Gebruik suikerchips en als je daat niet aan kunt komen suikerparels. Bak dit brood niet in de bbm je blik wordt verknalt omdat het suiker flink kan inbranden. Ik maak het deeg met de bbm. Daarna de parels met de hand erdoor kneden. Bakblik bekleden met bakpapier en dan afbakken in de oven.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:56 schreef greatgonzo het volgende:
trouwens, dat suikerbrood was niet helemaal een succes, met die suikerklontjes..
het werd gewoon egaal zoet, volgende keer toch maar kandij
Heb je een volkoren programma op je bbm zitten? Als je deze hebt deze gebruiken.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:22 schreef XcUZ_Me het volgende:
Iemand een idee op welk programma je mueslibrood moet bakken? De verpakking heeft - heel handig - geen gebruiksaanwijzing.
Heb ik! Thnx! Ik heb normaal, volkoren, zoet, quick, en nog een paar vagequote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:48 schreef Oceanonix het volgende:
[..]
Heb je een volkoren programma op je bbm zitten? Als je deze hebt deze gebruiken.
Ik heb me daar nog niet aan gewaagd. Ik ben eerst aan het leren om gewoon goede broden eruit te krijgen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 08:17 schreef ymme het volgende:
Hoe maken jullie een uienbrood?
Kan dit met een gewone all in mix voor witbrood, of volkorenbrood. En dan een hoop uien erbij toevoegen?
Heb ik wel meteen de tweede keer gedaan, een kaas-ui brood. Bij de piep geraspte kaas en uisnippers erbij.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 11:00 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik heb me daar nog niet aan gewaagd. Ik ben eerst aan het leren om gewoon goede broden eruit te krijgen.
heb je die van de lidl al eens genomen?quote:Op zondag 26 februari 2006 11:37 schreef XcUZ_Me het volgende:
Hier de Koopmans Boerenbruin geprobeerd. Wel aardig, maar geen blijvertje.
De mixen van Koopmans zijn het dus gewoon niet voor mij
Nog niet geprobeerdquote:Op zondag 26 februari 2006 11:41 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
heb je die van de lidl al eens genomen?
ik kan niet klagen.
Goed idee, ga ik ook eens voor kijken!quote:Op zondag 26 februari 2006 11:44 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb AH mix voor krentenbrood gehad, die ga ik van de week eens proberen
Had mijn bbm een beetje verkeerd ingesteld. Kwam er natuurlijk te laat achter en vreesde met grote vrezen maar het was lekkerquote:Op zondag 26 februari 2006 10:51 schreef Oldbie het volgende:
Sinds gisteren ook zo'n machine in huis. Heb nu een pakje koopmans wit erin gedaan.
Ik kom wel terug met mijn resultaten![]()
Volgens mij kan ik dat niet geweest zijn.quote:Op maandag 20 maart 2006 15:30 schreef kabouter.muts het volgende:
@ Lienekien, was jij het nou die zei zoveel mogelijk of juist zo min mogelijk water toevoegen.??
Ik heb het ergens gelezen weet het alleen niet meer en wil niet een brood verpesten door uit te proberen.
Geprobeerd, met bakken op 2 verschillende programma's... Normaal en whole wheat en beide keren vond ik ze niet erg lekker... Erg droog! Had alles wel heel zorgvuldig afgewogen, dus dat kan 't niet zijn geweest.quote:Op zondag 26 februari 2006 11:41 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
heb je die van de lidl al eens genomen?
ik kan niet klagen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |