, koningin Sonja en kroonprins Haakon
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 16 oktober 2005 @ 17:47:20 #143
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_31492111
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 13:49 schreef Natalie het volgende:
'k Zie de foto niet helaas.
Maar het zal vast een naam zijn die in de riedel voor zal komen.
Overigens hoeven ze de wet nu ook niet te veranderen. (ik meen dat daar sprake van zou zijn als Frederik en Mary een dochter zouden krijgen)
Wat zou er veranderd moeten worden dan? Denemarken heeft momenteel ook een koningin
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
  zondag 16 oktober 2005 @ 22:25:47 #144
122567 Cheesecake
Is het Sjors?
pi_31498017
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 17:47 schreef TARAraboemdijee het volgende:

[..]

Wat zou er veranderd moeten worden dan? Denemarken heeft momenteel ook een koningin
In Denemarken is het nog steeds zo dat een man voor een vrouw gaat bij troonsopvolging. Als dit kind een meisje was geweest en ze had later nog een broertje gekregen, zonder dat de wet was veranderd, dan was dat jongetje voorgegaan.
Dat Denemarken nu een Koningin heeft, komt omdat Margrethe alleen zussen had.
  maandag 17 oktober 2005 @ 09:52:02 #145
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_31505817
Wat Cheesecake zegt
En ik meen dat de wet zelfs veranderd moest worden in de tijd dat Margrethe nog prinses was, want eerder kon er -bij mij weten- alleen een man op de troon plaatsnemen.
(Un)masking for the greater good.
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 17 oktober 2005 @ 10:25:59 #146
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_31506542
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 09:52 schreef Natalie het volgende:
Wat Cheesecake zegt
En ik meen dat de wet zelfs veranderd moest worden in de tijd dat Margrethe nog prinses was, want eerder kon er -bij mij weten- alleen een man op de troon plaatsnemen.
Dat klopt inderdaad. Ik ben voor een klasgenoot van mij in het Deense koningshuis gedoken en die maken af en toe rare sprongen (naar neven etc) om mannelijke koningen te houden. Margarethe I is dan wel een uitzondering, maar da's eeuwen terug, nog voor de familie Oldenburg. Toen Oldenburg in de mannelijke lijn uitstierf hebben ze dus iemand van het huis Scleswig-Holstein-Sonderburg-Gluckburg op de troon gezet, via vrouwelijke lijn dicht aan de familie Oldenburg verwant, maar wat belangrijker was, hij stamde in mannelijke lijn uiteindelijk af van een Oldenburgse Deense koning (volgens mij Christiaan III).
Als vrouwen op de troon mochten (toen dan), hadden ze die moeite niet gedaan

Knud, Margrethe's oom had twee zonen, Ingolf en Christian. Die hadden net zo goed dus koning kunnen worden als de oude wet nog intact was.
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
  dinsdag 18 oktober 2005 @ 15:47:01 #147
122567 Cheesecake
Is het Sjors?
pi_31536308
Prinses Maryheeft vandaag, met baby, het ziekenhuis in Kopenhagen verlaten. Ze namen even de tijd voor de pers zodat die een paar mooie plaatjes konden schieten en ze hebben wat vragen beantwoord. Nog steeds is er geen naam bekend gemaakt, maar de traditie leert dat dit pas bij de doop bekend zal worden gemaakt.
VInd het jongetje overigens een heel mooie baby en ook Mary zag er uitstekend uit. Frederik stond er als apetrotse vader bij. Leuk gezin zijn ze samen.

Een paar foto's:



  dinsdag 18 oktober 2005 @ 15:52:27 #148
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_31536405
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 15:37 schreef Majar het volgende:

[..]

Ja, het komt op tv. De NOS zendt het weer uit op zaterdag. Ik heb alleen geen idee hoe laat en welke zender
Dat zal wel op NED2 te zien zijn bij de NOS
pi_31537027
Nog mooie foto van het prinsje ( een wolk van een baby zo te zien):



Prinses Letizia van Spanje is vannacht trouwens met spoed naar het ziekenhuis gegaan, omdat beginnende weeen vermoed werden, maar het bleek loos alarm te zijn. Hier rijden Felipe en Letizia alweer weg bij het ziekenhuis:

  dinsdag 18 oktober 2005 @ 16:30:02 #150
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_31537118
quote:
Op dinsdag 18 oktober 2005 16:25 schreef Varvara het volgende:
Nog mooie foto van het prinsje ( een wolk van een baby zo te zien):

[afbeelding]

Prinses Letizia van Spanje is vannacht trouwens met spoed naar het ziekenhuis gegaan, omdat beginnende weeen vermoed werden, maar het bleek loos alarm te zijn. Hier rijden Felipe en Letizia alweer weg bij het ziekenhuis:

[afbeelding]
Wolk van een babytje
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')