Daarom gaan we deze strijd ook verliezen.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:11 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
De meeste grote rijken uit het verleden zijn gevallen. Iets met hoogmoed en decadentie, geloof ik. Daarbij geloof ik niet in de aanpak 'hullie doen het dus wij hebben dat recht ook'.
Nou neem maar van mij aan dat het morgen niet in eens de boedhisten ofzo zijn hoor..quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:12 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Het punt is dat je in een staat waar zulke regels tot het uiterste worden uitgevoerd, zulks niet zelf in de hand hebt. Vandaag zijn het moslims maar je weet niet wat de toekomst brengt.
Het gevaar is dat als er een democratie komt in dat land de meeste mensen toch een streng Islamitische staat willen (zoals Iran)quote:Dus jij denkt dat een (dom) volk dat opeens meer vrijheid krijgt spontaan regeringsgebouwen en politiebureau's op gaat blazen?
Dat zijn natuurlijk gewoon die slechte minderheid die (nog) aanhanger is van Saddam.
En die regeringen zijn ook ten val gebracht. En dan zijn ze nog ondankbaar.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:04 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Helaas zorgen wij altijd voor die corrupte regeringen. En hun afvallige terroristen hebben we ook al zelf opgeleid en gestuurd.
Ja, daar kunnen ze inderdaad veel aan doen. Als hen wordt beloofd dat hun onderdrukkers worden aangepakt, maar we stiekem toch snel weg gaan als de olie is veilig gesteld en ze in de val laten lopen..
Nee man, wordt wakker, deze strijd gaan we echt niet verliezen ofzo.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:15 schreef Megumi het volgende:
[..]
Daarom gaan we deze strijd ook verliezen.Omdat we ons niet aanpassen aan de vijand. Trouwens een goed generaal verdedigt zijn volk en staat en negeert de bevelen van sukkles en slappelingen.
Maar dat is niet meer.
En dat is jammer. De Balkebende's hebben de macht.
Je hebt ook fundamentalistische boeddhisten. :jaja:quote:Nou neem maar van mij aan dat het morgen niet in eens de boedhisten ofzo zijn hoor..
Ik neem van jou helemaal niks aan. En ik ga al helemaal niet jouw toekomstvoorspellingen vertrouwen. Dat lijkt me duidelijk.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:15 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Nou neem maar van mij aan dat het morgen niet in eens de boedhisten ofzo zijn hoor..
Hehe, dan niet. Dont blame me for trying itquote:Op donderdag 7 juli 2005 21:18 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Ik neem van jou helemaal niks aan. En ik ga al helemaal niet jouw toekomstvoorspellingen vertrouwen. Dat lijkt me duidelijk.
Dat is nou het enige geloof ter wereld wat respect heeft voor leven en dat van een ander.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:15 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Nou neem maar van mij aan dat het morgen niet in eens de boedhisten ofzo zijn hoor..
Een neutronen bom en bepaalde chemische wapens laten het milieu intact en vernietegen alles binnen een straal van een kilometer moet dus goed komen.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:06 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Dat is nou het moeilijke met terroristen hč, ze verzamelen zich niet in een mooi dorpje ergens in een uithoek van de wereld waar je even een bommetje op laat vallen.
Goed dat jij die schaamte van hun dan op je neemt. Ik zou zeggen; ga praten met de nieuwe regering van Irak en uit je onvrede tegen hen over de vele slachtoffers die daar gevallen zijn. Misschien dat zij je tranen kunnen drogen.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:20 schreef Mikrosoft het volgende:
Dat "civilized" en "innocent" uit de bek van Blair en Bush is om van te kotsen.
Terroristen kijken niet op een mensenleven meer of minder als het gaat om hun doel te bereiken. Tja, precies wat Bush en Blair in Irak hebben gedaan. Alleen de innocent dode 100.000 Irakezen worden doodgezwegen. Want 37 dode Britten is natuurlijk véél erger.
Irak is schaamteloos in verband gebracht met 11 september en NU worden "civilized" en "innocent" gebezigd. BAH. Bush en Blair kennen geen schaamte.
Irak is een schoolvoorbeeld van militair falen. Politici moeten oorlog voeren overlaten aan de pro'squote:Op donderdag 7 juli 2005 21:20 schreef Mikrosoft het volgende:
Dat "civilized" en "innocent" uit de bek van Blair en Bush is om van te kotsen.
Terroristen kijken niet op een mensenleven meer of minder als het gaat om hun doel te bereiken. Tja, precies wat Bush en Blair in Irak hebben gedaan. Alleen de innocent dode 100.000 Irakezen worden doodgezwegen. Want 37 dode Britten is natuurlijk véél erger.
Irak is schaamteloos in verband gebracht met 11 september en NU worden "civilized" en "innocent" gebezigd. BAH. Bush en Blair kennen geen schaamte.
Inderdaad. Gooi er een paar op Rotterdam en je bent er zeker van dat daar in ieder geval geen terroristen meer zitten.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:21 schreef Megumi het volgende:
[..]
Een neutronen bom en bepaalde chemische wapens laten het milieu intact en vernietegen alles binnen een straal van een kilometer moet dus goed komen.
In een God die werkt met loonslaven?quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:22 schreef mvdlubbe het volgende:
Ik begrijp overigens geen zak van die klootzakken die denken een almachtige god te moeten helpen een wereldrijk te creeeren. In wat voor halfzachte kutgod geloof je dan.
Je richt fout mekka bedoel ik.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:23 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Inderdaad. Gooi er een paar op Rotterdam en je bent er zeker van dat daar in ieder geval geen terroristen meer zitten.
Of menen het voor die god op te moeten nemen wanneer iemand hem beledigt. Dat laat je hem dan toch lekker zelf oplossen?quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:22 schreef mvdlubbe het volgende:
Ik begrijp overigens geen zak van die klootzakken die denken een almachtige god te moeten helpen een wereldrijk te creeeren. In wat voor halfzachte kutgod geloof je dan.
Voor 40 doden ga ik geen land in puin gooien. (voor 40k doden wellicht)quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:03 schreef Megumi het volgende:
Dan doe je het niet goed gewoon je laat niemand over. Op dat gebied is het jammer dat Jengis Khan niet meer leeft. Dat zou mijn oppperbevelhebber zijn van het leger.
Ja, staat dat ergens in de boeken ofzo? Zo van "Ja, ik ben dan wel almachtig enzo maar ik heb wel een stel losers nodig die anderen vermoord want eh, eh, wereldheerschappij!!!!".quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:23 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
In een God die werkt met loonslaven?![]()
Huh?quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:22 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Goed dat jij die schaamte van hun dan op je neemt. Ik zou zeggen; ga praten met de nieuwe regering van Irak en uit je onvrede tegen hen over de vele slachtoffers die daar gevallen zijn. Misschien dat zij je tranen kunnen drogen.
En trouwens een soldaat die zo een fout maakt zou bij mij de doodstraf krijgen er zijn zelfs generaals die een regel hadden dat geen paard het voedsel van het volk mocht beschadigen. En dus zich zelf ter dood brachten.quote:
quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:26 schreef Megumi het volgende:
[..]
En trouwens een soldaat die zo een fout maakt zou bij mij de doodstraf krijgen er zijn zelfs generaals die een rewgel hadden dat geen paard het voedsel van het volk mocht beschadigen. En dus zich zerlf ter dood brachten.
Zo'n gelovige zegt in feite het vertrouwen in zijn eigen god op.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:24 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Of menen het voor die god op te moeten nemen wanneer iemand hem beledigt. Dat laat je hem dan toch lekker zelf oplossen?
Smite me! Smite me now, or forever hold your peace!
Even terug naar je geschiedenis leraar gaan.quote:
En toch gewoon stug blijven doorgeloven he.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:26 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Zo'n gelovige zegt in feite het vertrouwen in zijn eigen god op.
Ik snap het verband met je quote niet.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:28 schreef Megumi het volgende:
[..]
Even terug naar je geschiedenis leraar gaan.
Wat bedoel jij? Het is de schuld van de huidige Iraakse regering dat er 100.000 onschuldige doden vielen of zo?quote:
Nope, zeker niet.. Maar misschien dat de huidige regering van Irak tekst en uitleg kan geven over het hoe en waarom het nodig was om deze oorlog tegen Saddam en consorte te voeren.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:28 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Wat bedoel jij? Het is de schuld van de huidige Iraakse regering dat er 100.000 onschuldige doden vielen of zo?
Sorry je hebt gelijk. Wat eigenlijk heel jammer is dat een oorlog een groot probleem is wat zo snel mogelijk de wereld uit moet. Met een minimum aan slachtoffers indien mogelijk. Maar op dat terrein laten de politici ons zwaar in de steek. En ook onze vijand. Indirect.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:28 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Ik snap het verband met je quote niet.
Omdat wij Saddam decennia lang gesteund hebben voor onze eigen belangen (tegen Iran enzo in de jaren '80) totdat ie opeens moeilijk ging doen en hij te link werd natuurlijk.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:31 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Nope, zeker niet.. Maar misschien dat de huidige regering van Irak tekst en uitleg kan geven over het hoe en waarom het nodig was om deze oorlog tegen Saddam en consorte te voeren.
Niet wij maar de sukkels van de VS en de CIA.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:33 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Omdat wij Saddam decennia lang gesteund hebben voor onze eigen belangen (tegen Iran enzo in de jaren '80) totdat ie opeens moeilijk ging doen en hij te link werd natuurlijk.
Dat kunnen motieven van Westerse leiders zijn jah, maar een Irakees die lang onder het regime van Saddam heeft geleefd kijkt daar natuurlijk heel anders tegen aan. Vandaar dat het geen kwaad kan om het verhaal van de huidige regering aan te horen.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:33 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Omdat wij Saddam decennia lang gesteund hebben voor onze eigen belangen (tegen Iran enzo in de jaren '80) totdat ie opeens moeilijk ging doen en hij te link werd natuurlijk.
Ja, maar iedereen is hypocriet. Amerikanen worden in Irak opgeblazen met explosieven die Amerikaanse wapenhandelaren verkopen aan die gasten in het Midden-Oosten.quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:33 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Omdat wij Saddam decennia lang gesteund hebben voor onze eigen belangen (tegen Iran enzo in de jaren '80) totdat ie opeens moeilijk ging doen en hij te link werd natuurlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |