Mijn collega W. was jarig, en had van collega S. een mok met een filter gekregen waar losse thee in moest, met een pak kersenthee erbij. Ik dacht: "Ah ! Ik ga de messias uithangen en haar lekkere losse thee geven zodat ze die kersenthee niet meer wil."quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:07 schreef Bioslock het volgende:
[..]
En dan naar je zitten kijken met een blik dat je maar van die plebejische pickwick kaneelthee zakjes moet nemen.
Fermenteren = roosteren.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:10 schreef Bioslock het volgende:
[..]
Ja, vooral "het fermenteren van fermosa-theeën", ik snap er geen jota van.
Ik heb in een theeschenkerij gewerkt.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:16 schreef Bioslock het volgende:
Damn woman. Hoe weet je dat allemaal? Ik ruik gewoon aan die grote blikken thee en zeg dat ik daar wel 100 gram van wil.
Earl grey is heel erg okay. Daar heb je trouwens wel veel verschillende soorten in, van ontzettend lekker naar zompige suffe thee.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:12 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]
En toen heb ik haar drie pakjes gegeven:Earl Grey Superior: de meest uitgesproken Earl Grey die ze bij Simon Levelt hebben, met extra veel . bergamotolie.
.
Rooibos Spicey Chai: Ik heb een schijthekel aan rooibos, maar dit is een pittige kruidendrank, die tenminste ergens naar smaakt, niet van die mutsige rooibosrommel. Moet je ook niet zien als thee maar meer als kruidendrank, deze thee. Jasmijn Chung Hao: .
Ach so.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:18 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]
Ik heb in een theeschenkerij gewerkt..
"Groene Pickwick" ?quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:21 schreef FlyingFox het volgende:
Ik drink nu 'gewone'.
Die Earl Grey Superior is heel krachtig. Veel bergamot, veel smaak. Gemaakt van Ceylonthee trouwens. Die thee ruik je trouwens nog ook al ben te snipverkouden, zo krachtig is ie. Hij is niet té penetrant trouwens, tenzij je m te lang laat trekken.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:20 schreef Bioslock het volgende:
[..]
Earl grey is heel erg okay. Daar heb je trouwens wel veel verschillende soorten in, van ontzettend lekker naar zompige suffe thee.
Na tijden van wachten heb ik eindelijk een moment gevonden waarbij ik voor het eerst de volgende smilie toepasselijk vond.quote:
Wat een verkooppraatjes, Au3.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:23 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]
Die Earl Grey Superior is heel krachtig. Veel bergamot, veel smaak. Gemaakt van Ceylonthee trouwens. Die thee ruik je trouwens nog ook al ben te snipverkouden, zo krachtig is ie. Hij is niet té penetrant trouwens, tenzij je m te lang laat trekken.
Die "luxe dure theeen" die waar we het hier over hebben zijn eigenlijk helemaal niet zo duur.quote:
quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:24 schreef Bioslock het volgende:
Wat is bergamot?
Ik ga aan het werk. Als ik straks de Chunmee heb geproefd post ik wel even hoe die is.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:35 schreef Bioslock het volgende:
Ik ga een nieuwe pot zetten.
Doe dat, schone dame.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:36 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]
Ik ga aan het werk. Als ik straks de Chunmee heb geproefd post ik wel even hoe die is.
Niet zo miepen, klein meisje. Laat mij een pot thee voor je zetten met een blok gember er in en ik weet zeker dat je het lekker vindt.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:57 schreef MaRySe het volgende:
Gember
Verder is thee zeker niet verkeerd
Ik ben ergens in een achteraf-steegje in Kathmandu in een theewinkel geweest waar de verkoper ons voordeed dat je een beetje thee in je hand moest nemen, vuist maken, flink op de thee blazen zodat deze een beetje warm en vochtig werd en dán pas ruiken.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:16 schreef Bioslock het volgende:
Damn woman. Hoe weet je dat allemaal? Ik ruik gewoon aan die grote blikken thee en zeg dat ik daar wel 100 gram van wil.
Ja, ik heb in Kathmandu in een theewinkel zoethoutthee gekocht, dat de verkoper trouwens helemaal niet kende. Dus heeft hij het speciaal voor mij gemaakt en gemixed met Olong.quote:Op donderdag 14 juli 2005 11:11 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
Ik ben ergens in een achteraf-steegje in Kathmandu in een theewinkel geweest waar de verkoper ons voordeed dat je een beetje thee in je hand moest nemen, vuist maken, flink op de thee blazen zodat deze een beetje warm en vochtig werd en dán pas ruiken.
De beblazen thee ging overigens gewoon terug in de bus...
We hebben daar voor een schijntje een grote hoeveelheid Darjeeling-achtige thee (Kanjam en Ilam) meegenomen. Jammer dat het een beetje ver is en we er niet 'even' heen kunnen!
De Chunmee is een gewone groene thee. Prima te drinken, maar geen speciale toeterts en bellen. Jammer, want daar hou ik wel een beetje van.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |