Hoef je je ook niet meer te vervelenquote:Op maandag 18 juli 2005 11:01 schreef moussy het volgende:
Ja, hup namen, dan weet iedereen wie wat "verkeerd" doeten hebben we toch nog een rel
sorry komt een beetje vaag over natuurlijk, het was als grapje bedoeld omdat je ooit eens een post had geplaatstst in een mod-topic met de tekst: "Valt er niets te rellen? Ik verveel me"quote:
Maar daar is nu toch een nieuw forum voor?quote:Op maandag 18 juli 2005 12:59 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Sommigen hebben nou eenmaal een ander soort humor![]()
Je mag het ook in het desbetreffende topic vragen hoor.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:22 schreef cattie het volgende:
Kan iemand mijn NOD op 16 augustus zetten in het lijstje van wachten op het tweede streepje? Of hoor ik dat niet hier te vragen?
quote:Op maandag 18 juli 2005 13:27 schreef easy-going het volgende:
[..]
Maar daar is nu toch een nieuw forum voor?
Puber en tienertalk
opzet dit jaar is alleen campings. Misschien dat we het volgend jaar uitbreiden tot bungaloparken erbij. Dit was de eerste opzet en het eerste jaar.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 23:03 schreef bixister het volgende:
over die vakantie-review-wedstrijd: die had beter 'camping-review-wedstrijd' kunnen heten. waarom mag 't alleen over campings gaan?
sinds ik 'aast 'eb.quote:Op woensdag 20 juli 2005 14:17 schreef _evenstar_ het volgende:
dank jealleen sinds wanneer heet je duthie
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |